Katalog > Pouzdra k mobilům > Sony SCR48 Style Cover pro Sony Xperia M5

Sony SCR48 Style Cover pro Sony Xperia M5

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Luxusní a elegantní originální ochranný kryt SCR48 pro mobilní telefon Sony Xperia M5 s odklopnou přední částí dodá vašemu telefonu nejen styl, ale hlavně ochranu před pády, škrábanci a nečistotami. Udržujete svůj telefon v bezpečí na cestách. Odklopná část po odklopení telefon probudí a můžete začít telefonovat, číst sms, jít na internet. Po zavření se automaticky telefon zase uspí do režimu sp...

Všechny nabídky pro Sony SCR48 Style Cover pro Sony Xperia M5

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Sony SCR48 Style Cover pro Sony Xperia M5

Luxusní a elegantní originální ochranný kryt SCR48 pro mobilní telefon Sony Xperia M5 s odklopnou přední částí dodá vašemu telefonu nejen styl, ale hlavně ochranu před pády, škrábanci a nečistotami. Udržujete svůj telefon v bezpečí na cestách.
Odklopná část po odklopení telefon probudí a můžete začít telefonovat, číst sms, jít na internet. Po zavření se automaticky telefon zase uspí do režimu spánku. Zadní stranu lze použít jako praktický stojánek, můžete tak telefon postavit a sledovat vy, i vaši přátelé obrazovku telefonu pohodlně a bez držení. Pouzdro je telefonu šité přímo na míru, padne tedy perfektně, nikde neodstává, nevrže a zachovává všechny přístupy pro tlačítka a konektory.

Parametry Sony SCR48 Style Cover pro Sony Xperia M5

Výrobce SONY

Podobné produkty

Podobné fráze: