Katalog > Pouzdra k mobilům > Zadní kryt pro Sony Xperia Z5 Compact (E5823)

Zadní kryt pro Sony Xperia Z5 Compact (E5823)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Polykarbonátové pouzdro na mobil Sony Xperia Z5 Compact (E5823), je velmi kvalitní zadní kryt vyrobený z pevného plastu s pogumovanou povrchovou úpravou. Obal Nillkin Super Frosted perfektně a přesně padne na mobilní telefon Sony Xperia Z5 Compact (E5823). Zadní ochranné pouzdro Nillkin Super Frosted je vybavé všemi potřebnými výřezy a otvory pro reproduktor, fotoaparát, konektory a tlačítka. Za...

Všechny nabídky pro Zadní kryt pro Sony Xperia Z5 Compact (E5823)

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Zadní kryt pro Sony Xperia Z5 Compact (E5823)

Polykarbonátové pouzdro na mobil Sony Xperia Z5 Compact (E5823), je velmi kvalitní zadní kryt vyrobený z pevného plastu s pogumovanou povrchovou úpravou. Obal Nillkin Super Frosted perfektně a přesně padne na mobilní telefon Sony Xperia Z5 Compact (E5823).
Zadní ochranné pouzdro Nillkin Super Frosted je vybavé všemi potřebnými výřezy a otvory pro reproduktor, fotoaparát, konektory a tlačítka. Zajišťuje tak rychlý a pohodlný přístup ke všem konektorům telefonu Sony Xperia Z5 Compact (E5823) a fotoaparátu. Balení navíc obsahuje velmi kvalitní ochrannou fólii na displej telefonu Sony Xperia Z5 Compact (E5823). Ochranný kryt a ochranná fólie Nillkin na displej tvoří kompletní ochranu pro mobilní telefon Sony Xperia Z5 Compact (E5823)l.
Vlastnosti zadního ochranného krytu Nillkin Super Frosted:
* Obal z pevného plastu s pogumovanou povrchovou úpravou.
* Rychlý a pohodlný přístup ke všem konektorům telefonu 
* Obsahuje všechny potřebné otvory a výřezy pro...

Parametry Zadní kryt pro Sony Xperia Z5 Compact (E5823)

Výrobce Nillkin

Podobné produkty

Podobné fráze: