Bílá žena

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 99 Kč
Dostupnost: Skladem
Audiokniha Česky

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Bílá žena

Popis Bílá žena

Levneucebnice.cz píše:

Emily se neváhá provdat, jen aby mohla odplout na Havajské ostrovy
a stát se misionářkou. Tamější příroda, lidé a odlišný způsob
života ji fascinují i děsí. Vinou misionářů Havajané přestávají
věřit ve své bohy a jejich tradice upadají v zapomnění. Velekněžka
Pua pro spásu svého lidu udělá vše – a v Emily vidí strůjkyni zla,
která zaslouží trest.

Svět kadeřnictví.cz píše:

Praktická manekýna Sibel je ideální pro odkládaní paruky. Bílá ženská polystyrenová hlava je vhodná na paruky, klobouky a masky pro využití do obchodu, výloh i pro domácí použití.

Barva: bílá
Materiál: polystyren

VESELÁ ŽENA.cz píše:

Vánoční věnec zdobený červenou šálou a přízdobami hvězdiček a lyží. Skvělá dekorace, která nikdy neuvadne. Základ vánočního věnce je proutěný korpus.
Krásná vánoční dekorace vhodná na pověšení na zeď nebo dveře či na okno. Zima nemusí být smutné období, stačí si ho prosvítit krásným barevným vánočním věncem. Krásná vánoční dekorace do Vašeho domova. Nechte Vašemu domovu vdechnout krásnou atmosféru Vánoc. Rozměr věnce je 25x6cm. Ruční práce. Na výběr ze dvou varinat, varianta s bílými lyžemi a varianta s šedými lyžemi.

BezvaTriko.cz píše:

Tvoje žena miluje cyklistiku a Ty jsi na ni patřičně hrdý? Dej to najevo tričkem s potiskem Tvoje žena - moje žena. Tričko lehce pošťouchne vaše přátelé, ale určitě se všem bude líbit. A co je nejdůležitější, u své ženy získá spoustu kladných bodů!Na našem eshopu můžete standardně koupit triko v pětí barvách s různou barvou potisku. Jestliže toužíte po jiné kombinaci, barvě trika nebo potisku, určitě nás kontaktujte na email

Parametry Bílá žena

Podobné produkty

Podobné fráze: