Katalog > Paruky

Paruky

Nalezeno:    12 produktů

Game of Thrones Paruka Game of Thrones GOT Khaleesi Daenerys Targaryen

Blonďatá paruka hrdinky Got Khaleesi z populárního seriálu Game of Thrones.   Materiál: umělé vlasy   Rozměry: délka 71 cm   Barva: blond

Více informací
od 599 Kč
Koupit nejlevněji

Wigged Love BLOND MARYLIN

Paruka blond »Marylin Monroe". Snadné umývání pomocí vody se šamponem. Délka: cca 28 cm.

Více informací
od 1 199 Kč
Koupit nejlevněji

Wigged Love tmavě hnědá DLOUHÁ

Krásná paruka s dlouhými tmavě hnědými vlnitými umělými vlasy. Délka cca 55 cm.

Více informací
od 795 Kč
Koupit nejlevněji

Leg Avenue Paruka s ofinou Leg Avenue Bangin - blond, dlouhá

Přemýšlíte, kým byste chtěla být dnes večer? A co si třeba zahrát na Reese Witherspoon z filmu Pravá blondýnka? Díky paruce s ofinou Bangin od Leg Avenue nebudete muset čekat, až vám vlasy dorostou pod ramena, ani si je ničit barvením. Paruka je vyrobena ze syntetického materiálu (její součástí nejsou lidské vlasy). Krásně se leskne, je lehoučká a uvnitř je elastický pásek, díky kterému drží paruka po nasazení bez problémů na hlavě. TIP : Pod parukou je lepší nosit síťku na vlasy, která dokonale skryje vaše...

Více informací

Leg Avenue Paruka Leg Avenue Long Wavy - černá, dlouhá

Přemýšlíte, kým byste chtěla být dnes večer? A co třeba tajemná černovláska s dlouhými vlasy pod ramena? Díky paruce Long Wavy od Leg Avenue nebudete muset čekat, až vám vlasy dorostou, ani si je ničit barvením. Paruka je vyrobena ze syntetického materiálu (její součástí nejsou lidské vlasy). Krásně se leskne, je lehoučká a uvnitř je elastický pásek, díky kterému drží paruka po nasazení bez problémů na hlavě. TIP : Pod parukou je lepší nosit síťku na vlasy, která dokonale skryje vaše pravé vlasy.

Více informací

Leg Avenue Paruka s ofinou Bangin - černá, dlouhá

Splňte partnerovi jeho tajné sny a dopřejte mu sex s neznámou svůdnou cizinkou. Stačí si na hlavu nasadit černou paruku s ofinou Bangin od Leg Avenue. Paruka v elegantním klasickém střihu je vyrobena ze syntetického materiálu (její součástí nejsou lidské vlasy). Krásně se leskne, je lehoučká a uvnitř je elastický pásek, díky kterému drží po nasazení bez problémů na hlavě. TIP : Pod parukou je lepší nosit síťku na vlasy, která dokonale skryje vaše pravé vlasy.

Více informací

Leg Avenue Paruka Leg Avenue Long Wavy - mahagonová, dlouhá, vlnitá

Staňte se na chvíli sexy dračicí, která dostane vše, na co ukáže. Stačí si jen nasadit mahagonovou paruku od Leg Avenue a drahoušek bude mít oči jen pro vás. Mahagonové vlásky se krásně vlní a lesknou. Jsou vyrobeny ze syntetického materiálu (nejsou to pravé lidské vlasy). Paruku snadno nasadíte - má univerzální velikost a díky elastickému pásku bude držet na svém místě a nesjede vám ani při divočejších hrátkách. TIP : Pod parukou je lepší nosit síťku na vlasy, která dokonale skryje vaše pravé vlasy.

Více informací

Cottelli Collection Paruka Cottelli Collection (mikádo) - krátká, černá

Chcete se proměnit v sexy černovlásku s klasickým krátkým mikádem a ofinkou, ale nechcete navštěvovat kadeřníka ani čekat, až vám vlasy narostou? Pořiďte si černou paruku od Cottelli Collection, která vám vaše sny splní snadno a rychle - ať už jste žena nebo muž. Je to ideální doplněk na párty i různé erotické hrátky a roleplay. :) Paruka je vyrobena ze syntetického materiálu a neobsahuje pravé lidské vlasy. TIP : Pod parukou je lepší nosit síťku na vlasy, která dokonale skryje vaše pravé vlasy.

Více informací

Cottelli Collection Paruka s ofinou Cottelli Collection - dlouhá, blond

Chcete se proměnit v sexy blondýnu s vlasy až po lopatky, ale nechcete navštěvovat kadeřníka ani čekat, až vám vlasy narostou? Pořiďte si blond paruku s ofinou od Cottelli Collection, která vám vaše sny splní snadno a rychle - ať už jste žena nebo muž. Je to ideální doplněk na párty i různé erotické hrátky a roleplay. :) Paruka je vyrobena ze syntetických materiálů a neobsahuje pravé lidské vlasy. TIP : Pod parukou je lepší nosit síťku na vlasy, která dokonale skryje vaše pravé vlasy.

Více informací

Cottelli Collection Paruka s ofinou Cottelli Collection - krátká (mikádo), blond

Toužíte být alespoň na jeden večer někým jiným? Nasaďte si blond paruku s ofinou od Cottelli Collection a probuďte v sobě sexy dračici, která nezná hranice. Obvod paruky je nastavitelný a dokonale se přizpůsobí velikosti hlavy – i během nejdivočejších okamžiků zůstane paruka na svém místě. Paruka je vyrobena ze syntetického materiálu (nejedná se o pravé lidské vlasy). TIP : Pod parukou je lepší nosit síťku na vlasy, která dokonale skryje vaše pravé vlasy.

Více informací

Cottelli Collection Paruka Cottelli Collection - dlouhá, lehce vlnitá, blond

Chcete se proměnit v sexy blondýnu s lehce vlnitými a stupňovitě sestříhanými dlouhými vlasy po ramena, ale nechcete navštěvovat kadeřníka ani čekat, až vám vlasy narostou? Pořiďte si blond paruku od Cottelli Collection, která vám vaše sny splní snadno a rychle - ať už jste žena nebo muž. Je to ideální doplněk na párty i různé erotické hrátky a roleplay. :) Paruka je vyrobena ze syntetických materiálů a neobsahuje pravé lidské vlasy. TIP : Pod parukou je lepší nosit síťku na vlasy, která dokonale skryje vaše...

Více informací

Podobné fráze: