Katalog > Pouzdra k mobilům > Univerzální pouzdro BOOK ULTRA Folio Flip velikost L (4,5"- 5")

Univerzální pouzdro BOOK ULTRA Folio Flip velikost L (4,5"- 5")

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 79 Kč
Dostupnost: Skladem
Pěkné ochranné pouzdro pro Váš telefon. Na tomto pouzdru je skvělé, že je univerzální a proto padne na každý dotykový telefon. Tyto Aligátor pouzdra jsou rozděleny na pár typů velikosti, která se odvozuje podle velikosti displeje. Můžete vybírat z mnoho barevných variací, barva tohoto konkrétního pouzdra je černá. Navíc toto pouzdro je typu flip, BOOK ULTRA a má uvnitř sebe kapsičku, kam snadno s...

Všechny nabídky pro Univerzální pouzdro BOOK ULTRA Folio Flip velikost L (4,5"- 5")

Popis Univerzální pouzdro BOOK ULTRA Folio Flip velikost L (4,5"- 5")

Pěkné ochranné pouzdro pro Váš telefon. Na tomto pouzdru je skvělé, že je univerzální a proto padne na každý dotykový telefon. Tyto Aligátor pouzdra jsou rozděleny na pár typů velikosti, která se odvozuje podle velikosti displeje. Můžete vybírat z mnoho barevných variací, barva tohoto konkrétního pouzdra je černá. Navíc toto pouzdro je typu flip, BOOK ULTRA a má uvnitř sebe kapsičku, kam snadno schováte třeba kreditní kartu nebo třeba nějaké peníze.
Telefon se musí do tohoto pouzdra nalepit, aby nevypadl ven. Stačí z lepící vrstvy sundat horní fólii. O přichycení se stará nejmodernější nanotechnologie.
Na zadní straně v horní části se nachází okénko pro fotoaparát a ve spodní části je mřížka pro reproduktor. Velmi dobře je vyřešeno otevírání pouzdra, které je stejné jako když otevřete knihu do strany. Navíc je uzavírání na magnet aby se pouzdro samovolně neotevíralo.
Toto Univerzální pouzdro je určené hlavně pro smartphony s úhlopříčkou displeje 4,5"- 5" palců. < /p...

Parametry Univerzální pouzdro BOOK ULTRA Folio Flip velikost L (4,5"- 5")

Výrobce Aligátor

Podobné produkty

Podobné fráze: