Katalog > Pouzdra k mobilům > RedPoint Sarif 4XL

RedPoint Sarif 4XL

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 349 Kč
Dostupnost: Skladem
Exkluzivní, přitom cenově dostupné pouzdro z vysoce kvalitní a odolné syntetické usně s lakovanou povrchovou úpravou, na omak nerozeznatelné od pravé kůže. Je vyrobeno ručně s využitím termoplastického tvarování, díky kterému získává pevný vyztužený tvar pro maximální bezpečí telefonu. Snadné vyjmutí telefonu je zajištěno pomocí plně uzavřeného vytlačovacího systému v jeho spodní části. Jeho uza...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro RedPoint Sarif 4XL

Popis RedPoint Sarif 4XL

F-mobil.cz píše:

Univerzální stylové ochranné pouzdro FIXED SARIF, velikost 4XL je určené nejen pro mobily. Pouzdra na mobilní telefony značky FIXED jsou vhodná pro každou příležitost. Ručně vyrobený kryt z vysoce kvalitní a odolné syntetické usně s lakovanou povrchovou úpravou s využitím termoplastického tvarování bude ozdobou vašeho telefonu. Obal na mobil je pro snadné vyjmutí opatřen vytahovacím systémem. Zavírání pouzdra je řešeno magnetem a vnitřní brzdící mechanismus brání vyklouznutí mobilu z pouzdra. Zasouvací pouzdro FIXED SARIF v atraktivním designu je lehké a ideální pro nošení v kapse nebo v kabelce.

Electro World s.r.o. píše:

Horizontální 4XL pouzdro je vyrobeno z vysoce kvalitní a odolné syntetické usně, díky čemuž zaručuje dlouhou životnost. Po celou dobu spolehlivě chrání zařízení před pády, poškozením i nečistotou. Vyrobeno je ručně a pomocí termoplastického tvarování je telefon v pouzdře pevně uschováno. Nehrozí tedy vypadnutí. Telefon vyberete pomocí vytlačovacího systému, který se nachází na spodní části.

Parametry RedPoint Sarif 4XL

Výrobce Redpoint

Podobné produkty

Podobné fráze: