Katalog > Počítačové hry > Wolfenstein: The Old Blood

Wolfenstein: The Old Blood

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 162 Kč
Dostupnost: Skladem
Rok 1946 - nacisté mají vítězství ve 2. světové válce na dosah. B. J. Blazkowicz se musí vydat na dech beroucí dvoudílnou výpravu do srdce Bavorska. V první části Wolfenstein: The Old Blood Rudi Jäger and the Den of Wolves čeká B. J. Blazkowicze střet se šíleným vězeňským dozorcem, k němuž dojde během jeho vloupání do hradu Wolfenstein, kde se pokusí ukrást souřadnice komplexu generála Deathshead...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Wolfenstein: The Old Blood

Popis Wolfenstein: The Old Blood

Rok 1946 - nacisté mají vítězství ve 2. světové válce na dosah. B. J. Blazkowicz se musí vydat na dech beroucí dvoudílnou výpravu do srdce Bavorska. V první části Wolfenstein: The Old Blood Rudi Jäger and the Den of Wolves čeká B. J. Blazkowicze střet se šíleným vězeňským dozorcem, k němuž dojde během jeho vloupání do hradu Wolfenstein, kde se pokusí ukrást souřadnice komplexu generála Deathsheada. Ve druhé části The Dark Secrets of Helga Von Schabbs zavede našeho hrdinu pátrání po souřadnicích do Wulfburgu, kde posedlý nacistický archeolog vykopává nebezpečné artefakty, jež mohou na svět vypustit prastaré temné síly.
Co nás čeká?
Střílečka ze staré školy a tím rozhodně nepřeháníme, protože hra je pokračovatelem Wolfenstein 3D, který prakticky definoval žánr fps stříleček v roce 1992.
Jde o samostatně hratelný prequel ke hře Wolfenstein: The new Order.
Dvě části příběhu: Wolfenstein: The Old Blood Rudi Jäger and the Den of Wolves a The Dark Secrets of Helga Vo...

Parametry Wolfenstein: The Old Blood

Druh Akční
Výrobce Id Software

Podobné produkty

Podobné fráze: