Katalog > Potápěčské brýle a masky > Intex Maska potápěčská

Intex Maska potápěčská

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 99 Kč
Dostupnost: Skladem
Zelená dětská potápěčská maska s motivem zvířátek pro větší zábavu Intex 55910 má bezpečné polykarbonátové čočky a rámečky z měkké gumy, díky kterým brýle pohodlně sedí na obličeji. Vhodné pro všechny malé potápěče a potápěčky ve věku od 3 do 8 let.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Intex Maska potápěčská

Popis Intex Maska potápěčská

NákupníPohotovost.cz píše:

Potápěčské brýle INTEX SEA SCAN 55913Zkoumají vaše děti rády, co se skrývá pod vodní hladinou, ale potřebují k tomu potápěčské brýle? Pak jistě oceníte tyto krásně barevné brýle Intex, které mají bezpečná polykarbonátová skla a rámeček z měkké gumy, což zajišťuje pohodlné a přesné sednutí na obličeji.
Produkt je vyroben z kvalitního a nezávadného materiálu a je vhodný pro děti od 8 let.
Technický popis:- potápěčské brýle pro nerušené pozorování světa pod hladinou.- polykarbonátové sklo- nastavitelný řemínek- barva: zelená

Kokiskashop píše:

Technické údaje:Roky 08Obsah balení:Potápěčské brýle na kartě 22x20x7cm 8+Pokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Proděti.cz píše:

Potápěčské brýle vhodné pro kluky i holky. Potopte se do světa vodních živočichů a prozkoumejte neobjevené. Zadržte dech a ponořte se do léta.
Specifikace:
Brýle z tvrzeného skla.
Materiál - siliter s podobnými vlastnostmi jako je silikon, který zaručuje kvalitní fungování brýlí při potápění.
Vhodné pro děti od 14 let.

Parametry Intex Maska potápěčská

Výrobce Intex

Podobné produkty

Podobné fráze: