Katalog > PC zdroje > Fractal Design Edison M 650W

Fractal Design Edison M 650W

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 2 734 Kč
Dostupnost: Info v obchodě
od 2 734 Kč
Porovnat 3 obchody
Společnost Fractal Design pocházející ze Švédska představuje vysoce výkonný zdroj s označením Edison M. Zdroj Edison M vyšší třídy je velmi výkonný a tichý díky velikému nízkootáčkovému ventilátoru 120 mm s FDB ložisky, který patří mezi ty tišší. Zdroj disponuje částečnou modulární kabeláží, aby docházelo k lepšímu průtoku vzduchu uvnitř počítačové skříně. Edison M disponuje maximálním výkonem 6...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Fractal Design Edison M 650W

Popis Fractal Design Edison M 650W

Společnost Fractal Design pocházející ze Švédska představuje vysoce výkonný zdroj s označením Edison M. Zdroj Edison M vyšší třídy je velmi výkonný a tichý díky velikému nízkootáčkovému ventilátoru 120 mm s FDB ložisky, který patří mezi ty tišší. Zdroj disponuje částečnou modulární kabeláží, aby docházelo k lepšímu průtoku vzduchu uvnitř počítačové skříně.
Edison M disponuje maximálním výkonem 650 W. Tento zdroj lze použít jak pro běžné procesory, tak i pro nejvýkonnější procesory Intel a AMD na trhu. Zdroj přichází s vysokou účinností stvrzenou certifikací 80PLUS Gold. Edison M splňuje specifikace od Intelu ATX12V v2.4.
Zdroj se může pochlubit hodnotami maximálního výstupního proudu 20A na výstupech napětí +3.3V, 20A pro +5V a na +12V větvi je maximální odběr 54A.
Pro napájení jednotlivých součástí lze použít 8x Serial ATA, 6x Molex, 6x PCI-E 6+2pin a 20+4 pinový konektor základní desky s přídavným 4+4pinovým konektorem procesoru....

Parametry Fractal Design Edison M 650W

Výrobce Fractal Design
Výkon 650W
PFC filtr Aktivní
Počet PCI-Expres konektorů 6
Počet SATA konektorů 8
Velikost ventilátoru 12cm

Podobné produkty

Podobné fráze: