Katalog > Pouzdra k mobilům > MOZO Zadní kryt na Microsoft Lumia 950

MOZO Zadní kryt na Microsoft Lumia 950

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 1 190 Kč
Dostupnost: Skladem
od 1 190 Kč
Kryty na mobilní telefony pro Microsoft Lumia 950 značky MOZO s bezdrátovým nabíjením jsou správná volba pro váš telefon. MOZO Back Cover na Microsoft Lumia 950 jsou špičkovým doplňkem telefonu. Zadní ochranný kryt MOZO Back Cover v červené (Red Gold) barvě se zlatým rámečkem po obvodu v dokonalém designu nechá vyniknout telefon Microsoft Lumia 950. Tvarované pouzdro z kvalitní tenké kůže v prec...

Všechny nabídky pro MOZO Zadní kryt na Microsoft Lumia 950

Popis MOZO Zadní kryt na Microsoft Lumia 950

Kryty na mobilní telefony pro Microsoft Lumia 950 značky MOZO s bezdrátovým nabíjením jsou správná volba pro váš telefon. MOZO Back Cover na Microsoft Lumia 950 jsou špičkovým doplňkem telefonu.
Zadní ochranný kryt MOZO Back Cover v červené (Red Gold) barvě se zlatým rámečkem po obvodu v dokonalém designu nechá vyniknout telefon Microsoft Lumia 950. Tvarované pouzdro z kvalitní tenké kůže v precizním zpracování je lehké, velmi příjemné na dotek a téměř nezvětší objem telefonu. Obal ochrání nejen zadní část vašeho smartphonu, ale i boční hrany a telefon neztrácí svůj perfektní vzhled. Kryt s funkcemi WLC&NFC nezakrývá fotoaparát ani konektor a umožní snadný a rychlý přístup k ovládácím prvkům. Zadní kryt MOZO s bezdrátovým nabíjením nahrazuje původní zadní kryt a po umístění telefonu na libovolnou bezdrátovou nabíječku (Nokia, Qi nebo PMA) nabije váš telefon. Jednoduchá instalace krytu spolu s moderním designem jsou přednosti, které oceníte.
Pouzdro MOZO Back Cover Red Go...

Parametry MOZO Zadní kryt na Microsoft Lumia 950

Výrobce Mozo

Podobné produkty

Podobné fráze: