Katalog > Pouzdra k mobilům > CELLY Wally pro Sony Xperia Z5 Compact PU kůže

CELLY Wally pro Sony Xperia Z5 Compact PU kůže

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 399 Kč
Dostupnost: Skladem
od 399 Kč
Pouzdro typu kniha je v provedení elegantní PU kůži. Disponuje perfektním tvarem, díky němuž je mobilní telefon v pouzdře stabilně uchycen. Další výhodou je také odklápěcí kryt displeje s magnetickým zavíráním. To zajistí maximální ochranu vašeho telefonu proti pádům, poškrábání, prachu a špíně, přitom přístup k dotykovému displeji, tlačítkům a konektorům je snadný a rychlý.  Toto pouzdro je vyr...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro CELLY Wally pro Sony Xperia Z5 Compact PU kůže

Popis CELLY Wally pro Sony Xperia Z5 Compact PU kůže

Pouzdro typu kniha je v provedení elegantní PU kůži. Disponuje perfektním tvarem, díky němuž je mobilní telefon v pouzdře stabilně uchycen. Další výhodou je také odklápěcí kryt displeje s magnetickým zavíráním. To zajistí maximální ochranu vašeho telefonu proti pádům, poškrábání, prachu a špíně, přitom přístup k dotykovému displeji, tlačítkům a konektorům je snadný a rychlý. 
Toto pouzdro je vyrobeno z vysoce kvalitní PU kůže. Má perfektní tvar přímo na míru telefonu Sony Xperia Z5 Compact a také odklápěcí čelní tvrzenou část s kapsami pro různé karty. Uchycení telefonu je pomocí magnetu a je v černém barevném provedení. 

Parametry CELLY Wally pro Sony Xperia Z5 Compact PU kůže

Výrobce CELLY

Podobné produkty

Podobné fráze: