Katalog > Odborná literatura > Excel 2007 nejen pro začátečníky

Excel 2007 nejen pro začátečníky

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 245 Kč
Dostupnost: Skladem
Computer Media s.r.o. představuje na českém trhu zcela nový druh vzdělávacího média pro výuku počítačových programů - videopříručky. Videopříručka je datové DVD určené pro osobní počítače. Obsahem disku jsou komentovaná videa práce s programem roztříděná do kapitol. Na monitoru tak vidíte přesně to, co se v programu odehrává a k tomu slyšíte odborný výklad s objasněním postupů a principů. Vyzkouš...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Excel 2007 nejen pro začátečníky

Popis Excel 2007 nejen pro začátečníky

Booktook.cz píše:

Computer Media s.r.o. představuje na českém trhu zcela nový druh vzdělávacího média pro výuku počítačových programů - videopříručky.
Videopříručka je datové DVD určené pro osobní počítače. Obsahem disku jsou komentovaná videa práce s programem roztříděná do kapitol. Na monitoru tak vidíte přesně to, co se v programu odehrává a k tomu slyšíte odborný výklad s objasněním postupů a principů.
Vyzkoušejte si jak vypadá kapitola videopříručky. V pravém sloupci si stáhněte na disk ukázkové soubory a poté si je přehrajte. Tyto ukázkové soubory jsou ve zkomprimovaném formátu wmv, nicméně na DVD jsou ve formátu Flash.

Parametry Excel 2007 nejen pro začátečníky

Druh Věda a technika

Podobné produkty

Podobné fráze: