Katalog > Odborná literatura > Trendy soudobé diabetologie - svazek 12

Trendy soudobé diabetologie - svazek 12

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 276 Kč
Dostupnost: Skladem
Publikační řada Trendy soudobé diabetologie se snaží dostát svému názvu a předkládat čtenářům nové poznatky v teoretických a klinických lékařských oborech, které mají vztah k problematice diabetes mellitus a jeho komplikacím. Dvanáctý svazek edice představuje těchto devět odborných témat: Hyperglykémie a její normalizace intenzifikovanou inzulinovou terapií u kriticky nemocných pacientů; Kontinuá...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Trendy soudobé diabetologie - svazek 12

Popis Trendy soudobé diabetologie - svazek 12

Booktook.cz píše:

Publikační řada Trendy soudobé diabetologie se snaží dostát svému názvu a předkládat čtenářům nové poznatky v teoretických a klinických lékařských oborech, které mají vztah k problematice diabetes mellitus a jeho komplikacím.
Dvanáctý svazek edice představuje těchto devět odborných témat: Hyperglykémie a její normalizace intenzifikovanou inzulinovou terapií u kriticky nemocných pacientů; Kontinuální monitorace glykémie: minulost, současnost a perspektivy; Metformin; Dietoterapie obezity; Potravinové doplňky v diabetologii; Oxidační stres, antioxidační enzymy a úloha paraoxonázy 1 v rozvoji diabetické angiopatie; Diabetes a těhotenství; Blokátory dipeptidyl peptidázy 4 (gliptiny) v léčbě diabetes mellitus 2. typu; Nukleární medicína a diabetes mellitus.

Parametry Trendy soudobé diabetologie - svazek 12

Druh Lékařství

Podobné produkty

Podobné fráze: