Katalog > Pánské parfémy > Ralph Lauren Polo Green EdT 118 ml M

Ralph Lauren Polo Green EdT 118 ml M

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 1 291 Kč
Dostupnost: Skladem
od 1 291 Kč
Porovnat 6 obchodů
Ralph Lauren Polo Green EdT 118 ml M Klasická pánská vůně pro opravdového muže Hlava: Jalovec, kmín. Srdce: Tymián, smrk, karafiát Základ: Ambra, patčuli, mech.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Ralph Lauren Polo Green EdT 118 ml M

Popis Ralph Lauren Polo Green EdT 118 ml M

EUROPARFÉMY.cz píše:

Ralph Lauren Polo Green toaletní voda 118 ml pro muže.
Polo Green je vůně pro dravé muže, kteří ocení krásu klasiky prověřené časem. Polo Green je silně mužná vůně a neobsahuje květinové tóny. Svrchní tóny jsou zelené, bylinné, střední tóny jehličnaté a kořeněné. Základ je sestaven z tabáku a mechu.

Patro.cz píše:

Polo Green je vůně pro dravé muže, kteří ocení krásu klasiky prověřené časem. Polo Green je silně mužná vůně a neobsahuje květinové tóny. Svrchní tóny jsou zelené, bylinné, střední tóny jehličnaté a kořeněné. Základ je sestaven z tabáku a mechu. Vůně Polo Green uvedena na trh již v roce 1978.Hlavabazalka,kmín,koriandr,pelyněk,tymiánSrdceheřmánek,kůže,nové koření,pepř,růžeZákladambra,pačuli,tabák,vetiver,větvičník

PARFEMLAND.cz píše:

Ralph Lauren Polo Green je pánská vůně z roku 1978. Jedná se o klasickou pánskou vůni, prověřenou časem a zkušenostmi. Vůně nemá žádné jemné květinové podtóny. Je složena z kořeněných a dřevitých akordů.
Ve vůni Ralph Lauren Polo Green se můžete například nechat rozjímat tóny bazalky, tymiánu, nového koření, kůže, pačuli, či ambry. Navzdory tomu, že se Polo Green řadí mezi těžší parfémy, hodí se svou vyzařující dravostí i pro sportovce.
Hlava:
jalovec, kmín
Srdce:
tymián, smrk, karafiát
Základ:
ambra, pačuli, mech

Notino píše:

Ralph Lauren Polo Green, 118 ml, Toaletní vody pro muže, Jako únik do samotného srdce přírody na vás zapůsobí toaletní voda pro muže Ralph Lauren Polo Green . Nechte za zády stresující městský shon a zůstaňte koncentrovaní na to, co je opravdu důležité.dřevitá vůněchypre vůněpro dynamické vůdčí osobnostivůně vhodná pro každodenní nošení

Parametry Ralph Lauren Polo Green EdT 118 ml M

Výrobce Ralph Lauren
Typ Parfémy se dělí podle obsahu vonných látek, zbytek tvoří většinou koncentrovaný líh.
Parfém - 15 až 30 %
Parfémovaná voda (Eau de Parfum, EDP) - 8 až 15 %
Toaletní voda (Eau de Toilette, EDT) - 4 až 8 %
Kolínská voda (Eau de Cologne, EDC) - 3 až 5 %
Toaletní voda
Objem 118ml

Podobné produkty

Podobné fráze: