Katalog > Pouzdra k mobilům > HUAWEI Smart Cover pro P9

HUAWEI Smart Cover pro P9

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 379 Kč
Dostupnost: Skladem
Pouzdro na mobilní telefon.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro HUAWEI Smart Cover pro P9

Popis HUAWEI Smart Cover pro P9

F-mobil.cz píše:

Flipové pouzdro Huawei Original S-View pro mobilní telefon Huawei P9 je skvělý doplněk pro mobil a zabrání poškození vašeho telefonu. Kryty na mobil spolehlivě ochrání váš telefon Huawei P9. Originální flipový obal s okénkem informuje o stavu displeje vašeho telefonu Huawei P9. Mobilní telefon bude v pouzdře velmi efektivně chráněn před prachem a mechanickým opotřebením. Pro maximální ochranu displeje doporučujeme pořídit tvrzené sklo nebo ochrannou folii.
Originální flipové pouzdro Huawei S-View s otevíráním do boku na mobil Huawei P9 s průzorem na přední straně umožní nepřetržitě sledovat aktuální stav mobilu. Pouzdro z umělé kůže ve zlaté barvě spolehlivě chrání mobilní telefon Huawei P9 i ze stran a zároveň zabraňuje vyklouznutí telefonu z obalu. Praktický výřez na sluchátko na přední straně krytu umožňuje příjemné telefonování. Budete mít neomezený přístup ke všem důležitým konektorům. Kryt Huawei P9 S-View pro pohodlné ovládání telefonu umožňuje vyřizovat hovor i se zavř...

Electro World s.r.o. píše:

HUAWEI Original S-View Pouzdro určené pro P9 v exkluzívně zlatém provedení zaručí ochranu vašemu přístroji před různým poškozením. Jeho dokonalé tvary nebrání v přístupu k ovládacím tlačítkům a portem. Je lehké, tenké, designové a stylové. Na přední straně se nachází okénko které zaručí viditelnost na displej.

Parametry HUAWEI Smart Cover pro P9

Výrobce Huawei

Podobné produkty

Podobné fráze: