Katalog > PLAYMOBIL

PLAYMOBIL

Nalezeno:    110 produktů

PLAYMOBIL 1.2.3. 70183 Rybář s loďkou

Vyraz na rybářskou výpravu se starým mořským vlkem. balení obsahuje figurku rybáře, kosatky a rybek kosatky a ryby je možné dát do vody součástí balení je i box se sítkem ve spodní části Vhodné pro děti od 1,5 roku. Téma: PLAYMOBIL® 1.2.3.

Více informací
od 499 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL 1.2.3. 70184 Vyklápěcí auto s garáží

Nashromáždi odpad z okolí a pomocí vyklápěcího auta ho odvez na skládku. autíčko má vyklápěcí korbu garáž má otevíratelná vrata a otvory ve střeše na vhazování odpadu Vhodné pro děti od 1,5 roku. Téma: PLAYMOBIL® 1.2.3.

Více informací
od 628 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL 1.2.3 6973 Jezdkyně s koněm

Edice panáčků rozšíří tvojí sbírku! PLAYMOBIL Jezdkyně s koněm. Každý den se jezdkyně projede na svém koníkovi. Pak se ale musí o koníka postarat: osušit, vyhřebelcovat a nakrmit ho. Počet figurek: 1 Playmobil 1.2.3. - další stavebnice Playmobil 1.2.3 je bezpečný, bez hran, barevný a plný fantazie! Svou všestranností pomáhá dětem v jejich rozvoji. Neobsahuje malé díly, které by děti mohly spolknout. Hračky jsou absolutně hygienické, lehce omyvatelné, nepouštějí barvu.

Více informací
od 244 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL 1.2.3 9378 Výběh pro lvy

Výběh se stromem, který zvířatům poskytuje stín. – Lze zkombinovat s položkou č. 9377 ZOO. – Výběh pro lvy můžete přidat do zadní části ZOO, kde se nachází vstup do druhé skalní jeskyně. – Kus s podlahou a tři ploty můžete rozmístit dle libosti. Balení obsahuje: figurku o velikosti 7 cm, 2 figurky zvířátek, 3 ploty a další příslušenství. Playmobil jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují...

Více informací
od 339 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL 1.2.3. 6774 Popelářský vůz

Popelářský vůz PLAYMOBIL je pojizdné auto, se kterým zažiješ spoustu legrace. Součástí balení je popelnice a pytel s odpadem, můžeš jezdit a vyvážet odpad jako správný popelář! Velikost figurky: 7 cm Playmobil 1.2.3 - další stavebnice Playmobil 1.2.3 je bezpečný, bez hran, barevný a plný fantazie! Svou všestranností pomáhá dětem v jejich rozvoji. Neobsahuje malé díly, které by děti mohly spolknout. Hračky jsou absolutně hygienické, lehce omyvatelné, nepouštějí barvu.

Více informací
od 329 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL 1.2.3. 70126 Sklápěč

S řidičem sklopky převezte stavební materiál, ať stavba nemá prostoje. balení obsahuje sklopku a figurku řidiče návěs auta je pohyblivý (je možné ho sklopit) Vhodné pro děti od 1,5 roku. Téma: PLAYMOBIL® 1.2.3.

Více informací
od 389 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL 1.2.3. 70130 Dětské hřiště

Zábava na dětském hřišti je v plném proudu. Legraci si užiješ na houpačce i skluzavce. součástí balení jsou figurky dvou dětí, maminky a kočky balení obsahuje skluzavku, houpačku, lavičku a květinu Vhodné pro děti od 1,5 roku. Téma: PLAYMOBIL® 1.2.3.

Více informací
od 389 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL 1.2.3. 70165 Stavební jeřáb

Práce se stavebním jeřábem je zábava. Přemisťuj náklad z místa na místo - tam, kam je potřeba. jeřáb má otočné rameno a s nákladem je možné pohybovat nahoru a dolů součástí balení je i figurka s doplňky Vhodné pro děti od 1,5 roku. Téma: PLAYMOBIL® 1.2.3.

Více informací
od 469 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL 1.2.3. 70179 Moje první železniční dráha

Zábava s vláčkodráhou od výrobce Playmobil bude Vaše děti bavit. Umístěte lokomotivu na koleje a můžeme vyrazit... závory u kolejí jsou pohyblivé vagóny je možné snadno rozpojit a zase napojit do vagónů je možné vkládat pasažéry nebo jejich zavazadla Vhodné pro děti od 1,5 roku. Téma: PLAYMOBIL® 1.2.3.

Více informací
od 1 414 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL 1.2.3. 70181 Auto s přepravníkem na koně

Nalož koně na přepravník a a můžeme vyrazit na dostihy. balení obsahuje figurku jezdce a koně vozík lze odpojit u přepravníku lze vysunout schůdky pro koně Vhodné pro děti od 1,5 roku. Téma: PLAYMOBIL® 1.2.3.

Více informací
od 499 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL 1.2.3. 70182 Převoz nosorožce

Nosorožec by měl jet k doktorovi na pravidelnou zdravotní prohlídku. Nalož ho na přepravník a hurá za lékařem. balení obsahuje figurku ošetřovatele a nosorožce vozík lze odpojit Vhodné pro děti od 1,5 roku. Téma: PLAYMOBIL® 1.2.3.

Více informací
od 499 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL 1.2.3. 70185 Letadlo s pasažérem

Nastupovat, letadlo je připraveno k odletu. letadlo má pilota a pasažéra součástí balení jsou i dvě zavazadla Vhodné pro děti od 1,5 roku. Téma: PLAYMOBIL® 1.2.3.

Více informací
od 529 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL 1.2.3. 70186 Astronaut s raketou

Astronaut je připraven na svou další vesmírnou misi. balení obsahuje kosmonauta a jeho raketu raketu lze otevřít a astronauta vložit dovnitř Vhodné pro děti od 1,5 roku. Téma: PLAYMOBIL® 1.2.3.

Více informací
od 229 Kč
Koupit nejlevněji

Playmobil 6773 Autobus

Autobus - Playmobil 6773 18m+

Více informací
od 378 Kč
Koupit nejlevněji

Playmobil 6775 Čelní nakladač

Čelní nakladač - Playmobil 6775 18m+

Více informací
od 298 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL 70370 Figurky pro holky (série 18)

Ukryté figurky v sáčku, které čekají až je objevíte. Poznámka: Balení obsahuje jednu figurku. Jedná se o náhodný výběr postavičky, nemůžeme ovlivnit co bude v sáčku. Vhodné pro děti od 4 let. Téma: PLAYMOBIL® Panáčci

Více informací
od 49 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Adventní kalendář 9486 Hasiči

Na vozovku vytekly hořlavé kapaliny a vznítily se. Na místo již přijíždí hasiči, aby požár uhasili. Hasičská čtyřkolka s navijákem pomáhá odstranit paletu s výbušným obsahem. Každý den děti najdou v kalendáři novou hračku, která jim zpříjemní čekání na štědrý den. Balení obsahuje 2 figurky a další příslušenství. Stavebnici doplňuje papírové pozadí. Stavebnice je kompletní po 24 dnech . CHRISTMAS - Vánoce - další stavebnice PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyv...

Více informací
od 588 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Bankomat 9081

Došly ti během nakupovaní peníze? Nevadí, zaběhni do bankomatu a nákupy mohou pokračovat. Balení obsahuje 2 figurky, které měří 7,5 cm, bankomat s klíčkem pro otvírání a plnění bankovkami, kreditní kartu a další doplňky. Návod na složení - PLAYMOBIL Bankomat 9081 CITY LIFE - Nákupní centrum - další stavebnice PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vývoj....

Více informací
od 249 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Bazén 9422

Užij si léto u vody. Napusť do bazénu vodu a relaxuj Součástí letního bazénu je funkční sprcha, stačí jen zapumpovat. Balení obsahuje 1 figurku o velikosti 7,5 cm, 2 figurky o velikosti 5,25 cm, bazén, lehátka a doplňky. Součástí balení je i chobotnička, která může stříkat vodu. Playmobil Family Fun - další stavebnice PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vývoj....

Více informací
od 739 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Caesar a Kleopatra 5394

Jak dlouho bude trvat jednání o příměří mezi Caesarem a Kleopatrou? Dokáže Řím a Egypt žít v míru? Počet figurek: 3 History - další stavebnice PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vývoj.

Více informací
od 307 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Cisterna na vodu 9144

Cisterna je ideální pro převoz písku. V horní části má trubici, kterou lze snadněji písek vysypat. Pro ještě větší radost ze hry jsou k dispozici dvě kolejnice. Balení obsahuje: 1 figurku, která měří 7 cm, auto s odnímatelnou cisternou, 2 kolejnice. PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vývoj.

Více informací
od 559 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL City Action 70081 Hasiči záchranáři

Vždy připraveni k akci... duo pack obsahuje dvě figurky a jejich doplňky Vhodné pro děti od 4 let. Téma: PLAYMOBIL® Panáčci

Více informací
od 214 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL City Action 70147 Hasičská záchranná loď

Neboj se vyrazit na moře s touto novou hasičskou lodí a zachraň ostatní obyvatele města. Loď plave a je vybavena funkčním podvodním motorem. Naviják je plně funkční. Zachráněné osoby lze umístit do podpalubí. Balení obsahuje: hasičskou loď s vybavením, 2 figurky záchranářů, motor, záchranný kruh, hlásnou troubu, naviják. Téma: PLAYMOBIL® City Action

Více informací
od 839 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL City Action 9466 Hasičské auto Truck

Hasičský truck si snadno poradí při vyproštování vozidel a také při hašení pěnou. Hasičské auto s lanovým navijákem, hasícím pěnovým dělem, světlem a zvukem. Funkční blikající maják a siréna. Vyžaduje baterie 3 x 1,5V AAA (nejsou součástí balení). Balení obsahuje: 1 figurku (7,5 cm), hasičské auto, lopatu, 2 hasičské sekery a další doplňky. PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporu...

Více informací
od 1 074 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL City Action 9468 Hasiči s vodním čerpadlem

Naplň čerpadlo vodou, natlakuj a stříkej! Rychle než se plameny rozšíří dál. Balení obsahuje: 2 figurky (7,5 cm), vodní čerpadlo, hasičskou sekeru, hasicí přístroj, kyslíkovou bombu, 2 plameny, 4 části stříkací hadice, hadicový naviják a další doplňky. PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vývoj.

Více informací
od 534 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL City Life 70051 Zásahový motocykl záchranářů se světly

Záchranářská motorka se dostane i na méně dostupná místa a pomůže zraněným... motorka má světelný efekt sada obsahuje i figurku řidiče a doplňky provoz světelných efektů je na baterii LR 754 , Typ 393 (baterie je součástí balení) Vhodné pro děti od 4 let. Téma: PLAYMOBIL® City Life Nemocnice

Více informací
od 445 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL City Life 70052 Zásahová dvoukolka záchranářů se světly

Záchranářská dvoukolka se dostane i na méně dostupná místa a pomůže zraněným... dvoukolka má světelný efekt sada obsahuje i figurku řidiče a doplňky provoz světelných efektů je na baterii LR 754 , Typ 393 (baterie je součástí balení) Vhodné pro děti od 4 let. Téma: PLAYMOBIL® City Life Nemocnice

Více informací
od 341 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL City Life 70079 Lékařka a pacient

Paní doktorka musí zkontrolovat, jak se pacientova zranění hojí... pacient má berle a dlahu na noze a doktorla má lékařský kufřík Vhodné pro děti od 4 let. Téma: PLAYMOBIL® Panáčci

Více informací
od 214 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL City Life 9457 Správce školy

Žáci a učitelé si během přestávky mohou koupit svačinu ve školním bufetu, kde prodává pan školník. V době vyučování má pak správce práci okolo školy, drobné opravy, úklid ... Balení obsahuje: 1 figurku (7,5 cm), pult, regál, smeták, lopatku se smetáčkem, krabici s nářadím, svazek klíčů, kyblík, košík s ovocem a další doplňky. PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vývoj....

Více informací
od 320 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Country 70136 Pes s boudou

K farmě patří pes, aby mohl ohlídat majetek a všechny obyvatele. balení obsahuje figurky dítěte a psa pejska je možné dát do boudy Vhodné pro děti od 4 let. Téma: PLAYMOBIL® Country

Více informací
od 290 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Cukrárna Cupcake 9080

Celý den na nákupech? To chce zaslouženou odměnu. Zastav se v cukrárně Cupcake. Mají tam výborné zákusky a dortíky. Určitě ti bude chutnat. Balení obsahuje 3 figurky, které měří 7,5 cm, a spoustu nejrůznějších doplňků a vybavení obchodů. Návod na složení - PLAYMOBIL Cukrárna Cupcake 9080 K cukrárně je možné samostatně přikoupit Nákupní centrum 9078. CITY LIFE - Nákupní centrum - další stavebnice PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí ...

Více informací
od 839 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Dragons 70040 Škyťák a Astrid hrací set

Ugriluj si společně se Škyťákem a Astrid právě vylovené rybky! Balení obsahuje: 2 figurky o velikosti 7,5 cm, figurku dráčete, 4 rybičky, kládu, 2 korbely, 2 klacíky, 1 vědro a další doplňky. Playmobil jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vývoj.

Více informací
od 445 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Dragons 70041 Astrid v létacím plášti a Trnožrout

Obleč Astrid létací plášť, nasaď jí přilbu a vyrazte společně za dobrodružstvím! Balení obsahuje: figurku o velikosti 7,5 cm, figurku Trnožrouta, rybu, odnímatelná křídla, válečnou sekeru a další doplňky. Playmobil jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vývoj.

Více informací
od 271 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Dragons 70042 Rafana a Ťafan v létacím plášti

Vyraz s těmito nechvalně známými dvojčaty na cestu plnou nebezpečí. Balení obsahuje: 2 figurky o velikosti 7,5 cm, 2 přilby, 2 odnímatelná křídla a další doplňky. Playmobil jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vývoj.

Více informací
od 333 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Dragons 70045 Svatba Škyťáka a Astrid

Novomanželský pár Astrid a Škyťák ve svátečním oděvu. Balení obsahuje: 2 figurky ve velikosti 7,5 cm s doplňky Playmobil jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vývoj.

Více informací
od 262 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Drezúra 6933

Sportovci mohou ukazovat spoustu různých triků pomocí voltižního pásu s madly. Balení obsahuje 2 figurky, které měří 7,5 cm, 1 figurku koně, další příslušenství. COUNTRY - Koňská farma - další stavebnice PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vývoj.

Více informací
od 239 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Duo Pack Policista a zloděj 9218

Policista při pochůzce zadržel lupiče přímo při činu. Teď musí zajistit důkazy a odvést zloděje na policejní stanici k výslechu. Balení obsahuje 2 figurky. PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vývoj.

Více informací
od 214 Kč
Koupit nejlevněji

Playmobil Eret s ohnivým samostřílem 9249

Lovec draků Eret má na chytání draků speciální a velmi účinnou zbraň, ohnivý samostříl se čtyřmi střílnami, které vystřelují ohnivé střely. Aby se mu zbraň lépe ovládala, je na ní umístěno sedadlo. Samotříl je otočný o 360°.

Více informací
od 439 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Family Fun 70035 Starter Pack: Dobrodružství na kajaku

Připrav se na velké dobrodružství na řece... loďka a signalizační bójky plavou ve vodě sada obsahuje dvě figurky Vhodné pro děti od 4 let. Téma: PLAYMOBIL® Family Fun

Více informací
od 399 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Family Fun 70090 Škola vodních sportů

Ve škole vodních sportů tě naučí, jak se vody nebát a naopak si to u ní užívat. vlajky u školního centra lze vyměňovat (varianty: žlutá, červená, žluto-červená) balení obsahuje figurky, přístřešek a doplňky Vhodné pro děti od 4 let. Téma: PLAYMOBIL® Family Fun

Více informací
od 656 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Family Fun 70092 Minigolf

Zábava na minigolfu. Podaří se Vám zahrát míček do jamky? u herní dráhy je možné vyměnit překážky balení obsahuje tři figurky a množství doplňků Vhodné pro děti od 4 let. Téma: PLAYMOBIL® Family Fun

Více informací
od 445 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Family Fun 9421 Rodinné auto

Prázdniny jsou tady! Zabalte věci, nachystejte svačinu, nasedněte do auta a hurá na dovolenou. – Do rodinného auta se vejdou až čtyři figurky. – Střecha auta je odnímatelná, takže se snadno dostanete do jeho vnitřní části, kam můžete umístit figurky. – Figurky lze v autě upevnit za nohy. – Figurky dětí můžete v autě posadit kamkoli kromě sedadla řidiče. – Auto je vybaveno otevíracím kufrem a krytem motoru. – V kufru je dostatek úložného prostoru pro zavazadla. – Zadní sedadla můžete sklopit, abyste získali ještě více místa. – Vybaveno tažným zařízením. Balení obsahuje: 2 figurky o v...

Více informací
od 737 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Family Fun 9426 Zmrzlinářský vozík

Rozpálený slunečný den si přímo říká o zmrzlinový kornout. Bez zmrzliny by to snad ani nebylo pořádné léto... a ta z pojízdného zmrzlinového stánku chutná nejlépe. Balení obsahuje 1 figurku o velikosti 7,5 cm, 2 figurky o velikosti 5,25 cm, zmrzlinový stánek a doplňky. Playmobil Family Fun - další stavebnice PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vývoj....

Více informací
od 372 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Family Fun 9449 Duo Pack Dvojice na pláži

Mladý pár s dokonalou výbavou pro skvěle strávený den u moře. Balení obsahuje: 2 figurky, rádio a doplňky. Playmobil jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vývoj.

Více informací
od 214 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Farma s poníky 6927

Na farmě s poníky je stále spousta práce. Po vyjížďce se o poníky správně postarej. Usuš je, vyhřebelcuj a umísti do stáje, kam jim dones potravu. Poníky můžeš také nechat venku v ohradě, ať se ještě proběhnou. Balení obsahuje: 3 figurky (1 figurka měří 7,5 cm, 2 figurky měří 5,25 cm), 3 poníky, farmu, ohradu a další příslušenství. Délka farmy: 25 cm POZNÁMKA: Čas sestavení je přibližně 60 minut. COUNTRY - Koňská farma - další stavebnice PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou...

Více informací
od 1 143 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Heidi 70254 Jezerní louka s Heidi, Petrem a Klárou

Užij si slunečný den s Heidi, Petrem a Klárou na jezerní louce. Společně vyšplhejte na skálu, vykoupejte se v teplé vodě nebo jen tak odpočívejte na slunci. součástí balení je i pikniková deka a s doplňky kromě tří figurek v balení najdete vlka, letajícího dravce a kozoroha Téma: PLAYMOBIL® Heidi Vhodné pro děti od 4 let.

Více informací
od 1 139 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Heidi 70257 Obchod rodiny Kellerových

U Kellerových nakoupíte nejrůznější potraviny. V regálech a policích najdete čerstvý chléb, lahodné sýry nebo domácí vajíčka. balení obsahuje tři figurky a velké množství doplňků součástí je i prodejní pult a police Téma: PLAYMOBIL® Heidi Vhodné pro děti od 4 let.

Více informací
od 430 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Heidi 70258 Klára s otcem a slečna Rottenmeierová

Vydej se na procházku po okolí s Klárou, jejím tatínkem a slečnou Rottenmeierovou. Klára může sedět v kočárku součástí balení jsou i koťata Téma: PLAYMOBIL® Heidi Vhodné pro děti od 4 let.

Více informací
od 332 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Hledání křišťálu lásky 9470

Princ jara Florián musí najít cestu ke křišťálu lásky, aby mohli být spolu se zimní princeznou Fyniou. Cesta ke křišťálu lásky je plná překážek, klíčem je vyřešit tejemné úkoly. Jakmile dojde zamilovaná dvojice na vrchol skály, aktivuje se křišťál a začne nádherně zářit. Křišťál lásky je na vrcholu ledovce, ke kterému vede cesta plná překážek. Překážky se překonají pomocí klíče (visutý most ke křišťálu se spojí a křišťál se rozzáří). Křišťál měnící barvy, nutné baterie 3 x 1,5 AAA baterie (nejsou součástí setu). Můstek přes jezírko odděluje zimní a jarní krajinu. Balení obsahuje: figurky ...

Více informací
od 1 394 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Hodina dějepisu 9455

Hodina dějepisu s velkým množstvím historických exponátů je pro děti mnohem zábavnější. Na otočnou tabuli je možné psát bílou pastelkou, která je součástí balení. Balení obsahuje: 1 figurku (7,5 cm), 2 figurky (5,25 cm), otočnou tabuli, učitelskou katedru s křeslem, školní lavici se dvěma židlemi, 2 pravítka, houbu, bílou pastelku, koš, 2 batohy, 2 knihy, ukazovátko, lupu, regál, rohovou část třídy s okny a podlahou a další doplňky. PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické...

Více informací
od 719 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Christmas 9498 Duo Pack Santa a Anděl

Santa, celý v červeném a s vakem plným dárku, ti přišel spolu s Andělem a jeho kouzelnou hůlkou vykouzlit ty nejkrásnější Vánoce. Balení obsahuje: figurky Santy a Anděla, další příslušenství CHRISTMAS - Vánoce - další stavebnice PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vývoj.

Více informací
od 214 Kč
Koupit nejlevněji

Playmobil Kapitán pirátů s interaktivním zeleným kanónem 6162

Kapitán pirátů s interaktivním zeleným kanónem. Hračku lze propojit s telefonem nebo tabletem. Zdarma si stáhnete aplikaci pro iOS nebo Android, zamíříte na obrazovku a můžete virtuálně střílet.

Více informací
od 229 Kč
Koupit nejlevněji

Playmobil Laser na meteority 6197

Sestavte si laser na meteority a vydejte se s hrdinným astronautem zachránit vesmírnou stanici, nebo rovnou celou zeměkouli! Využijte ohromné palebné síly a zničte těleso, které ohrožuje vaše bezpečí.

Více informací
od 189 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Ložnice 9271

I panáčci playmobil potřebují trošku odpočinku. Nech je spát v jejich krásné ložnici, která je vybavena velkou postelí a šatníkem, díky kterému mužeš panáčky převlékat. Funkční světelný sloup dodá ložnici příjemné osvětlení. Balení obsahuje 1 figurku, která měří 7,5 cm, postel, skříň, další příslušenství. PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vývoj...

Více informací
od 439 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Ložnice pro Lucky 9476

Pomoz Lucky uklidit všechny její cennosti do truhly. - Zařízení ložnice je možné kombinovat s č. výr. 9475 Šťastný domov. - Do truhly na poklad je možné uložit různé "poklady" (např. pera, kamínky, pohár, stuhu pro vítěze, lupu nebo knihy). Balení obsahuje: 1 figurku, postel, skříň, stolek, 2 židle, toaletní stolek se stoličkou, truhlu a další příslušenství. PLAYMOBIL jsou stavebnice, které spolehlivě potěší a zabaví děti různých věkových kategorií. Jsou tématicky zaměřené, takže si každé dítě najde takovou, která ho bude bavit. Děti také ocení mnoho propracovaných doplňků a rodiče...

Více informací
od 517 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Lyžařská škola 9282

Učitel v medvědím kostýmu učí hravým způsobem děti lyžovat. Učitel může učit v kostýmů medvěda nebo v lyžařském oblečení. Balení obsahuje 2 figurky, které měří 5,25cm, 1 figurku, která měří 7,5 cm, kostým medvěda, sportovní příslušenství. Panáčci - další stavebnice PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vývoj....

Více informací
od 358 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Magic 70094 Korálová dráha se světelnou kupolí

Pronikni do světa kouzelných víl. Sestav korálovou dráhu a pomoz mořským vílám sbírat kuličky a s jejich pomocí rozsviť magickou světelnou kupoli. jakmile dráhou projede kulička, kupole se rozzáří balení obsahuje delfíny, které je možné dávat do vody pro provoz světelných efektů jsou potřeba 3 1,5V AAA baterie (baterie nejsou součástí balení) Vhodné pro děti od 4 let. Téma: PLAYMOBIL® Magic

Více informací
od 1 671 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Magic 70095 Noční světlo Mušle s perlami

Už nikdy žádné noční můry! Se svítící Mušlí s perlami zaženeš stíny a zmizí tvůj strach ze tmy. sada obsahuje figurky mořských víl a podvodních zvířátek mušle může svítit bílým nebo barevným světlem a zhasne po uplynutí intervalu 15 minut nebo po zmáčknutí tlačítka pro provoz světelných efektů jsou potřeba 3ks 1,5V AAA baterie (baterie nejsou součástí balení) Vhodné pro děti od 4 let. Téma: PLAYMOBIL® Magic

Více informací
od 927 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Magic 70096 Salón krásy s mušlí na perly

I mořské víly rády pečují o své vlasy. sada obsahuje tři různé účesy, které může mořská víla střídat v balení najdeš tři barevné perly a spoustu doplňků pro podmořské kadeřníky Vhodné pro děti od 4 let. Téma: PLAYMOBIL® Magic

Více informací
od 656 Kč
Koupit nejlevněji

PLAYMOBIL Magic 70098 Mořská víla se šnečí gondolou

Vydej se s mořskou vílou na vyjížďku po mořském dně a cestou posbírejte barevné perly. balení obsahuje figurku mořské víly, která může sedět ve své gondole v sadě najdete i tři barevné perly Vhodné pro děti od 4 let. Téma: PLAYMOBIL® Magic

Více informací
od 511 Kč
Koupit nejlevněji

Podobné fráze: