Katalog > Páječky - příslušenství > UNI-T PenType multimetr UNI-T UT118B

UNI-T PenType multimetr UNI-T UT118B

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 799 Kč
Dostupnost: Skladem
Velmi lehký a kompaktní multimetr v tužkovém designu pro jednoduché ovládání jednou rukou. Přes své malé rozměry disponuje všemi funkcemi digitálního multimetru a díky vynikající přenosnosti je vhodný pro servisní zásahy v terénu. Ovládání všech funkcí je dostupné stiskem palce; druhou ruku máte vždy volnou. Stejně tak je možné kdykoli stiskem palce zapnout nebo vypnout podsvětlení LCD a osvětlen...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro UNI-T PenType multimetr UNI-T UT118B

Popis UNI-T PenType multimetr UNI-T UT118B

Velmi lehký a kompaktní multimetr v tužkovém designu pro jednoduché ovládání jednou rukou. Přes své malé rozměry disponuje všemi funkcemi digitálního multimetru a díky vynikající přenosnosti je vhodný pro servisní zásahy v terénu. Ovládání všech funkcí je dostupné stiskem palce; druhou ruku máte vždy volnou. Stejně tak je možné kdykoli stiskem palce zapnout nebo vypnout podsvětlení LCD a osvětlení hrotu a prostoru před hrotem.
Hrot na konci tužky je z bezpečnostních důvodů krytý ochranným tubusem, který se sám odsune při měření; aplikování síly. Je možné jej samozřejmě aretovat v horní pozici otočením.
Ke standardním funkcím multimetru zde navíc přibyla funkce bezkontaktní detekce fáze (EF). Hrot multimetru stačí přiblížit k fázi 230V/50Hz a proužky na LCD indikují přítomnost/nepřítomnost fáze.
Technické parametry:
test diod
EF test: 230V/50Hz
max napětí na měřících terminálech: 300Vrms
LCD: zobrazení max. 3000 < ...

Parametry UNI-T PenType multimetr UNI-T UT118B

Výrobce Uni-t

Podobné fráze: