Katalog > Pouzdra k mobilům > FIXED FIT pro Lenovo A6010 kolekce RedPoint

FIXED FIT pro Lenovo A6010 kolekce RedPoint

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 199 Kč
Dostupnost: Skladem
Vysoce ochranné pouzdro  FIXED FIT z kolekce RedPoint pro mobilní telefon Lenovo A6010. Velmi kvalitní a vysoce ochranné pouzdro je určeno k maximální ochraně vašeho přístroje. Můžete jej bez obav nosit v kapse, tašce, nebo kabelce a váš telefon bude i za pár let jako nový. Pouzdro má odklápěcí přední část s magnetickou pojistkou proti otevření. Je vyrobeno z velmi kvalitní PU kůže a z tvrdých ma...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro FIXED FIT pro Lenovo A6010 kolekce RedPoint

Popis FIXED FIT pro Lenovo A6010 kolekce RedPoint

Alza.cz píše:

Pouzdro na mobilní telefon - PU kůže, přístup ke všem ovládacím prvkům i slotům, zavírání na magnet
 Seznamte se s knihovým pouzdrem FIXED FIT skvěle absorbujícím nárazy. Disponuje perfektním tvarem, který zajišťuje stabilní uchycení vašeho smartphonu. Je vyrobeno z kvalitní PU kůže, což v kombinaci s atraktivní bílou barvou a stylovým logem kolekce vytváří elegantní design.Přední odklápěcí kryt chrání displej před poškozením a je opatřen pohodlným magnetickým zapínáním. Samozřejmostí je existence výřezů zpřístupňujících všechny ovládací prvky. Telefon tak lze nabíjet či synchronizovat bez nutnosti vyjmutí z obalu. Klíčové vlastnostiPraktické knihové pouzdroElegantní bílý design se stylovým logemOchrana telefonu před poškozenímPohodlné magnetické zapínáníZ kvalitní PU kůžePerfektní tvar udržuje stabilitu smartphonu v pouzdřeSkvěle absorbuje nárazy

MALL.CZ píše:

Elegantní pouzdro typu kniha FIXED FIT pro mobilní telefon Lenovo A6010. Pouzdro vyrobené z PU kůže zajišťuje kompletní ochranu vašeho telefonu proti mechanickému poškození i proti nečistotám.

F-mobil.cz píše:

Pouzdra na mobilní telefony typu flip s otevíráním z boku FIXED FIT pro Lenovo A6010 jsou správná volba pro ochranu telefonu. Kryty na mobil FIXED jsou praktickým doplňkem telefonu Lenovo A6010.
Elegantní flipový kryt FIXED FIT na Lenovo A6010 z kolekce Redpoint v provedení z černé umělé kůže, zajištěný magnetkou proti samovolnému otevření perfektně ochrání váš smartphon. Telefon je pevně uchycen v krytu, vsazeném do zadní části koženkového pouzdra. Tento obal dobře absorbuje nárazy, spolehlivě ochrání mobil Lenovo A6010 i z bočních stran a zároveň zabraňuje vyklouznutí telefonu z obalu.
Flipové pouzdro FIXED FIT umožňuje snadný a rychlý přístup k ovládácím prvkům okamžitě po otevření a nezakrývá fotoaparát ani konektory. Přední odklápěcí flipová část je opatřena zevnitř zásuvkami na vizitky nebo karty a zamezí znečištění a poškrábání displeje telefonu. Pouzdro FIXED FIT lze také využít jako stojánek.
Pouzdro typu kniha stylovým designem skvěle doplní váš smartphone ...

Parametry FIXED FIT pro Lenovo A6010 kolekce RedPoint

Výrobce Fixed

Podobné produkty

Podobné fráze: