Katalog > Počítačové hry > PRINCE OF PERSIA: PISKY CASU (PC)

PRINCE OF PERSIA: PISKY CASU (PC)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 92 Kč
Dostupnost: Skladem
od 92 Kč
Hra Prince of Persia: Písky času vás zavede do středověké Persie, kde přežívá legenda, vyprávěná v pradávném jazyce. Hovoří o čase zrozeném krví, o čase, jemuž vládne lež a klam. A právě v této válkou roztříštěné zemi objeví mladý princ kouzelnou dýku. Je přitahován jejími temnými silami, které ho zmámí natolik, že osvobodí smrtelné zlo a vypustí jej do obrovského království svého otce. S pomo...

Všechny nabídky pro PRINCE OF PERSIA: PISKY CASU (PC)

Popis PRINCE OF PERSIA: PISKY CASU (PC)

Hra Prince of Persia: Písky času vás zavede do středověké Persie, kde přežívá legenda, vyprávěná v pradávném jazyce. Hovoří o čase zrozeném krví, o čase, jemuž vládne lež a klam. A právě v této válkou roztříštěné zemi objeví mladý princ kouzelnou dýku. Je přitahován jejími temnými silami, které ho zmámí natolik, že osvobodí smrtelné zlo a vypustí jej do obrovského království svého otce.
S pomocí tvrdohlavé a svůdné princezny a absolutní moci nad písky času se princ vydává na náročnou výpravu, jejímž cílem je osvobodit komnaty prokletého paláce a obnovit mír v samotném předivu času. Těmto nebezpečenstvím se však musí postavit obezřetně. Protože v tomto světě existuje jediné pravidlo: Ovládni písky... nebo zahyň.
Co nás čeká?
* Ovládněte všemocné písky času, vracejte se do minulosti, zmrazte současnost, spatřete budoucnost a zpomalte samotný čas.
* Svých schopností však užívejte s rozmyslem. Naučte se využívat princovy rychlosti, hbitosti a zuřivých bojovnický...

Parametry PRINCE OF PERSIA: PISKY CASU (PC)

Druh Akční
Výrobce UbiSoft

Podobné produkty

Podobné fráze: