Katalog > Pouzdra k mobilům > Huawei S-View pro Mate S

Huawei S-View pro Mate S

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 299 Kč
Dostupnost: Skladem
Chránit si svůj mobilní telefon je velmi důležité, zejména pokud chcete, aby vydržel co nejdéle a vypadal stále jako nový. A pro všechny majitele mobilního telefonu Huawei G8 máme řešení, pouzdro Huawei S-View, které velmi dobře uchrání váš mobilní telefon. Společnost Huawei se zabývá zejména výrobou mobilních telefonů, avšak výroba špičkového doplňkového vybavení je také jedním z jejich zájmů...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Huawei S-View pro Mate S

Popis Huawei S-View pro Mate S

Alza.cz píše:

Pouzdro na mobilní telefon flipové s okénkem
Hledáte originální řešení, kterak zachránit svůj mobilní telefon před poškrábáním či pádem? Houževnaté provedení krytu zajistí, že váš chytrý mobil neohrozí ani seběvětší náraz. Samozřejmě vás nikterak nezabraňuje v užívání ovládacích prvků díky výřezům.

KASA.cz píše:

Hladké architektonické linie
Pouzdro Smart View je dokonalým doplňkem telefonu. Jeho povrchová úprava a design dokonale podtrhuje hladké křivky vašeho telefonu.
Inteligentní displej
Pouzdro Smart View spolupracuje s vaším telefonem a poskytuje vám všechny důležité informace. Když je zavřené, displej uživatelského rozhraní vám umožňuje přijímat nebo odmítat hovory, zobrazovat čas a datum a také širokou škálu upozornění – to vše, aniž byste museli pouzdro otevírat.
Skvělý design v kombinaci s ochranou
Pouzdro nejenže skvěle vypadá, ale také zajišťuje ochranu před nárazy, poškrábáním a politím. Pouzdro chrání přední a zadní stranu telefonu a navíc i jeho hrany, takže vám telefon vydrží déle.
Zaručená kompatibilita
Originalita příslušenství zajišťuje 100% kompatibilitu s vaším přístrojem. Není tak nutné se obávat, že byste se při výběru pouzdra zmýlili. Huawei dbá na zvýšenou kvalitu a důraz klade také na snadné a příjemné používání.
V...

Electro World s.r.o. píše:

Originální pouzdro Huawei Smart View v elegantním modrém provedení chrání displej a tělo mobilního telefonu Huawei Mate 20 Pro před nárazy a škrábanci. Přístup ke konektorům a všem ovládacím prvkům umožňuje i nadále ovládání bez omezení. Disponuje praktickým oknem S-View, pomocí kterého je možné sledovat základní informace na displeji. Po otevření krytu se telefon automaticky odemkne.

Parametry Huawei S-View pro Mate S

Výrobce Huawei

Podobné produkty

Podobné fráze: