Katalog > Pastelky

Pastelky

Nalezeno:    283 produktů

Trojhranné pastelky Colorino - 24 barev

ergonomický tvar, tuha odolná vůči lámání. Vysoce kvalitní pastelky v sadě 24 různých barev. Ergonomický tvar usnadňuje držení a extra měkká tuha nenamáhá ruku při kreslení. Tuha je odolná vůči lámání - méně ořezáváte, šetříte.

Více informací
od 67 Kč
Koupit nejlevněji

Koh-i-noor Scala Souprava mechanických pastelek 12 barev

mechanický posuvník, nemusí se ořezávat. Sada mechanických pastelek od firmy Koh-i.noor v mixu dvanácti barev. Praktický mechanický posuvník, nemusí se strouhat. Pro školní a výtvarnou činnost.

Více informací
od 139 Kč
Koupit nejlevněji

Kores Trojhranné pastelky Kolores Mandalas - 50 barev

Souprava 50 barev, ideální pro vybarvování antistresových omalovánek a kreslení mandal. Pastelky Mandalas 50 barev 50 pastelek se super měkkou a extra jemnou tuhou Ideální pro vybarvování antistresových omalovánek, zentangle a mandaly Vysoký podíl pigmentu Dřevo vysoké kvality pro snadné ořezávání Netoxický lak Trojhranný ergonomický tvar Rámeček pro vepsání jména

Více informací
od 185 Kč
Koupit nejlevněji

Nedřevěné pastelky JOVI trojhranné, 12 barev - 84 ks

Průměr: 7,5 mm.. Barevné pastelky jsou vhodné, jak na doma, tak i do školy, školky nebo výtvarného kroužku. • bezdřevé pryskyřicové pastelky • trojhranné a ergonomické • Ø7,5 mm, délka 175 mm • snadno se ořezávají • odolné proti žvýkání a lámání • tuha vysoce odolná proti nárazům • lak je integrován do pryskyřice tužky • ochranná vrstva kolem tuhy • jasné a zářivé barvy s vysokým krytím

Více informací
od 213 Kč
Koupit nejlevněji

Pastelky Lyra GROOVE JUMBO, trojhranné - 5 ks

Průměr pastelky 10mm a tuhy 4,25mm.. LYRA Groove JUMBO - vysoce kvalitní trojhranné pastelky s velkým obsahem pigmentů. Pastelka získala ocenění "reddot design award" v roce 2009. Zářivé barvy. Extra odolné proti zlámání. Balení obsahuje barvy: žlutá, červená, modrá, zelená a černá. Přírodní zóna úchopu bez přídavných materiálů chránění proti skluzu palce a podporuje optimální držení při použití pastely. Vhodné pro právaky i leváky. Pastelky mají prostor pro uvedení svého jména.

Více informací
od 159 Kč
Koupit nejlevněji

STABILO GREENcolors Pastelky ARTY line - 12 barev

FSC® certifikovaná pastelka.. - klasický šestihranný tvar s matným lakováním - kvalitní tuhy pro intenzivně zářivé barevné plochy - průměr tuhy 2,5 mm UKAŽTE SVÉ BARVY S ČISTÝM SVĚDOMÍM FSC® certifikovaná pastelka, pro všechny, kterým záleží na životním prostředí. STABILO GREEN - produktová řada: Speciálně vyvinuté pastelky, pro jejichž výrobu je použito pouze 100% FSC® certifikované dřevo. FSC® znamená přísně kontrolované a ekologické lesní hospodářství s důrazem na trvalou udržitelnost. STABILO je prvním FSC® certifikovaným výrobcem psacích potřeb a tím i průkopníkem v této branži. Klasi...

Více informací
od 95 Kč
Koupit nejlevněji

Trojhranné pastelky Colorino - 48 barev / 24 pastelek

Ergonomický tvar pro správné držení.. Vysoce kvalitní pastelky v sadě 48 barev. Ergonomický tvar pro správné držení. Extra měkké kreslení sytými barvami díky vysokému obsahu pigmentů. Tuha pastelky je lepená po celé délce - extra odolná proti lámání. Hroty jsou mimořádně odolné vůči tlaku na papír. Snadné ořezávání. Barvy vč. metalických (zlatá, stříbrná) a 6 zářivých neonových. Balení: 48 barev/24 ks.

Více informací
od 139 Kč
Koupit nejlevněji

ASTRA Duhové Jumbo 12ks s ořezávátkem

Dřevěné trojhranné pastelky (pastelové tužky). Speciální mnohobarevné jádro umožňuje kreslení vícebarevných čar složených z několika různobarevných stop, aniž by se s nimi muselo jakkoli otáčet. Kreslením vytváříte plynulé přechody z jednoho odstínu do druhého. Tento přechod vytvoří plastický 3D efekt. Pastelky jsou vhodné pro stínování, šrafování a kreslení větších ploch, na kterých se střídá více barevných odstínů - např. voda, tráva, nebe, písek. Délka pastelky: 17 cm Balení obsahuje: 12 pastelek a ořezávátko.

Více informací
od 168 Kč
Koupit nejlevněji

Colorino Artist dřevěné pastelky - 12 barev

Dřevěné kulaté pastelky v černém lakovaném těle.. Pastelky prémiové kvality pro začínající umělce a nadšené výtvarníky. Vysoký podíl barevných pigmentů zajišťuje sytost barev, měkké kreslení bez namáhání ruky. Tloušťka tuhy 3 mm. Balení: 12 barev/krabička.

Více informací
od 89 Kč
Koupit nejlevněji

Colorino Artist dřevěné pastelky - 24 barev

Dřevěné kulaté pastelky v černém lakovaném těle.. Pastelky prémiové kvality pro začínající umělce a nadšené výtvarníky. Vysoký podíl barevných pigmentů zajišťuje sytost barev, měkké kreslení bez namáhání ruky. Tloušťka tuhy 3 mm. Balení: 24 barev/krabička.

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

Colorino Artist Kreslířská sada grafitových tužek a uhlů, 12ks

Celkem 10 tužek různých tvrdostí: B, 2B, 4B, 6B, 8B, H, 2H, 4H, HB, F a měkký a tvrdý uhel.. Sada dřevěných grafitových tužek a kreslicích uhlů vysoké kvality. Vhodné pro kreslení a skicování. Odolné tuhy proti lámání. Baleno v elegantní kovové krabičce.

Více informací
od 127 Kč
Koupit nejlevněji

CONCORDE Jumbo pastelky - trojhranné, 12 ks + ořezávátko

Průměr jádra 4 mm.. Školní pastelky JUMBO trojhranné, 12 jasných barev. Vyrobené z lipového dřeva, lakované, odolné jádro. Dodávané v papírové krabičce s Volfíkem. Ořezávátko ZDARMA.

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

CONCORDE Jumbo Pastelky - trojhranné, 6 ks + ořezávátko

Průměr jádra 4 mm.. Školní pastelky JUMBO trojhranné, 6 jasných barev. Vyrobené z lipového dřeva, lakované, odolné jádro. Dodávané v papírové krabičce s Volfíkem. Ořezávátko ZDARMA.

Více informací
od 48 Kč
Koupit nejlevněji

CONCORDE Pastelky - trojhranné, 12 ks

Průměr jádra 3 mm.. Školní pastelky trojhranné, 12 jasných barev. Vyrobené z lipového dřeva, lakované, odolné jádro. Dodávané v papírové krabičce s Volfíkem.

Více informací
od 44 Kč
Koupit nejlevněji

CONCORDE Pastelky - trojhranné, 18 ks

Průměr jádra 3 mm.. Školní pastelky trojhranné, 18 jasných barev. Vyrobené z lipového dřeva, lakované, odolné jádro. Dodávané v papírové krabičce s Volfíkem.

Více informací
od 59 Kč
Koupit nejlevněji

CONCORDE Pastelky - trojhranné, 6 ks

Průměr jádra 3 mm.. Školní pastelky trojhranné, 6 jasných barev. Vyrobené z lipového dřeva, lakované, odolné jádro. Dodávané v papírové krabičce s Volfíkem.

Více informací
od 20 Kč
Koupit nejlevněji

Concorde Pastelky trojhranné 24ks

Školní pastelky trojhranné 24 barev Dřevěné, lakované. Průměr jádra 3 mm. Syté a zářivé barvy. Odolné proti nárazům. Dodávané v papírové krabičce.

Více informací
od 79 Kč
Koupit nejlevněji

CONCORDE Školní pastelky, 18 ks

Průměr jádra 3 mm.. Školní pastelky šestihranné, 18 jasných barev. Vyrobené z lipového dřeva, lakované, odolné jádro. Dodávané v papírové krabičce s Volfíkem.

Více informací
od 51 Kč
Koupit nejlevněji

CONCORDE Školní pastelky, 24 ks

Průměr jádra 3 mm.. Školní pastelky šestihranné, 24 jasných barev. Vyrobené z lipového dřeva, lakované, odolné jádro. Dodávané v papírové krabičce s Volfíkem.

Více informací
od 79 Kč
Koupit nejlevněji

CONCORDE Školní pastelky, 6 ks

Průměr jádra 3 mm.. Školní pastelky šestihranné, 6 jasných barev. Vyrobené z lipového dřeva, lakované, odolné jádro. Dodávané v papírové krabičce s Volfíkem.

Více informací
od 20 Kč
Koupit nejlevněji

Dárková krabička pastelek Faber-Castell Jumbo Grip - 5ks Neon + 5ks Metallic

Dárková sada s pastelkami Jumbo Grip.. Pastelky JUMBO GRIP se silným trojúhelníkovým tělem jsou optimálně uzpůsobené ergonomii dětské ruky. Patentovaná GRIP zóna zaručuje uvolněné kreslení bez únavy. Intensivní metalické barvy vhodné pro barevný i černý papír. Plechový kufřík s plastovým průhledným okénkem obsahuje: 5ks pastelka Jumbo Grip Metallic, 5ks pastelka Jumbo Grip Neon 1ks ořezávátka síla tuhy 3,8 mm

Více informací
od 483 Kč
Koupit nejlevněji

Dřevěné pastelky PRIMO - 216 ks - v plastovém boxu

12 odstínů po 18 ks v plastových přihrádkách.. Barevné šestihranné pastelky v jemných pastelových odstínech ve velmi kvalitním provedení. Pastelky jsou vhodné pro všechny druhy papíru. Praktické a ekonomické balení ve velkém uzavíratelném boxu z pevného plastu s barevným držadlem. Plastový box obsahuje 12 odstínů po 18ks v plastových přihrádkách (4 samostatná patra po 3 přihrádkách). Vhodné zejména pro školy, školky i zájmová zařízení.

Více informací
od 939 Kč
Koupit nejlevněji

Dřevěné pastelky PRIMO MAXI - 120 ks - v plastovém boxu

Barevné maxi pastelky v jemných pastelových odstínech ve velmi kvalitním provedení. Pastelky jsou vhodné pro všechny druhy papíru. Praktické a ekonomické balení ve velkém uzavíratelném boxu z pevného plastu s barevným držadlem. Plastový box obsahuje 120 pastelek, 12 odstínů po 10ks v plastových přihrádkách (4 samostatná patra po 3 přihrádkách). Vhodné zejména pro školy, školky i zájmová zařízení. Průměr tuhy 5,5mm

Více informací
od 1 499 Kč
Koupit nejlevněji

Faber-Castell 12ks + tužka

Souprava 12 kusů klasických šestihranných dřevěných pastelek FABER-CASTELL a trojhranné grafitové tužky GRIP. Pastelky s jasnými a sytými barvami jsou vyrobeny ze dřeva, které pochází z certifikovaného lesního hospodářství. Speciální technologie lepení zamezuje lámání tuhy. Kvalitní grafitová tužka je opatřena masážními body a protiskluzovou úpravou. Balení obsahuje 12 pastelek a 1 tužku. Baleno v papírové krabičce. Tloušťka tuhy: 3,3 mm Délka pastelky: cca 17 cm

Více informací
od 109 Kč
Koupit nejlevněji

Faber-Castell 36ks + ořezávátko, tužka a duo

Souprava 36 kusů klasických šestihranných dřevěných pastelek FABER-CASTELL s ořezávátkem, grafitovou tužkou a třemi kulatými duo pastelkami. Pastelky s jasnými a sytými barvami jsou vyrobeny ze dřeva, které pochází z certifikovaného lesního hospodářství. Speciální technologie lepení zamezuje lámání tuhy. Balení obsahuje 36 pastelek, ořezávátko, tužku a 3 oboustranné pastelky. Baleno v papírové krabičce. Tloušťka tuhy: 3,3 mm Délka pastelky: cca 17 cm

Více informací
od 329 Kč
Koupit nejlevněji

Faber-Castell Black Edition 24ks

Výjimečný vzhled dřevěných pastelek v černém provedení. Inovativní extra měkká tuha s jasnými barvami. Vhodné pro použití na barevný i tmavý papír. Tloušťka tuhy 3,3 mm. ergonomický trojhranný tvar kvalitní a měkké dřevo pro snadné ořezávání speciální SV technologie vkližování (nelámavá tuha)

Více informací
od 273 Kč
Koupit nejlevněji

Faber-Castell Black Edition 36ks

Výjimečný vzhled dřevěných pastelek v černém provedení. Inovativní extra měkká tuha s jasnými barvami. Vhodné pro použití na barevný i tmavý papír. Tloušťka tuhy 3,3 mm. ergonomický trojhranný tvar kvalitní a měkké dřevo pro snadné ořezávání speciální SV technologie vkližování (nelámavá tuha)

Více informací
od 480 Kč
Koupit nejlevněji

Faber-Castell Extra Jumbo 12ks

Souprava 12 kusů silných, trojhranných dřevěných pastelek FABER-CASTELL. Pastelky s jasnými a sytými barvami jsou vyrobeny z kvalitního měkkého dřeva, které pochází z certifikovaného lesního hospodářství. Ergonomický trojhranný tvar usnadňuje dětem jejich držení. Speciální technologie lepení zamezuje lámání tuhy. Baleno v papírové krabičce. Tloušťka tuhy: 5 mm Délka pastelky: cca 17 cm

Více informací
od 182 Kč
Koupit nejlevněji

Faber-Castell Grip 2001 speciální edice 12ks

Souprava 12 kusů kvalitních trojhranných pastelek a s patentovanou GRIP zónou. Tloušťka tuhy 3,3 mm. speciální kolekce pastelových, metalických a neonových barev patentovaná GRIP zóna s malými masážními a protiskluzovými body intenzivní, syté barvy, vodou zcela rozmalovatelné speciální okénko na jméno vypratelné z většiny běžných textilií speciální technologie lepení, která zamezuje lámání tuhy povrchové laky na vodní bázi kvalitní dřevo - záruka snadného ořezávání pomocí standardních ořezávátek

Více informací
od 204 Kč
Koupit nejlevněji

Faber-Castell Plastové 12ks

Souprava 12 plastových pastelek FABER-CASTELL. Pastelky se speciálním trojhranným tělem pro lepší uchopení jsou gumovatelné, odolné vůči zlomení a nešpiní ruce. Průměr 9 mm, délka 8,5 cm. Vhodné pro děti od 5 let.

Více informací
od 58 Kč
Koupit nejlevněji

Herlitz Pastelky dřevěné trojhranné - 6 barev - Průměr tužky 10 mm

Přírodní, silné, nelámavé pastelky z lipového dřeva. Vodovzdorná tuha.. Silné pastelky Natur z lipového dřeva v mixu 6-ti barev. Silný trojhranný profil. Vhodné pro mladší děti.

Více informací
od 69 Kč
Koupit nejlevněji

HERLITZ Trilino 12 barev (triangle)

Barevná zábava s pastelkami - do školy i pro kreslení doma! Pastelky ve tvaru trojúhelníku s tuhou o tloušťce 0,5 cm. Vyrobené z přírodního dřeva. Balení obsahuje dvanáct pastelek (černá, hnědá, tmavě zelené, světle zelená, tmavě modrá, světle modrá, fialová,růžová, béžová, červená, oranžová a žlutá). Délka pastelek cca 17,5 cm. Výrobek má certifikační značku FSC, svým nákupem podporujete lesní hospodaření šetrné k přírodě a místním lidem.

Více informací
od 119 Kč
Koupit nejlevněji

KOH-I-NOOR Akvarelové pastelky - 36ks

Umělecké soupravy akvarelových pastelek. Vynikají světlostálostí, čistotou barev a barevnou škálou. Při aplikaci štetce a vody lze jejich stopu zcela rozmalovat a následně aplikovat techniku akvarelové kresby.

Více informací
od 269 Kč
Koupit nejlevněji

Koh-i-noor dárková sada pastelek Magic 3408 JUMBO - 24 ks

Dárková sada pastelek Magic v plechovém boxu.. Průměr tuhy 5,6 mm, průměr pastelky 10,4 mm, délka pastelky 175 mm. Speciální pastelky s multibarevným jádrem složeným do barevné šachovnice, které vytváří různobarevnou měňavou stopu.

Více informací
od 705 Kč
Koupit nejlevněji

Koh-i-noor Kreslířská souprava GIOCONDA

Sada obsahuje: tuhy, křídy a uhly Gioconda..

Více informací
od 234 Kč
Koupit nejlevněji

Koh-i-noor olejové pastely - 12 barev

Sada uměleckých olejových kříd, průměr křídy - 9 mm. Soupravy špičkových uměleckých olejových pastelů, které jsou vhodné pro podklad pro malbu na podklady vhodné pro olejovou malbu. Při aplikaci štětce s olejem lze dál pracovat jako s olejovou barvou.

Více informací
od 47 Kč
Koupit nejlevněji

Koh-i-noor pastelky - Zvířata - 12 ks

Souprava školních pastelek. Standardní školní pastelky v soupravě po 12 rozdílných barvách. Vhodné pro běžné kreslení. Barevná stopa na papíru je sytá.

Více informací
od 39 Kč
Koupit nejlevněji

Koh-i-noor pastelky - Zvířata - 24 ks

Souprava školních pastelek. Standardní školní pastelky v soupravě po 24 rozdílných barvách. Vhodné pro běžné kreslení. Barevná stopa na papíru je sytá.

Více informací
od 69 Kč
Koupit nejlevněji

Koh-i-noor pastelky - Zvířata - 36 ks

Souprava školních pastelek. Standardní školní pastelky v soupravě po 36 rozdílných barvách. Vhodné pro běžné kreslení. Barevná stopa na papíru je sytá.

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

KOH-I-NOOR Pastelky Jumbo - 12ks

Silné školní pastelky v soupravě po 12 barvách. Díky silnému barevnému jádru zanechávají barevně sytou stopu a jsou odolné i nešetrnému dětskému zacházení. Jsou vhodné i pro malé děti. Průměr pastelky 10 mm.

Více informací
od 155 Kč
Koupit nejlevněji

KOH-I-NOOR Pastelky Jumbo - 6ks

Silné školní pastelky v soupravě po 6 barvách. Díky silnému barevnému jádru zanechávají barevně sytou stopu a jsou odolné i nešetrnému dětskému zacházení. Jsou vhodné i pro malé děti, pro jejich tvůrčí činnost ve velmi ranném věku. Průměr 10mm.

Více informací
od 68 Kč
Koupit nejlevněji

KOH-I-NOOR Pastelky KRTEK - 36ks

Standardní školní pastelky v soupravě po 36 rozdílných barvách. Vhodné pro běžné kreslení. Barevná stopa na papíru je sytá.

Více informací
od 153 Kč
Koupit nejlevněji

Koh-i-noor Pastelky Progresso dlouhé - 6 barev

Nedřevěné pastelky v laku. Pastelky se dají použít pro klasické kreslení špičkou, pro stínování celou ořezanou plochou či k roztírání ořezaných částeček prsty.. Tradiční dlouhé pastelky Progresso v laku. Mix šesti barev. Vhodné pro výtvarnou činnost školáků.

Více informací
od 64 Kč
Koupit nejlevněji

KOH-I-NOOR Pastelky školní 36ks

Standardní školní pastelky v soupravě po 36 rozdílných barvách. Vhodné pro běžné kreslení. Barevná stopa na papíru je sytá.

Více informací
od 100 Kč
Koupit nejlevněji

Koh-i-noor pastelky TRIOCOLOR 3112, 12 barev

Průměr pastelky: 9 mm, průměr tuhy: 4,2 mm, délka pastelky: 122 mm.. Trojhranné pastelky TRIOCOLOR tvoří ve své třídě naprostou špičku díky svému profilu a použití nejkvalitnějších materiálů. Ergonomicky tvarované trojhranné tělo přispívá k podvědomě správnému držení pastelky a vede tak žáky ke správným návykům při kreslení a psaní. Trojhranné pastelky jsou vhodné zejména pro disgrafikya dislektiky. Svými vlastnostmi jsou ideální pro použití na základních školách.

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

Koh-i-noor Pastelky TRIOCOLOR 3131, 6 barev - trojboké

Trojhranné pastelové tužky v dřevěném plášti. 6 barev baleno do kartonové krabičky. Ergonomický trojhranný tvar umožňuje optimální držení a vedení tužky. Jsou určeny jak pro školáky tak i děti předškolního věku. Tyto tužky získávají stále větší oblibu..

Více informací
od 39 Kč
Koupit nejlevněji

Koh-i-noor Pastelky TRIOCOLOR 3132, 12 barev - trojboké

Trojhranné pastelky TRIOCOLOR tvoří ve své třídě naprostou špičku díky svému profilu a použití nejkvalitnějších materiálů. Ergonomicky tvarované tělo přispívá podvědomě k správnému držení pastelky a vede tak žáky ke správným návykům při kreslení a psaní. Jsou vhodné pro žáky základních škol a také zejména pro disgrafiky a dislektiky.. Kvalitní pastelky Kooh-i-noor pro děti. Balení obsahuje 12 pastelek.

Více informací
od 62 Kč
Koupit nejlevněji

Koh-i-noor pastelky TRIOCOLOR 3142, 12 barev

Průměr pastelky: 9,6 mm, průměr tuhy: 5 mm, délka pastelky: 175 mm.. Trojhranné pastelky TRIOCOLOR tvoří ve své třídě naprostou špičku díky svému profilu a použití nejkvalitnějších materiálů. Ergonomicky tvarované trojhranné tělo přispívá k podvědomě správnému držení pastelky a vede tak žáky ke správným návykům při kreslení a psaní. Trojhranné pastelky jsou vhodné zejména pro disgrafikya dislektiky. Svými vlastnostmi jsou ideální pro použití na základních školách.

Více informací
od 104 Kč
Koupit nejlevněji

Koh-i-noor pastelky TRIOCOLOR 3144, 24 barev

Průměr pastelky: 9,6 mm, průměr tuhy: 5 mm, délka pastelky: 175 mm.. Trojhranné pastelky TRIOCOLOR tvoří ve své třídě naprostou špičku díky svému profilu a použití nejkvalitnějších materiálů. Ergonomicky tvarované trojhranné tělo přispívá k podvědomě správnému držení pastelky a vede tak žáky ke správným návykům při kreslení a psaní. Trojhranné pastelky jsou vhodné zejména pro disgrafikya dislektiky. Svými vlastnostmi jsou ideální pro použití na základních školách.

Více informací
od 194 Kč
Koupit nejlevněji

KOH-I-NOOR Pastelky trojhranné - 24ks

Silné trojhranné školní pastelky v soupravě. Vhodné pro běžné kreslení. Barevná stopa na papíru je sytá.

Více informací
od 279 Kč
Koupit nejlevněji

Koh-i-noor Pastelky velké Krtek 12 barev

Standardní školní pastelky v soupravě po 12 rozdílných barvách. Vhodné pro běžné kreslení. Barevná stopa na papíru je sytá.

Více informací
od 49 Kč
Koupit nejlevněji

Koh-i-noor Progresso - 12 barev

Nedřevěné pastelky v laku. Pastelky se dají použít pro klasické kreslení špičkou, pro stínování celou ořezanou plochou či k roztírání ořezaných částeček prsty. Testujeme za vás školní a výtvarné potřeby Přemýšlíte, jaké vybrat pastelky, aby se nelámaly, dobře ořezávaly a dětem se s nimi dobře kreslilo? Máme pro vás test 8 různých značek pastelek, které vám ve výběru pomůžou. Podívejte se na výsledky testu pastelek.

Více informací
od 119 Kč
Koupit nejlevněji

Koh-i-noor souprava pastelek Krajina 3385 JUMBO, 36 ks

Průměr 10 mm s tuhou 5,6 mm.. Šestihranné pastelové tužky ve 36 odstínech v kartonové krabičce. Silný profil tužky je vhodný pro držení a vedení tužky, školní i umělecké použití. Parametry: Pastelová tužka: průměr 10 mm; délka 175 mm. Souprava (36 pastelek): 208 x 189 x 23 mm; 0,435 kg.

Více informací
od 539 Kč
Koupit nejlevněji

Podobné fráze:

maped pastelky  •  pastelky 48  •  pastelky 6ks  •  pastelky lyra  •  pastelky magic  •  pastelky omega  •  pastelky sada  •  pastelky triocolor  •  stabilo pastelky  •  umelecke pastelky  •  maped pastelky  •  pastelky 48  •  pastelky 6ks  •  pastelky lyra  •  pastelky magic  •  pastelky omega  •  pastelky sada  •  pastelky triocolor  •  stabilo pastelky  •  umelecke pastelky  •