Bílá žena

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 99 Kč
Dostupnost: Skladem
Audiokniha Česky

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Bílá žena

Popis Bílá žena

Megaknihy.cz píše:

Emily se neváhá provdat, jen aby mohla odplout na Havajské ostrovy a stát se misionářkou. Tamější příroda, lidé a odlišný způsob života ji fascinují i děsí. Vinou misionářů Havajané přestávají věřit v

KNIHCENTRUM.CZ píše:

Autor : Barbara Woodová, Emily se neváhá provdat, jen aby mohla odplout na Havajské ostrovy a stát se misionářkou. Tamější příroda, lidé a odlišný způsob života ji fascinují i děsí. Vinou misionářů Havajané přestávají věřit ve své bohy a jejich tradice upadají v zapomnění. Velekněžka Pua pro spásu svého lidu udělá vše – a v Emily vidí strůjkyni zla, která zaslouží trest.Druh sortimentu : Kniha, Bílá žena, Jazyk : Čeština, Počet stran : 384

Svět kadeřnictví.cz píše:

Praktická manekýna Sibel je ideální pro odkládaní paruky. Bílá ženská polystyrenová hlava je vhodná na paruky, klobouky a masky pro využití do obchodu, výloh i pro domácí použití.

Barva: bílá
Materiál: polystyren

VESELÁ ŽENA.cz píše:

Vánoční věnec zdobený červenou šálou a přízdobami hvězdiček a lyží. Skvělá dekorace, která nikdy neuvadne. Základ vánočního věnce je proutěný korpus.
Krásná vánoční dekorace vhodná na pověšení na zeď nebo dveře či na okno. Zima nemusí být smutné období, stačí si ho prosvítit krásným barevným vánočním věncem. Krásná vánoční dekorace do Vašeho domova. Nechte Vašemu domovu vdechnout krásnou atmosféru Vánoc. Rozměr věnce je 25x6cm. Ruční práce. Na výběr ze dvou varinat, varianta s bílými lyžemi a varianta s šedými lyžemi.

Parametry Bílá žena

Podobné produkty

Podobné fráze: