Katalog > Počítačové hry > Marvel vs. Capcom Infinite (PC)

Marvel vs. Capcom Infinite (PC)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 246 Kč
Dostupnost: Skladem
Marvel vs. Capcom Infinite Hra představuje řadu vzrušujících a přístupných režimů pro jednoho hráče a zároveň bohatý režim...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Marvel vs. Capcom Infinite (PC)

Popis Marvel vs. Capcom Infinite (PC)

EuroKing píše:

Světy Capcom a Marvel se znovu střetávají a staví proti sobě své nejodvážnější bojovníky z legendárních panteonů. Čekají je velkolepé souboje bez servítek.
Rozstřílej své nepřátele na kusy slavným Buster Gunem jako Mega Man X, ukaž svou genialitu a technologické vychytávky jako Iron Man nebo dej nepřátelům ultimátní nakládačku v roli Captaina Marvela.
Ve světě superhrdinů ale nic není tak, jak se zdá. Ohromující síla kamenů nekonečna je k dispozici tobě i tvým protivníkům. Jejich jedinečné schopnosti mohou změnit vývoj celé bitvy: k dispozici je nejen manipulace s časem, ale také další dosud neodhalené schopnosti.

Surtep, s.r.o. píše:

Hra představuje řadu vzrušujících a přístupných režimů pro jednoho hráče a zároveň bohatý režim multiplayeru pro nováčky i fanoušky série.Kromě režimu arkády, tréninku a režimu misí, se také můžete pobavit ve vizuálně omračující režimu příběhu, který se odehrává ve středu obou vesmírů při boji o nadvládu proti silám zla a novým padouchem.Dva různé střety se znovu setkávají v boji, kde si vyberete oblíbené postavy.Vyberte si jeden ze 6 kamenů nekonečna, které přidají postavám různé schopnosti.Vyberte si z rozsáhlé nabídky hrdinů z obou světů, v budoucnu můžete očekávat nové posily.Příběh odpovídá otázky událostí v tomto světě, kde svádějí boj o moc hrdinové a padouši.Hráči mohou zlepšovat schopnosti v různých režimech.Robustní režim multiplayeru nabízí souboje, žebříčky a online místnosti s hráči.

CZC.cz píše:

Dva populární světy se opět protnou, aby si to oblíbení hrdinové rozdali na férovku v parádních soubojích. Z potvrzených postav se můžeme těšit na Ultrona, Hulka, Thora, Hawkeye, Rocket Raccoona, Chun-Li, Strider Hiryu, Chrise Redfielda, Captain Marvel, Iron Mana, Kapitána Ameriku, Rya, Mega Mana X, Morrigan a spousta dalších.

Alza.cz píše:

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: akční
69% Zahrajte si za Iron Mana, Thora, Hawkeye, Ryu, Mega Mana či Chrise Redfielda a postavte se společnému nepříteli, který vzešel mutací z obou světů. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Hra obsahuje spoustu ikonických hrdinů z obou vesmírů. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Vyberte si jeden z kamenů nekonečna z MCU a ovlivněte tak významně průběh celé bitvy Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Kolize světů Hrdinové Marvelu a Capcomu se musí spojit, aby společně čelili novému nepříteli.......

Parametry Marvel vs. Capcom Infinite (PC)

Licence Krabicová

Podobné produkty

Podobné fráze: