Katalog > Pánské parfémy > Yves Saint Laurent Body Kouros EdT 100 ml M

Yves Saint Laurent Body Kouros EdT 100 ml M

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 1 125 Kč
Dostupnost: Skladem
od 1 125 Kč
Porovnat 7 obchodů
Yves Saint Laurent Body Kouros EdT 100 ml M Pánská toaletní voda 100 ml

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Yves Saint Laurent Body Kouros EdT 100 ml M

Popis Yves Saint Laurent Body Kouros EdT 100 ml M

OnlineParfem.cz píše:

První uvedení toaletní vody Yves Saint Laurent Body Kouros na trh proběhlo už v roce 1981. O devatenáct let později ale firma Yves Saint Laurent vydává nový parfém Body Kouros, který kombinuje prvky původní verze s novou, neotřelou směsí, která více odpovídá požadavkům dnešní doby. Výborně se hodí ke každému modernímu muži, protože kombinuje energetickou svěžest a mladické nasazení s elegancí pravého, vyspělého gentlemana. Parfém Body Kouros se spíše hodí k nošení za teplých letních večerů a nocí, kdy jeho vůně vynikne nejlépe. Vonný akord toaletní vody se rozvíjí z pikantních a svěžích, ale přitom velmi jemných tónů zeleného eukaliptu, které podtrhuje a zvýrazňuje nasládlá příchuť muškátového oříšku. Základ potom tvoří podmanivé, divoké vůně exotického cedru a kafrovníkového dřeva. Toaletní voda je balena ve stylovém flakonu kombinujícím elegantní černou barvu a moderní prvek skla.

Vivantis.cz píše:

Yves Saint Laurent vydal Kouros v roce 1981, o devatenáct let později následuje Body Kouros se stejnou povahou, ale s čerstvou směsí. Smísil pikantní příchuť a klasické složení. Body Kouros je dokonalá volba pro nošení v teplém počasí.

Patro.cz píše:

Pánská **toaletní voda Yves Saint Laurent Body Kouros** byla na trh uvedena v roce 2000 a okamžitě zaujala muže napříč celým světem. Zásluhu na tom má výjimečná orientálně-kořeněná vonná kompozice zabalená do elegantního designu flakonku. Toaletní voda, jíž zákazníci hodnotí jako dlouhotrvající, je vhodná na denní i večerní nošení a hodí se především do chladnějších měsíců.
### Orientálně-kořeněná pánská vůně Yves Saint Laurent
Eukalyptus a kadidlo. Duet, kterým se vůně představuje. Vzápětí se o slovo hlásí čínské cedrové dřevo společně s aromatem šalvěje. Základ je zastoupený benzoinem. Zaujměte elegantní vůní **toaletní vody pro muže Yves Saint Laurent Body Kouros** své okolí i vy.Hlavaeukalyptus,kadidloSrdcešalvěj muškátová,čínský cedrZákladbenzoin

Notino píše:

Yves Saint Laurent Kouros Body, 100 ml, Toaletní vody pro muže, Ať už jsou vaše cíle jakkoli vysoké, žádný z nich pro vás nebude nedosažitelný. Velkou dávku odhodlání má v sobě i toaletní voda pro muže Yves Saint Laurent Kouros Body. Už jen pár kapek na vaší kůži vám dodá kuráž udělat další krok směrem k vašim snům.orientální vůněkořenitá vůněpodtrhne sex-appeal a přirozenou mužnostjedinečná vůně pro speciální příležitostivůně vhodná pro každodenní nošení

Parametry Yves Saint Laurent Body Kouros EdT 100 ml M

Výrobce Yves Saint Laurent
Typ Parfémy se dělí podle obsahu vonných látek, zbytek tvoří většinou koncentrovaný líh.
Parfém - 15 až 30 %
Parfémovaná voda (Eau de Parfum, EDP) - 8 až 15 %
Toaletní voda (Eau de Toilette, EDT) - 4 až 8 %
Kolínská voda (Eau de Cologne, EDC) - 3 až 5 %
Toaletní voda
Objem 100ml

Podobné produkty

Podobné fráze: