Katalog > Obrazy

Obrazy

Nalezeno:    6563 produktů

Nádoby

3 x 40 × 40 cm Ručně malované obrazy olejovými barvami, vypnuté v dřevěném rámu. Dílo je rozděleno do tří samostatných obrazů. Obrazy je možné objednat i jednotlivě.

Více informací
od 179 Kč
Koupit nejlevněji

Eiffelova věž

50 cm x 65 cm Vysoce kvalitní tištěná reprodukce fotografie Paříže. Obraz je tištěn pigmentovými barvami na plátně, které zaručují věrnost a stálost barev. Boční stěny jsou zcela pokryty tištěným plátnem. Obraz je dodáván včetně háčků, napnut na blind rámu s vypínacími klínky, které umožní případnou korekci, je tedy připraven k okamžitému zavěšení na zeď.

Více informací
od 138 Kč
Koupit nejlevněji

Obraz - Příroda

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze je namalována řeka tečící k hoře. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 50 cm × 60 cm Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Více informací
od 1 290 Kč
Koupit nejlevněji

Obraz - Strom

100 cm x 100 cm STANDARD Ručně malované obrazy na plátně. Motivem tohoto obrazu je zimní krajina. Obraz je napnut na vypínacích rámech a malba je i z boku obrazu, obraz lze zarámovat do ozdobného rámu. Obrazy jsou krásný interierový doplněk do každého prostoru. Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Více informací
od 799 Kč
Koupit nejlevněji

Autronic - Eiffelova věž DOR062

Obraz - Eiffelova věž Ruční olejomalba na kovu Rozměry: 60x120 cm

Více informací
od 2 826 Kč
Koupit nejlevněji

Obraz - Anděl

Velmi kvalitně ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. S náboženským motivem anděla. Velikost 60 cm × 90 cm Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Více informací
od 1 290 Kč
Koupit nejlevněji

Autronic Svíticí BD561

Svíticí obraz - 5 ks LED světla Dekorace se stojánkem Rozměry: 20x15x2,5 cm  

Více informací
od 196 Kč
Koupit nejlevněji

CLIP FIX galerie 7 fotek

28 x 35 cm CLIP-FIX rám na sedm fotografií Vám zajistí jednoduché a rychlé zarámování více fotografií. Clipové rámy jsou vhodné pro každý interiér. Mají bílou paspartu bez perforace. Upevnění zadní stěny je sponkami, k zavěšení klipu na zeď je určen zubatý háček. Tento typ klipu slouží k zarámování sedmi fotografií a to ve velikosti 3ks 9x13 cm, 3ks 7x10 cm a 1ks 10x10cm.

Více informací
od 74 Kč
Koupit nejlevněji

Fedkolor Reprodukce obrazu Gustav Klimt Fulfillment, 50 x 30 cm

Secesní umělec Gustav Klimt ohromil svou tvorbou celý svět. Ve své době totiž dokázal přinést nový pohled na svět i metody, jak jej zachytit. Modelem mu často byly krásné ženy, kolikrát neznámé, jejichž nádheru Klimt dokázal podpořit používanými barvami, technikami i pózami. Výsledkem jsou často obrazy plné smyslnosti, erotičnosti a mystiky, která budí nečekané, dráždivé pocity. Jestli jste se nechali spoutat nádherou barev i ženské aury, nenechte Klimta viset pouze v galerijních síních. Vyvěste si jeho velkolepost v podobě plátna s vyvedenou reprodukcí. Plátna, které je vaším malým vlastnic...

Více informací
od 489 Kč
Koupit nejlevněji

Leonardo da Vinci - Poslední večeře

50 cm × 90 cm Vysoce kvalitní tištěná reprodukce obrazu Poslední večeře od slavného malíře Leonadra da Vinci. Obraz je tištěn pigmentovými barvami na plátně, které zaručují věrnost a stálost barev. Boční stěny jsou zcela pokryty tištěným plátnem. Obraz je dodáván včetně háčků, napnut na blind rámu s vypínacími klínky, které umožní případnou korekci, je tedy připraven k okamžitému zavěšení na zeď.

Více informací
od 437 Kč
Koupit nejlevněji

Leonardo da Vinci - Salvator Mundi

80 cm × 55 cm Vysoce kvalitní tištěná reprodukce obrazu Salvator Mundi od slavného malíře Leonadra da Vinci. Obraz je tištěn pigmentovými barvami na plátně, které zaručují věrnost a stálost barev. Boční stěny jsou zcela pokryty tištěným plátnem. Obraz je dodáván včetně háčků, napnut na blind rámu s vypínacími klínky, které umožní případnou korekci, je tedy připraven k okamžitému zavěšení na zeď.

Více informací
od 1 046 Kč
Koupit nejlevněji

Miracle 5dílný obraz Pepper

Ideální obraz do kuchyně či nad jídelní stůl je ten, který probouzí chuť k dobrému jídlu a pití. Tento vzbudí kulinářské a gurmánské vlohy v každém, kdo o něj jen okem zavadí. Rozměry jednotlivých obrazů: 20 x 56 cm (1x) 17 x 42 cm (2x) 14 x 28 cm (2x) - Materiál: MDF deska (3 mm) - Rozměry: 20 x 56 cm (1x), 17 x 42 cm (2x), 14 x 28 cm (2x) - Péče: otírejte prachovkou

Více informací
od 679 Kč
Koupit nejlevněji

Obraz 2

Velikost 50 cm × 60 cm Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Více informací
od 259 Kč
Koupit nejlevněji

Obrazový rám - Black with gold

Tradiční blondelový dřevěný rám s puncem vyjímečnosti, určený k zarámování ručně malovaných obrazů. Rám nabízí netradiční tvary s charakteristickými rysy luxusních rámů. Velikost Rám k obrazu o velikosti 50 cm × 60 cm. Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Více informací
od 4 362 Kč
Koupit nejlevněji

Obrazový rám - Gold beauty

Tradiční blondelový dřevěný rám s puncem vyjímečnosti, určený k zarámování ručně malovaných obrazů. Rám nabízí netradiční tvary s charakteristickými rysy luxusních rámů. Velikost rám k obrazu o velikosti 50 cm × 60 cm. Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Více informací
od 1 438 Kč
Koupit nejlevněji

Obrazový rám - Renesance gold

Tradiční blondelový dřevěný rám s puncem vyjímečnosti, určený k zarámování ručně malovaných obrazů. Rám nabízí netradiční tvary s charakteristickými rysy luxusních rámů. Velikost Rám k obrazu o rozměrech 50 cm × 60 cm. Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Více informací
od 4 362 Kč
Koupit nejlevněji

Sunflower

65 cm × 50 cm Vysoce kvalitní tištěná reprodukce obrazu Slunečnic od slavného malíře Vincenta Van Gogha. Obraz je tištěn pigmentovými barvami na plátně, které zaručují věrnost a stálost barev. Boční stěny jsou zcela pokryty tištěným plátnem. Obraz je dodáván včetně háčků, napnut na blind rámu s vypínacími klínky, které umožní případnou korekci, je tedy připraven k okamžitému zavěšení na zeď.

Více informací
od 290 Kč
Koupit nejlevněji

Tablo Center Obraz Colorful Houses, 140 x 60 cm

Atmosféru tajemných uliček, dechberoucích výhledů a skrytých zákoutí u vás doma navodí nástěnný tématický obraz. Zavěste ho nad pohovku, ozdobte s ním zdi v předsíni a při každém pohledu na něj se vám vybaví procházky na letní dovolené, na které tak rádi vzpomínáte. - Rozměry: 60 x 140 cm (výška x šířka) - Materiál: bavlněné plátno, rám z borovicového dřeva - Péče a údržba: pravidelně otírejte prachovkou - Systém zavěšení: háček

Více informací
od 1 229 Kč
Koupit nejlevněji

Vícedílné obrazy - Abstrakce

4 x 40 x 80 cm Ručně malovaný obrazový set. Obrazový set je vypnut na dřevěném vypínacím blind rámu. Na tomto obrazovém setu je namalována absktrakce v zářivých barvách. Obrazový set se skládá ze čtyř samostatných obrazů které na sebe navazují. Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Více informací
od 1 290 Kč
Koupit nejlevněji

Art Obraz Gustav Klimt 1825

Gustav Klimt - Naplnění. Reprodukce na plátně. Rozměr 42x70 cm.

Více informací
od 1 850 Kč
Koupit nejlevněji

Art Obraz Gustav Klimt 4114

Gustav Klimt - Strom života . Reprodukce na plátně. Rozměr 37x70 cm.

Více informací
od 2 400 Kč
Koupit nejlevněji

Autronic HA776763

Kovový obraz s motivem levandule je zajímavým a originálním doplňkem v interiéru. 

Více informací
od 98 Kč
Koupit nejlevněji

Autronic kovový DOR008

Ručně malovaný Kovový obraz s plastickým ztvárněním New Yorku. Olejomalba s kovovými detaily vytváří jedinečný 3D obraz do interiéru. Rozměry: 100x100x3 cm

Více informací
od 3 994 Kč
Koupit nejlevněji

Autronic plátěný OBX1030

Obraz plátěný Rozměry: 28x28x1,5 cm

Více informací
od 68 Kč
Koupit nejlevněji

Autronic Svíticí BD569

Nástěnná svítící dekorace 1 ks LED světla Rozměry: 40x30x1,8 cm

Více informací
od 196 Kč
Koupit nejlevněji

CLIP FIX - Kovový stojánek

Kovový stojánek pro CLIP FIX Představujeme Vám elegantní, poniklovaný stojánek pro rámečky typu CLIP-FIX až do velikosti 24 x 30 cm.

Více informací
od 106 Kč
Koupit nejlevněji

CLIP FIX galerie 3 fotky

26 cm × 60 cm CLIP-FIX rám na tři fotografie Vám zajistí jednoduché a rychlé zarámování více fotografií. Clipové rámy jsou vhodné pro každý interiér. Mají kvalitní sněhově bílou paspartu s šikmým bílým řezem. Upevnění zadní stěny je sponkami, k zavěšení klipu na zeď je určen zubatý háček. Tento typ klipu slouží k zarámování tří fotografií o velikosti 13 x 18 cm.

Více informací
od 197 Kč
Koupit nejlevněji

CONSALNET Les

Popis produktu * Skleněný obraz Misty Forest je vyroben z tenkého tvrzeného skla, které je odolné vůči poškození * Dlouhodobá životnost, sytost i sladěnost barev * V balení 4 funkční úchytky potřebné k zavěšení

Více informací
od 559 Kč
Koupit nejlevněji

Foto rám TRAVELLER hnědá 21x29,7 cm

Dřevěný rám na fotografie, obrázky nebo diplomy. Rám má čiré sklo se zabroušenými hranami, zadní opěrná deska je vyrobena z dřevovláknité desky, která je upevněna flexi-pointy, oblá dřevěná lišta široká 1 cm a vysoká 1 cm je mořená do hnědé barvy. Způsob zavěšení rámečku je pomocí násuvného háčku, do formátu 15 x 21 cm mají také opěrku pro postavení na stůl. Za zvýhodněnou cenu nabízíme poslední kusy (původní cena 109 Kč). Jedná se o nový produkt, který pochází ze storna objednávky jiného zákazníka. Případně jsme jej mohli rozbalit i za účelem předvádění či focení pro náš e-shop....

Více informací
od 66 Kč
Koupit nejlevněji

Graham & Brown Obraz Watercolour Woods, 100 x 70 cm

Vydejte se s obrazy Graham & Brown do půvabných dálek a světa zjitřené fantazie. Obrazy nejen krášlí místnost, navozují atmosféru, která souzní s vaší osobností. Pusťte si domů okouzlující detaily vyvedené v těch nejpůvabnějších pastelových barvách. Pro romantiky jako stvořené. - Rozměry: 70 x 100 cm (výška x šířka) - Materiál: potištěné plátno - Péče: otírejte suchým hadříkem

Více informací
od 1 719 Kč
Koupit nejlevněji

Graham & Brown Svíticí LED obraz Home

Posviťte si na holé stěny svého bytu! Perfektně domácí obrazy od značky graham & Brown nejsou jen obyčejnými obrazy, mají v sobě zabudovaná LED světla, ze kterých se line jemná záře pro dotvoření dokonale domácí atmosféry. - Rozměry: 90 x 30 cm (délka x výška) - Materiál: potištěné plátno - Parametry: Obsahuje LED světýlka - Baterie: 3x AAA baterie (nejsou součástí balení) - Péče: otírejte suchým hadříkem

Více informací
od 1 089 Kč
Koupit nejlevněji

GRUPO ERIK Obrazová reprodukce Harry Potter - Hogwarts Crest, (30 x 40 cm)

Popis produktu * Vysoká míra barevné přesnosti * Obraz Harry Potter - Hogwarts Crest je tisknut na kvalitní papír s vysokou gramáží

Více informací
od 179 Kč
Koupit nejlevněji

Charm Vícedílný obraz Love Letter With A Rose, 110 x 60 cm

Pojďte si zahrát na umělce. Že to se štětcem neumíte? To vůbec nevadí, protože tady u nás vám k vytvoření vlastního obrazu stačí jen metr a vybrané místo. Pak už stačí vzít do ruky oboustrannou pásku a skládat jeden díl obrazu vedle druhého. A voilá, za pět minut máte vytvořené vlastní velkolepé dílo. Rozměry jednotlivých částí: 20 x 60 cm (1x) 20 x 50 cm (2x) 20 x 40 cm (2x) - Materiál: MDF deska (3 mm) - Celkový rozměr: 110 x 60 cm - Péče a údržba: otírejte prachovkou - Sada obsahuje: 1 ks (20 x 60 cm), 2 ks (20 x 50 cm), 2 ks (20 x 40 cm)

Více informací
od 739 Kč
Koupit nejlevněji

Madre Selva Nástěnná dekorace z borovicového dřeva Jungle Flowers, 60 x 40 cm

Vykouzlete si doma atmosféru jako vystřiženou ze sluncem zalitého Mexika. Značka Madre Selva v sobě pojí vášeň pro barvy, výrazné vzory a přírodní materiály. Přichází tak s doplňky a dekoracemi, které udělají radost každému milovníkovi tropických destinací. - Rozměry: 3 x 60 x 40 cm (hloubka x výška x šířka) - Hmotnost: 2.5 kg - Materiál: borovicové dřevo - Péče a údržba: otírejte navlhčeným hadříkem

Více informací
od 1 139 Kč
Koupit nejlevněji

Madre Selva Nástěnná dekorace z borovicového dřeva Love Flamingo, 60 x 40 cm

Vykouzlete si doma atmosféru jako vystřiženou ze sluncem zalitého Mexika. Značka Madre Selva v sobě pojí vášeň pro barvy, výrazné vzory a přírodní materiály. Přichází tak s doplňky a dekoracemi, které udělají radost každému milovníkovi tropických destinací. - Rozměry: 3 x 60 x 40 cm (hloubka x výška x šířka) - Hmotnost: 2.5 kg - Materiál: borovicové dřevo - Péče a údržba: otírejte navlhčeným hadříkem

Více informací
od 1 139 Kč
Koupit nejlevněji

Majestic 3 dílný obraz na plátně Sahara

Láká vás Afrika? Pověste si na zeď obraz s motivy, které vám budou připomínat horkou Saharu i vzdálenou savanu. Třeba vám bude inspirací pro budoucí cestu do cizích krajů. - Materiál: dřevěný rám, plátno - Celkový rozměr: 66 x 45 cm - Rozměry: 20 x 45 cm (3x) - Péče: otírejte prachovkou

Více informací
od 769 Kč
Koupit nejlevněji

Majestic Obraz na plátně Happy Cats, 30 x 40 cm

Všichni milovníci koček pozor! Tento obraz prostě musíte mít. Na stěně se bude krásně vyjímat a je téměř jisté, že se do něj zamilujete pokaždé, když půjdete okolo. - Rozměry: 40 x 30 cm (výška x šířka) - Materiál: dřevěný rám, plátno - Péče: otírejte prachovkou

Více informací
od 369 Kč
Koupit nejlevněji

Obraz - Barevné kamínky

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze je namalována abstrakce na téma barevné kamínky na červeném pozadí. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 50 cm × 60 cm Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Více informací
od 199 Kč
Koupit nejlevněji

Obraz - Book

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze je namalována abstrakce na téma moderní obal knihy s hlavou kovboje. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 60 cm × 50 cm Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Více informací
od 222 Kč
Koupit nejlevněji

Obraz - Drobné květy

50 cm × 60 cm Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý na dřevěném vypínacím blind rámu. Motivem tohoto obrazu váza s drobnými květinami. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování.

Více informací
od 7 990 Kč
Koupit nejlevněji

Obraz - Krásné květy

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze jsou namalovány dva krásné květy kaly na zeleném pozadí. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 60 cm × 50 cm Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Více informací
od 1 290 Kč
Koupit nejlevněji

Obraz - Květiny

50 cm × 60 cm Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý na dřevěném vypínacím blind rámu. Motivem tohoto obrazu jsou fialové květy. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování.

Více informací
od 559 Kč
Koupit nejlevněji

Obraz - Malování

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze je namalována abstrakce na téma abstraktní malování. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 60 cm × 50 cm Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Více informací
od 199 Kč
Koupit nejlevněji

Obraz - Moře

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu s motivem moře a racků. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci rámy a rámování. Velikost 50 cm x 60 cm Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Více informací
od 1 199 Kč
Koupit nejlevněji

Obraz - Na moři

50 cm × 60 cm Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý na dřevěném vypínacím blind rámu s vypínacími klínky. Motivem tohoto obrazu jsou lidé na loďce při svitu měsíce. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování.

Více informací
od 859 Kč
Koupit nejlevněji

Obraz - Paříž

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze je namalována Eifelova věž a Paříž. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 50 cm × 60 cm Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Více informací
od 1 290 Kč
Koupit nejlevněji

Obraz - Poslední večeře

Velmi kvalitně ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. S motivem Poslední večeře, kterou v originále namaloval Leonardo da Vinci. Velikost 90 cm × 120 cm Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Více informací
od 7 150 Kč
Koupit nejlevněji

Obraz - Slon

50 cm × 60 cm Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze je namalován slon vystupující ze stínu. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování.

Více informací
od 899 Kč
Koupit nejlevněji

Obraz - Slunce

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze je zlatě namalován znak slunce na pestrém pozadí. Velikost 50 cm × 60 cm Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Více informací
od 1 290 Kč
Koupit nejlevněji

Obraz - Snění

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze je namalována abstrakce na téma snění, která je laděna do hnědé barvy. Velikost 50 cm × 60 cm Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Více informací
od 699 Kč
Koupit nejlevněji

Obraz - Svíčka

Ručně malovaný obraz olejovými barvami na plátně, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze je namalována abstrakce na téma zlaté svíčky v modré obloze. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 50 cm × 60 cm Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Více informací
od 1 290 Kč
Koupit nejlevněji

Obraz - Tajemná

50 cm × 60 cm Ručně malovaný obraz s motivem ženy se zahalenou tváří. Obraz je malován olejovými barvami na plátně a vypnutý na dřevěný vypínací blind rám s vypínacími klínky, které umožní případnou korekci plátna. Ručně malované obrazy jsou moderním doplňkem každého interiéru.

Více informací
od 1 290 Kč
Koupit nejlevněji

Obraz - Zátiší

50 cm × 60 cm Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý na dřevěném vypínacím blind rámu. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování.

Více informací
od 579 Kč
Koupit nejlevněji

Obraz 4

Velikost 50 cm × 60 cm Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Více informací
od 69 Kč
Koupit nejlevněji

Obraz 9

Velikost 50 cm × 60 cm Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Více informací
od 733 Kč
Koupit nejlevněji

Obrazový rám - Gold garnish

41 cm x 51 cm Tradiční blondelový dřevěný rám s puncem vyjímečnosti, určený k zarámování ručně malovaných obrazů. Rám nabízí netradiční tvary s charakteristickými rysy luxusních rámů. Tento Blondelový rám je vhodný pro ručně malované obrazy, tisky, které jsou vypnuté na vypínacích rámech, ale i pro rámování zrcadel. Výška rámu 3,3 cm, šířka 4,3 cm, výška polodrážky 0,7 cm. Tento rám je k dispozici v níže uvedených rozměrech. V případě, že objednáváte samostatný rám upozorňujeme, že tolerance vnitřního rozměru je 0-2 cm. Dostupnost rámu na dotaz. Příplatek označovaný ve variantách písmenem b j...

Více informací
od 800 Kč
Koupit nejlevněji

Obrazový rám - Klasik red

Tradiční blondelový dřevěný rám s puncem vyjímečnosti, určený k zarámování ručně malovaných obrazů. Rám nabízí netradiční tvary s charakteristickými rysy luxusních rámů. Velikost Rám k obrazu o rozměrech 50 cm × 60 cm. Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Více informací
od 4 028 Kč
Koupit nejlevněji

Obrazový set - Louka

3 x 60 cm x 45 cm Třídílný ručně malovaný obrazový set s motivem květů na louce. Obrazový set je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky, které umožní případnou korekci plátna. Moderní obrazové sety jsou vhodnou dekorací každého interiéru.

Více informací
od 2 490 Kč
Koupit nejlevněji

Obrazy - Abstrakt

Ručně malované obrazy olejovými barvami, vypnuté v dřevěném rámu s motivem abstrakce. Obrazy lze objednávat i jednotlivě. Velikost 2 kusy 50 cm × 60 cm Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Více informací
od 2 580 Kč
Koupit nejlevněji

Obrazy - Anděl

100 cm × 100 cm Ručně malované obrazy na plátně. Na tomto obrazů je namalován krásný anděl ve stříbrném prostoru, obrazy jsou napnuté na tyčkách a malba je i z boku obrazů, obrazy lze zarámovat do ozdobného rámu. Obrazy jsou krásný interierový doplněk do každého prostoru. Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Více informací
od 1 839 Kč
Koupit nejlevněji

Podobné fráze:

nerozvesene obrazy  •  obrazy duse  •  obrazy kvety  •  obrazy neradostne  •  obrazy ruze  •  obrazy tistene  •  obrazy vanoc  •  obrazy vypraveji  •  posledni obrazy  •  zapomenute obrazy  •  nerozvesene obrazy  •  obrazy duse  •  obrazy kvety  •  obrazy neradostne  •  obrazy ruze  •  obrazy tistene  •  obrazy vanoc  •  obrazy vypraveji  •  posledni obrazy  •  zapomenute obrazy  •