Katalog > PC zdroje > Eurocase 200W TFX

Eurocase 200W TFX

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 563 Kč
Dostupnost: Info v obchodě
Jedná se napájecí zdroj TFX formátu s výkonem 200W, s aktivním PFC. Je osazen ventilátorem 80mm. Otáčky ventilátoru jsou řízeny termoregulací. Zdroj splňuje požadavky na elektrickou bezpečnost a elektromagnetickou kompatibilitu (EMC). Typická účinnost je vyšší než 80%. Zdroj je vybaven elektronickými obvody, chránícími zdroj v případě přetížení/zkratu výstupu.

Všechny nabídky pro Eurocase 200W TFX

Popis Eurocase 200W TFX

Obchodní dům - ITAGE, spol. s r.o. píše:

EUROCASE TFX-200W 200WJedná se napájecí zdroj TFX formátu s výkonem 200W, s aktivním PFC. Je osazen ventilátorem 80mm. Otáčky ventilátoru jsou řízeny termoregulací. Zdroj splňuje požadavky na elektrickou bezpečnost a elektromagnetickou kompatibilitu (EMC). Typická účinnost je vyšší než 80%. Zdroj je vybaven elektronickými obvody, chránícími zdroj v případě přetížení/zkratu výstupu.ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

CZC.cz píše:

Napájecí zdroj formátu TFX s maximálním výkonem 200W, 80mm ventilátor, 2x SATA, 4 pin napájení procesoru, 1x MOLEX, 20+4pin napájení základní desky, EMC, ochrana proti přetížení/zkratu.

SOFTCOM.cz píše:

CAZD200T
EUROCASE zdroj 200W TFX-200W 8cm fan, PFC ATX 20/24pin, 2x SATA
Kvalitní počítačový zdroj Eurocase formátu TFX a výkonem 200W dodá vašemu počítači dostatek elektrické energie. Zdroj je vybaven aktivním PFC a dosahuje typické účinnosti okolo 80%. Chlazení zajišťuje tichý ventilátor o velikosti 80 mm a k dispozici je i tepelná regulace otáček ventilátoru. Komponenty připojíte pomocí několika kabelů. Přítomen je kabel s 20+4 pin napájecím konektorem pro základní desku, 4 pinový konektor pro napájení procesoru a také 2 SATA konektory pro pevný disk a optickou mechaniku. Tento zdroj je vybaven elektronickými obvody, které ho chrání v případě přetížení či zkratu výstupu a splňuje požadavky na elektrickou bezpečnost a elektromagnetickou kompatibilitu (EMC).
Výkon 200 W
Výkon zdroje Do 349 W
Formát TFX
Výbava a funkce Aktivní PFC, Tepelná regulace otáček
Účinnost 80 %
Konektory
Konektory pro základní desku ATX 24-pin, ATX ...

Parametry Eurocase 200W TFX

Výrobce Eurocase
Výkon 200W
Velikost ventilátoru 8cm
PFC filtr Aktivní
Počet PCI-Expres konektorů 1
Počet SATA konektorů 2

Podobné produkty

Podobné fráze: