Katalog > Paštiky pro kočky

Paštiky pro kočky

Nalezeno:    51 produktů

Animonda hovězí 100g

Kompletní krmivo pro dospělé kočky. Krmný návod: dospělým kočkám o hmotnosti 3 kg podávejte 260 g, kočkám o hmotnosti 5 kg 335 g a kočkám o hmotnosti 7 kg 410 g paštiky denně, nejlépe ve dvou dávkách. Březí a kojící kočky krmte dle potřeby.Složení: maso a výrobky živočišnéhi původu, (min.30% hovězí maso), minerální látky.Jakostní znaky: proteiny 11%, vlhkost 81%, tuky 5%, popeloviny 1,6%, vláknina 0,3%, vitamín D3 200 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 30 mg / kg.

Více informací
od 21 Kč
Koupit nejlevněji

Animonda krůta + králík 100g

Kompletní krmivo pro dospělé kočky.Krmný návod: dospělým kočkám o hmotnosti 3 kg podávejte 250 g, kočkám o hmotnosti 5 kg 325 g a kočkám o hmotnosti 7 kg 400 g paštiky denně, nejlépe ve dvou dávkách. Březí a kojící kočky krmte dle potřeby.Složení: maso a výrobky živočišnéhi původu, (25% krůtí maso, 8% králičí maso), minerální látky.Jakostní znaky: proteiny 11%, vlhkost 80,5%, tuky 5,2%, popeloviny 1,6%, vláknina 0,3%, vitamín D3 200 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 30 mg / kg.

Více informací
od 19 Kč
Koupit nejlevněji

Animonda kuře 100g

Kompletní krmivo pro dospělé kočky. Krmný návod: dospělým kočkám o hmotnosti 3 kg podávejte 260 g, kočkám o hmotnosti 5 kg 335 g a kočkám o hmotnosti 7 kg 410 g paštiky denně, nejlépe ve dvou dávkách. Březí a kojící kočky krmte dle potřeby.Složení: maso a výrobky živočišnéhi původu, (min.15% drůbeží maso), minerální látky.Jakostní znaky: proteiny 11%, vlhkost 81%, tuky 5%, popeloviny 1,6%, vláknina 0,3%, vitamín D3 200 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 30 mg / kg.

Více informací
od 21 Kč
Koupit nejlevněji

Animonda losos + krevety 100g

Kompletní krmivo pro dospělé kočky.Krmný návod: dospělým kočkám o hmotnosti 3 kg podávejte 260 g, kočkám o hmotnosti 5 kg 335 g a kočkám o hmotnosti 7 kg 410 g paštiky denně, nejlépe ve dvou dávkách. Březí a kojící kočky krmte dle potřeby.Složení: maso a výrobky živočišnéhi původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb (min.15% maso z lososa), měkkýši a korýši (min.6% krevety), minerální látky.Jakostní znaky: proteiny 11%, vlhkost 81%, tuky 5%, popeloviny 1,6%, vláknina 0,3%, vitamín D3 200 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 30 mg / kg.

Více informací
od 23 Kč
Koupit nejlevněji

Animonda senior hovězí 100g

Kompletní krmivo pro kočky od 7 let.Krmný návod: starším kočkám o hmotnosti 3 kg podávejte 260 g, kočkám o hmotnosti 5 kg 325 g a kočkám o hmotnosti 7 kg 390 g paštiky denně, nejlépe ve dvou dávkách.Složení: maso a výrobky živočišnéhi původu, (24% hovězí maso, 6% kuřecí maso), minerální látky.Jakostní znaky: proteiny 10%, vlhkost 82%, tuky 4%, popeloviny 1,4%, vláknina 0,4%, vitamín D3 200 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 30 mg / kg.

Více informací
od 18 Kč
Koupit nejlevněji

Animonda Vom Feinsten kuřecí játra 100g

Paštika s kuřecími játry. Kompletní krmivo pro dospělé kočky. Paštika s 63% masa. Krmný návod: kočkám o hmotnosti 3 kg podávejte 200 g, kočkám o hmotnosti 4 kg 250 g a kočkám o hmotnosti 5 kg 280 g denně, nejlépe ve dvou dávkách. Březí a kojící kočky krmte dle potřeby. Složení: maso a živočišné produkty (hovězí maso, 14% kuřecí játra, vepřové maso, drůbeží maso), vývar, minerální látky. Jakostní znaky: proteiny 11%, vlhkost 81%, tuky 5%, popeloviny 1,6%, vláknina 0,3%, vitamín D3 200 m.j./ kg.

Více informací
od 32 Kč
Koupit nejlevněji

Saturn Athena hovězí 100g

Kompletní krmivo pro dospělé kočky. Krmný návod: dospělým kočkám (cca 4 kg) podávejte 3 - 4 paštiky denně. Můžete podávat i jednu paštiku denně jako pochoutku.Složení: maso a produkty živočišného původu, minerální látky.Jakostní znaky: proteiny 11%, vlhkost 81%, popeloviny 12%, tuky 5%, vláknina 0,2%, vitamín E (alfatokoferol) 20 mg / kg, vitamín D3 200 m.j./ kg.

Více informací
od 18 Kč
Koupit nejlevněji

Saturn Athena kachna + krocan 100g

Kompletní krmivo pro dospělé kočky. Krmný návod: dospělým kočkám (cca 4 kg) podávejte 3 - 4 paštiky denně. Můžete podávat i jednu paštiku denně jako pochoutku.Složení: maso a produkty živočišného původu (min.4% kachní maso, min.4% maso z krocana), minerální látky, cukr.Jakostní znaky: proteiny 11%, vlhkost 81%, tuky 5%, popeloviny 2%, vláknina 0,2%, vitamín D3 200 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 20 mg / kg.

Více informací
od 18 Kč
Koupit nejlevněji

Paštika SATURN ATHENA - divočina 100g

Paštika SATURN ATHENA - divočina a králík 100gPaštika pro kočkySpecifikace produktuchutná pašitka pro kočkyreceptura s divočinou a králičím masemhrubě namletá paštikalze podávat samostatně nebo jako doplněk ke granulímDalší parametrySložení: maso a produkty živočišného původu (min, 4% maso ze zvěřiny, min. 4% králičí maso), minerální látky, cukr. Jakostní znaky: hrubé proteiny 10%, vlhkost 82%, hrubé oleje a tuky 5%, hrubé popeloviny 2%, hrubá vláknina 0,2%, vitamín E

Více informací

Paštika SATURN ATHENA - drůbež 100g

Paštika SATURN ATHENA - drůbež 100gPaštika pro kočkySpecifikace produktuchutná pašitka pro kočkyreceptura s drůbežím masemhrubě namletá paštikalze podávat samostatně nebo jako doplněk ke granulímDalší parametrySložení: Maso a výrobky živočišného původu (min.4% drůbeží maso), vedlejší výrobky rostlinného původu, minerální látky.

Více informací

Paštika SATURN ATHENA - jehněčí 100g

Paštika SATURN ATHENA - jehněčí 100gPaštika pro kočkySpecifikace produktuchutná pašitka pro kočkyreceptura s jehněčím masemhrubě namletá paštikalze podávat samostatně nebo jako doplněk ke granulímDalší parametrySložení: maso a produkty živočišného původu (min. 4% jehněčí maso), minerální látky. Jakostní znaky: hrubé proteiny 11%, vlhkost 81%, hrubé oleje a tuky 5%, hrubé popeloviny 2%, hrubá vláknina 0,2%, vitamín D3 200 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 20 mg / kg.Paštika s jehněčím masem.

Více informací

Paštika SATURN ATHENA - Junior drůbeží 100g

Paštika SATURN ATHENA - Junior drůbeží 100gPaštika pro koťataSpecifikace produktuchutná pašitka pro koťatareceptura s kuřecím masemhrubě namletá paštikalze podávat samostatně nebo jako doplněk ke granulímDalší parametrySložení: Maso a výrobky živočišného původu (min.4% drůbeží maso), vedlejší výrobky rostlinného původu, minerální látky.

Více informací

Paštika VOM FEINSTEN Classic drůbeží a telecí 100g (kočka)

Paštika VOM FEINSTEN Classic drůbeží a telecí 100g (kočka)Paštika s drůbežím a telecím masem pro kočkySpecifikace produktuvýtečná paštika speciálně vyrobená pro náročné kočkypečlivě vybrané druhy masa splňují požadavky každé kočkybez konzervačních látek, sóji a umělých barvivjemná voňavá paštikaDalší parametrySložení: 63 % Maso a vedlejší produkty živočisného původu (25 % drůbeží, hovězí, vepřové, 8 % telecí), minerální látky.

Více informací

Paštika VOM FEINSTEN Classic masový koktejl 100g (kočka)

Paštika VOM FEINSTEN Classic masový koktejl 100g (kočka)Paštika s masovým koktejlem pro kočkySpecifikace produktuvýtečná paštika speciálně vyrobená pro náročné kočkypečlivě vybrané druhy masa splňují požadavky každé kočkybez konzervačních látek, sóji a umělých barvivjemná voňavá paštikaDalší parametrySložení: maso a výrobky živočišného původu (20% hovězí, 10% jehněčí,krůtí,kuřecí,králičí), minerální látky

Více informací

Paštika VOM FEINSTEN Classic krůtí a králičí 100g (kočka)

Paštika VOM FEINSTEN Classic krůtí a králičí 100g (kočka)Paštika s krůtím a králičím masem pro kočkySpecifikace produktuvýtečná paštika speciálně vyrobená pro náročné kočkypečlivě vybrané druhy masa splňují požadavky každé kočkybez konzervačních látek, sóji a umělých barvivjemná voňavá paštikaDalší parametrySložení: Maso vedlejší produkty žvočišného původu (25 % krůtí, 8 % králičí), rosol, minerální látky.

Více informací

Paštika VOM FEINSTEN Kitten hovězí 100g (kočka)

Paštika VOM FEINSTEN Kitten hovězí 100g (kočka)Paštika s hovězím masem pro koťataSpecifikace produktuvýtečná paštika speciálně vyrobená pro náročná koťatapečlivě vybrané druhy masa splňují požadavky každé kočkybez konzervačních látek, sóji a umělých barvivjemná voňavá paštikaDalší parametrySložení: maso a výrobky živočišného původu( 25% hovězí, 6% kuřecí ), minerální látky.

Více informací

Paštika VOM FEINSTEN Kitten drůbeží 100g (kočka)

Paštika VOM FEINSTEN Kitten drůbeží 100g (kočka)Paštika s hovězím masem pro koťataSpecifikace produktuvýtečná paštika speciálně vyrobená pro náročná koťatapečlivě vybrané druhy masa splňují požadavky každé kočkybez konzervačních látek, sóji a umělých barvivjemná voňavá paštikaDalší parametrySložení: maso a výrobky živočišného původu (20% drůbeží, 6% hovězí), minerální látky.

Více informací

Paštika VOM FEINSTEN Castrate krůtí a sýr 100g (kočka)

Paštika VOM FEINSTEN Castrate krůtí a sýr 100g (kočka)Paštika s krůtím masem a sýrem pro kastrované kočkySpecifikace produktuvýtečná paštika speciálně vyrobená pro kastrované kočkypečlivě vybrané druhy masa splňují požadavky každé kočkybez konzervačních látek, sóji a umělých barvivjemná voňavá paštikaDalší parametrySložení: maso a živočišné vedlejší produkty (94% krůta), 4% sýr, minerální látky.

Více informací

Paštika VOM FEINSTEN Kitten jehněčí 100g (kočka)

Paštika VOM FEINSTEN Kitten jehněčí 100g (kočka)Paštika s jehněčím masem pro koťataSpecifikace produktuvýtečná paštika speciálně vyrobená pro náročná koťatapečlivě vybrané druhy masa splňují požadavky každé kočkybez konzervačních látek, sóji a umělých barvivjemná voňavá paštikaDalší parametrySložení: maso a výrobky živočišného původu (25% jehněčí, 6% hovězí), minerální látky.

Více informací

Paštika VOM FEINSTEN Mare kuře a mořské plody 100g (kočka)

Paštika VOM FEINSTEN Mare kuře a mořské plody 100g (kočka)Paštika s kuřetem a mořskými plody pro kočkySpecifikace produktuvýtečná paštika s mořskými plodyobsahuje pečlivě vybrané kousky masaobsahuje proteiny, minerály a vitamínyrybí tuk má vynikající účinky na cévní a nervový systémzlepšuje stav kůže a srstiDalší parametrySložení: maso a výrobky živočišného původu (kuře 16%), ryby a vedlejší výrobky z ryb (4% mořské plody), minerální látky, vitamín D3, vit. E-alfatokoferol.

Více informací

Paštika VOM FEINSTEN Baby Pate 100g (kočka)

Paštika VOM FEINSTEN Baby Pate 100g (kočka)Paštika pro koťataSpecifikace produktulahodná paštika pro koťatareceptura s jehněčím a kuřecím masem přizpůsobeno nutričním potřebám rostoucích koťatjemná paštička, která zachutná i vybíravým kočkámDalší parametrySložení: maso a výrobky živočišnéhi původu, (20% kuřecí maso, 8% jehněčí maso), minerální látky. Jakostní znaky: hrubé proteiny 10%, vlhkost 80%, hrubé oleje a tuky 7%, hrubé popeloviny 2%, hrubá vláknina 0,3%, vitamín D3 200 m.j./ kg.

Více informací

Paštika VOM FEINSTEN Senior jehněčí 100g (kočka)

Paštika VOM FEINSTEN Senior jehněčí 100g (kočka)Paštika s jehněčím masem pro starší kočkySpecifikace produktuvýtečná paštika speciálně vyrobená pro starší kočkypečlivě vybrané druhy masa splňují požadavky každé kočkybez konzervačních látek, sóji a umělých barvivjemná voňavá paštikaDalší parametrySložení:  63% maso a živočišné vedlejší produkty (kuře, hovězí, vepřové, 8 % jehněčí), vývar, minerální látky.

Více informací

Paštika VOM FEINSTEN Classic krůtí srdíčka 100g (kočka)

Paštika VOM FEINSTEN Classic krůtí srdíčka 100g (kočka)Paštika s krůtími srdíčky pro kočkySpecifikace produktuurčeno pro kočky všech věkových kategoriíkousky čistého masa jsou upraveny pro snadné kousání lahodná paštika s hovězím masem a krůtími srdíčky, kterou nepohrdne ani největší kočičí gurmánporce jsou počítány na jedno krmení, Vaše kočka si tak může pochutnat vždy na četstvém jídlekonzistence jemné voňavé paštikyDalší parametrySložení: maso a výrobky živočišného a rostlinného původu  (

Více informací

Paštika VOM FEINSTEN Menue drůbeží a těstoviny 100g (kočka)

Paštika VOM FEINSTEN Menue drůbeží a těstoviny 100g (kočka)Paštika s drůbežím masem a těstovinami pro kočkySpecifikace produktuurčeno pro kočky všech věkových kategoriíkousky čistého masa jsou upraveny pro snadné kousání lahodná paštika s hovězím masem, drůbežím, vepřovým masem a těstovinami, kterou nepohrdne ani největší kočičí gurmánporce jsou počítány na jedno krmení, Vaše kočka si tak může pochutnat vždy na četstvém jídlekonzistence jemné voňavé paštikyDalší parametrySložení: 60% maso a vedlej

Více informací

Paštika VOM FEINSTEN Menue hovězí a brambory 100g (kočka)

Paštika VOM FEINSTEN Menue hovězí a brambory 100g (kočka)Paštika s hovězím masem a bramborami pro kočkySpecifikace produktuurčeno pro kočky všech věkových kategoriíkousky čistého masa jsou upraveny pro snadné kousání lahodná paštika s hovězím masem a bramborami, kterou nepohrdne ani největší kočičí gurmánporce jsou počítány na jedno krmení, Vaše kočka si tak může pochutnat vždy na četstvém jídlekonzistence jemné voňavé paštikyDalší parametrySložení:  60% maso a výrobky živočišného původu (30%

Více informací

Paštika VOM FEINSTEN Castrate krůtí a pstruh 100g (kočka)

Paštika VOM FEINSTEN Castrate krůtí a pstruh 100g (kočka)Paštika s krůtím masem a pstruhem pro kastrované kočkySpecifikace produktuurčeno pro kastrované kočky, které často inklinují ke zvyšování jejich tělesné hmotnostispeciálně složené krmivo s vysokým obsahem proteinů a nízkým obsahem tukuobsahuje pečlivě vybírané kousky masa té nejvyšší kvalityreceptura s krůtím masem a pstruhemkonzistence jemné voňavé paštikyDalší parametrySložení: maso a výrobky živočišného původu (84% krůta, 15% pstruh), minerální lát

Více informací

Paštika VOM FEINSTEN Senior drůbeží 100g (kočka)

Paštika VOM FEINSTEN Senior drůbeží 100g (kočka)Paštika s kuřecím masem pro starší kočkySpecifikace produktuurčeno pro kočky od 7 letkousky čistého masa jsou upraveny pro snadné kousání obsahuje živiny namíchané přesně pro potřeby pomalejšího metabolismu zralých jedincůporce jsou počítány na jedno krmení, Vaše kočka si tak může pochutnat vždy na četstvém jídlekonzistence jemné voňavé paštikyDalší parametrySložení: maso a výrobky živočišného původu (20% drůbeží, 6% hovězí), minerální látky.

Více informací

Paštika VOM FEINSTEN Castrate krůtí a rajčata 100g (kočka)

Paštika VOM FEINSTEN Castrate krůtí a rajčata 100g (kočka)Paštika s krůtou a rajčaty pro kastrované kočkySpecifikace produktukastrace znamená značné změny v kočičích hormonech - denní spotřeba energie se sníží, chuť k jídlu se zvyšujekastrované kočky jsou více náchylné k problémům s hmotnostívysoce stravitelné bílkoviny z čisté svaloviny z krůty v kombinaci s nízkým obsahem tuku zajišťují zachování optimální hmotnostibez sóji a obilovins přírodním taurinembez barviv a konzervantůs libovým krůtím masemkonzis

Více informací

Paštika VOM FEINSTEN Castrate krůtí a losos 100g (kočka)

Paštika VOM FEINSTEN Castrate krůtí a losos 100g (kočka)Paštika s krůtím masem a lososem pro kastrované kočkySpecifikace produktukastrované kočky jsou zvláště náchylné k problémům s hmotnostíobsahuje vysoce stravitelné bílkoviny z čistého svalového krůtího masa v kombinaci s nízkým obsahem tukuzajišťuje zachování požadované hmotnostivyráběno výhradně ze speciálně vybraných druhů masa neobsahuje sóju, obiloviny, geneticky upravené suroviny ani barvivaDalší parametrySložení: krůta (44%), vývar, losos (7,

Více informací

Paštika ONTARIO Cat Liver with Taurine 115g

Paštika ONTARIO Cat Liver with Taurine 115gPaštika s játry a taurinem pro kočkySpecifikace produktuvanička s játry a taurinemvyrobeno z vysoce kvalitních surovin100% maso ve vlastní šťávěkonzervace za pomoci vysoké teploty a tlaku se zachováním všech vitamínů a důležitých láteks taurinem, který je potřebný pro zdraví, zrak a nervovou soustavu kočekDalší parametrySložení: 92% masa a vedlejších produktů živočišného původu (z toho 10% játra), minerální látky. Jakostní znaky: proteiny 10,39%, vlhkost 74%, hrubé

Více informací

Paštika ONTARIO Cat Chicken & Beef with Taurine 115g

Paštika ONTARIO Cat Chicken & Beef with Taurine 115gPaštika s hovězím masem a taurinem pro kočkySpecifikace produktuvanička s hovězím masem a taurinemvyrobeno z vysoce kvalitních surovin100% maso ve vlastní šťávěkonzervace za pomoci vysoké teploty a tlaku se zachováním všech vitamínů a důležitých láteks taurinem, který je potřebný pro zdraví, zrak a nervovou soustavu kočekDalší parametrySložení: 93% masa a vedlejších produktů živočišného původu (z toho 81% kuřecí maso, 19% hovězí maso), minerální látky.

Více informací

Paštika STUZZY Mister Cat Sterilised 100g

Paštika STUZZY Mister Cat Sterilised 100gKompletní paštika pro kastrované kočkySpecifikace produktukompletní vlhké krmivo pro kastrované kočkyreceptura s kuřecím masemobsahuje minimálně 65% masabez přidaných barviv a konzervačních látekpraktické baleníDalší parametrySložení: 65% maso a živočišné produkty (4% kuřecí maso), vedlejší produkty rostlinného původu, minerályAnalýza: Hrubé proteiny 11%, vlhkost 82%, hrubé oleje a tuky 4%, hrubé popeloviny 2%, hrubá vláknina 1,5%, vitamin D3 100 m.j./ kg, vitamin E

Více informací

Paštika VOM FEINSTEN Core kuřecí, lososový filet a špenát 100g (

Paštika VOM FEINSTEN Core kuřecí, lososový filet a špenát 100g (kočka)Paštika s kuřecím masem, lososem a špenátem pro kočkySpecifikace produktulahodná paštika pro kočkyreceptura s kuřecím masem, lososovým filetem a špenátembez obsahu sóji, konzervantů a umělých barvivobohaceno o minerályvhodné i pro vybíravé kočkyDalší parametrySložení: 52% maso a produkty zvířecího původu ( 20% kuřecí, hovězí, krůta, vepřové ), ryby a produkty rybího původu ( 4% filetu z lososa ), zelenina ( mimo jiné 0,5% špenátu ), miner

Více informací

Paštika VOM FEINSTEN Core krůta, kuřecí prsa a bylinky 100g (koč

Paštika VOM FEINSTEN Core krůta, kuřecí prsa a bylinky 100g (kočka)Paštika s krůtou, kuřetem a bylinkami pro kočkySpecifikace produktulahodná paštika pro kočkyreceptura s krůtou, kuřecím masem a bylinkamibez obsahu sóji, konzervantů a umělých barvivobohaceno o minerályvhodné i pro vybíravé kočkyDalší parametrySložení: 57% maso a produkty zvířecího původu ( kuřecí a 4% kuřecí prsa, hovězí, 5% krůta, vepřové ),zelenina ( 2% paprika ), minerály, majoránka ( 0,01% ), bazalka ( 0,01% ), petržel ( 0,01% ). A

Více informací

Paštika ALMO NATURE Daily Menu hovězí 100g

Paštika ALMO NATURE Daily Menu hovězí 100gPaštika s hovězím pro kočkySpecifikace produktudaily menu receptury jsou tvořeny z masa, ryb, vajec, zeleniny a rýžebez umělých barvivbez dochucovadel a konzervantůDalší parametrySložení: Maso a vedlejší masové produkty 60 % (hovězí 4 %), minerály, produkty rostlinného původu (inulin z čekanky 0,07 %). Analytické složky: Hrubá bílkovina 10 %, hrubá vláknina 0,4 %, hrubé oleje a tuky 5 %, hrubý popel 2 %, vlhkost 82 %.Metabolizovatelná energie 837 kcal/kg. 

Více informací

Paštika ALMO NATURE Daily Menu kachna 100g

Paštika ALMO NATURE Daily Menu kachna 100gPaštika s kachním masem pro kočkySpecifikace produktudaily menu receptury jsou tvořeny z masa, ryb, vajec, zeleniny a rýžebez umělých barvivbez dochucovadel a konzervantůDalší parametrySložení: Maso a vedlejší masové produkty 60 % (kachna 4 %), minerály, produkty rostlinného původu (inulin z čekanky 0,07 %). Analytické složky: Hrubá bílkovina 10 %, hrubá vláknina 0,4 %, hrubé oleje a tuky 5 %, hrubý popel 2 %, vlhkost 82 %.Metabolizovatelná energie 837 kcal/kg.

Více informací

Paštika ALMO NATURE Daily Menu králík 100g

Paštika ALMO NATURE Daily Menu králík 100gPaštika s králičím masem pro kočkySpecifikace produktudaily menu receptury jsou tvořeny z masa, ryb, vajec, zeleniny a rýžebez umělých barvivbez dochucovadel a konzervantůDalší parametrySložení: Maso a vedlejší masové produkty 60 % (králík 4 %), minerály, produkty rostlinného původu (inulin z čekanky 0,07 %). Analytické složky: Hrubá bílkovina 10 %, hrubá vláknina 0,4 %, hrubé oleje a tuky 5 %, hrubý popel 2 %, vlhkost 82 %.Metabolizovatelná energie 837 kcal/kg

Více informací

Paštika ALMO NATURE Daily Menu krůta 100g

Paštika ALMO NATURE Daily Menu krůta 100gPaštika s krůtím masem pro kočkySpecifikace produktudaily menu receptury jsou tvořeny z masa, ryb, vajec, zeleniny a rýžebez umělých barvivbez dochucovadel a konzervantůDalší parametrySložení: Maso a vedlejší masové produkty 60 % (krůta 4 %), minerály, produkty rostlinného původu (inulin z čekanky 0,07 %). Analytické složky: Hrubá bílkovina 10 %, hrubá vláknina 0,4 %, hrubé oleje a tuky 5 %, hrubý popel 2 %, vlhkost 82 %.Metabolizovatelná energie 837 kcal/kg.&nb

Více informací

Paštika ALMO NATURE Daily Menu kuřecí 100g

Paštika ALMO NATURE Daily Menu kuřecí 100gPaštika s kuřecím masem pro kočkySpecifikace produktudaily menu receptury jsou tvořeny z masa, ryb, vajec, zeleniny a rýžebez umělých barvivbez dochucovadel a konzervantůDalší parametrySložení :Maso a vedlejší masové produkty 60 % (kuře 4 %), minerály, produkty rostlinného původu (inulin z čekanky 0,07 %). Analytické složky: Hrubá bílkovina 10 %, hrubá vláknina 0,4 %, hrubé oleje a tuky 5 %, hrubý popel 2 %, vlhkost 82 %.Metabolizovatelná energie 837 kcal/

Více informací

Paštika ALMO NATURE Daily Menu losos 100g

Paštika ALMO NATURE Daily Menu losos 100gPaštika s lososem pro kočkySpecifikace produktudaily menu receptury jsou tvořeny z masa, ryb, vajec, zeleniny a rýžebez umělých barvivbez dochucovadel a konzervantůDalší parametrySložení : Maso a vedlejší masové produkty, ryby a produkty z ryb (losos 4 %), minerály, produkty rostlinného původu (inulin z čekanky 0,07 %). Analytické složky: Hrubá bílkovina 10 %, hrubá vláknina 0,4 %, hrubé oleje a tuky 5 %, hrubý popel 2 %, vlhkost 82 %.Metabolizovatelná energie 8

Více informací

Paštika ALMO NATURE Daily Menu telecí 100g

Paštika ALMO NATURE Daily Menu telecí 100gPaštika s telecím masem pro kočkySpecifikace produktudaily menu receptury jsou tvořeny z masa, ryb, vajec, zeleniny a rýžebez umělých barvivbez dochucovadel a konzervantůDalší parametrySložení : Maso a vedlejší masové produkty 60 % (telecí 4 %), minerály, produkty rostlinného původu (inulin z čekanky 0,07 %). Analytické složky: Hrubá bílkovina 10 %, hrubá vláknina 0,4 %, hrubé oleje a tuky 5 %, hrubý popel 2 %, vlhkost 82 %.Metabolizovatelná energie 837 kcal/kg

Více informací

Paštika SCHMUSY Nature´s Menu - hovězí a drůbež 100g

Paštika SCHMUSY Nature´s Menu - hovězí a drůbež 100gKompletní paštika pro kočkySpecifikace produktukompletní vlhké krmivo pro kočkyreceptura s hovězím a drůbežím masemlahodná paštika, kterou nepohrdne ani kočičí gurmánskvělá chuť a vůněobohaceno o taurinvyrobeno z výběrových surovinDalší parametrySložení:  maso a živočišné produkty (60%, z toho 20% drůbeží maso, 10% hovězí maso), obiloviny (3% rýže), vedlejší produkty rostlinného původu (0,1% moučka ze semínek granátového jablka), minerální látky

Více informací

Paštika SCHMUSY Nature´s Menu - zvěřina a tuňák 100g

Paštika SCHMUSY Nature´s Menu - zvěřina a tuňák 100gKompletní paštika pro kočkySpecifikace produktukompletní vlhké krmivo pro kočkyreceptura se zvěřinou a tuňákemlahodná paštika, kterou nepohrdne ani kočičí gurmánskvělá chuť a vůněobohaceno o taurinvyrobeno z výběrových surovinDalší parametrySložení: maso a živočišné produkty (55%; z toho 5% zvěřina), ryby a vedlejší výrobky z ryb (5% tuňák), pekárenské výrobky (3% těstoviny), vedlejší produkty rostlinného původu (0,1% jablečná drť), minerální látky.A

Více informací

Paštika LITTLE BIG PAW Cat kachna 85g

Paštika LITTLE BIG PAW Cat kachna 85gPaštika pro kočkySpecifikace produktukompletní krmivo pro dospělé kočky a koťata100% přírodní krmivo s vysokým podílem masareceptura s kachnouvyrobeno jen z těch nejkvalitnějších surovinneobsahuje žádné umělé konzervanty, barviva, dochucovadla, obiloviny, lepek, sóju nebo mlékobohaté na proteiny, vitamíny a minerályobsahuje omega mastné kyselinyDalší parametrySložení: 70% čerstvé maso (min. 26% kachní maso, kuřecí maso), minerály, lososový olej, slunečnicový olej. J

Více informací

Paštika LITTLE BIG PAW Cat krůta 85g

Paštika LITTLE BIG PAW Cat krůta 85gPaštika pro kočkySpecifikace produktukompletní krmivo pro dospělé kočky a koťata100% přírodní krmivo s vysokým podílem masareceptura s krůtouvyrobeno jen z těch nejkvalitnějších surovinneobsahuje žádné umělé konzervanty, barviva, dochucovadla, obiloviny, lepek, sóju nebo mlékobohaté na proteiny, vitamíny a minerályobsahuje omega mastné kyselinyDalší parametrySložení: 70% čerstvé maso (min. 26% krůtí maso, kuřecí maso), minerály, lososový olej, slunečnicový olej. Jako

Více informací

Paštika LITTLE BIG PAW Cat losos 85g

Paštika LITTLE BIG PAW Cat losos 85gPaštika pro kočkySpecifikace produktukompletní krmivo pro dospělé kočky a koťata100% přírodní krmivo s vysokým podílem masareceptura s lososemvyrobeno jen z těch nejkvalitnějších surovinneobsahuje žádné umělé konzervanty, barviva, dochucovadla, obiloviny, lepek, sóju nebo mlékobohaté na proteiny, vitamíny a minerályobsahuje omega mastné kyselinyDalší parametrySložení: 70% čerstvé maso a ryby (min. 26% maso z lososa, kuřecí maso), minerály, lososový olej, slunečnicový olej

Více informací

Paštika LITTLE BIG PAW Cat tuňák 85g

Paštika LITTLE BIG PAW Cat tuňák 85gPaštika pro kočkySpecifikace produktukompletní krmivo pro dospělé kočky a koťata100% přírodní krmivo s vysokým podílem masareceptura s tuňákemvyrobeno jen z těch nejkvalitnějších surovinneobsahuje žádné umělé konzervanty, barviva, dochucovadla, obiloviny, lepek, sóju nebo mlékobohaté na proteiny, vitamíny a minerályobsahuje omega mastné kyselinyDalší parametrySložení: 70% čerstvé maso a ryby (min. 26% maso z tuňáka, kuřecí maso), minerály, losový olej, slunečnicový olej.&

Více informací

Paštika LITTLE BIG PAW Cat mořská ryba 85g

Paštika LITTLE BIG PAW Cat mořská ryba 85gPaštika pro kočkySpecifikace produktukompletní krmivo pro dospělé kočky a koťata100% přírodní krmivo s vysokým podílem masareceptura s mořskou rybouvyrobeno jen z těch nejkvalitnějších surovinneobsahuje žádné umělé konzervanty, barviva, dochucovadla, obiloviny, lepek, sóju nebo mlékobohaté na proteiny, vitamíny a minerályobsahuje omega mastné kyselinyDalší parametrySložení: 70% čerstvé maso a ryby (min. 26% mořská ryba, kuřecí maso), minerály, lososový olej, slunečn

Více informací

Paštika LITTLE BIG PAW Cat kuře 85g

Paštika LITTLE BIG PAW Cat kuře 85gPaštika pro kočkySpecifikace produktukompletní krmivo pro dospělé kočky a koťata100% přírodní krmivo s vysokým podílem masareceptura s kuřetemvyrobeno jen z těch nejkvalitnějších surovinneobsahuje žádné umělé konzervanty, barviva, dochucovadla, obiloviny, lepek, sóju nebo mlékobohaté na proteiny, vitamíny a minerályobsahuje omega mastné kyselinyDalší parametrySložení: 70% čerstvé kuřecí maso, minerály, lososový olej, slunečnicový olej.Analýza: Hrubé proteiny 10,5%, vlhkost

Více informací

Paštika STUZZY Mister Cat Kitten 100g

Paštika STUZZY Mister Cat Kitten 100gKompletní paštika pro koťataSpecifikace produktukompletní vlhké krmivo pro koťatareceptura s kuřecím masemobsahuje minimálně 65% masabez přidaných barviv a konzervačních látekpraktické baleníDalší parametrySložení: 65% maso a živočišné produkty (16% kuřecí maso), vedlejší produkty rostlinného původu, oleje a tuky, minerály. Analýza: Hrubé proteiny 10,5%, vlhkost 81%, hrubé oleje a tuky 7%, hrubé popeloviny 1,5%, hrubá vláknina 0,2%, vitamin D3 100 m.j./ kg, vitamin E (al

Více informací

Paštika VOM FEINSTEN Castrate krůtí 100g (kočka)

Paštika VOM FEINSTEN Castrate krůtí 100g (kočka)Paštika s krůtím masem pro kastrované kočkySpecifikace produktukastrované kočky jsou zvláště náchylné k problémům s hmotnostíobsahuje vysoce stravitelné bílkoviny z čistého svalového krůtího masa v kombinaci s nízkým obsahem tukuzajišťuje zachování požadované hmotnostivyráběno výhradně ze speciálně vybraných druhů masa neobsahuje sóju, obiloviny, geneticky upravené suroviny ani barvivaDalší parametrySložení: Maso a výrobky živočišnéhi původu, minerální lá

Více informací

Podobné fráze: