Katalog > Nože > Leatherman Wingman

Leatherman Wingman

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 1 989 Kč
Dostupnost: Skladem
od 1 989 Kč
Porovnat 7 obchodů
Kvalitní příruční nářaďový nůž z nerez oceli. Leatherman Wingman je velký, lehký, kapesní, nerezový nářaďový nůž, který má 14 užitečných funkcí: * kleště * combo nůž 66 mm z 420HC oceli * střední a malý šroubovák * křížový šroubovák * nůžky * pravítko * otvírák na konzervy * otvírák na lahve * stahovač izolace z drátů * pilník Rozměry: * délka uzavřeného nože 9,7 ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Leatherman Wingman

Popis Leatherman Wingman

MALL.CZ píše:

Lehký multifunkční nůž, který v sobě skrývá 14 různých nástrojů. Leatherman Wingman s tělem z nerezové oceli nabízí například nůž s kombinovanou čepelí, vysoce funkční nůžky nebo kombinovaný otvírák na lahve a konzervy s odstraňovačem kabelové izolace.

Český ráj outdoor e-shop píše:

Leatherman WINGMAN je už podle názvu parťák, který Vám pomůže vždy, když si nevíte rady. V lehkém (bez mála dvousetgramovém) a elegantním těle z nerezové oceli skrývá Wingman 14 praktických nástrojů, přičemž nůž s kombinovanou čepelí i vysoce funkční nůžky na vnější straně nástroje otevřete pohodlně palcem jedné ruky. Kombinovaný otvírák na láhve a na konzervy obsahuje také odstraňovač kabelové izolace. Samozřejmostí, jako u drtivé většiny multitoolů Leatherman,  jsou multifunkční kleště (kombinačky i štípačky) s pružinovým mechanizmem a tři šroubováky (křížový, plochý a malý). Komplexní sadu nářadí uzavírá pilník na kov, dřevo i nehty a univerzální řezák na balíky či krabice. Wingman je jednoduchý, ale velice výkonný parťák, na kterého se můžete kdykoli spolehnout. Balení obsahuje: multitool,NYLONOVÉ POUZDRO ČERNÉ STŘEDNÍ, odnímatelnou sponu na kapsu či opasek, samolepku 100% originál, návod...

Kytary.cz - svět hudebních nástrojů píše:

Univerzální nářadí Společnost Leatherman se věnuje výrobě univerzálního nářadí, tzv. multitoolů, již od roku 1983. Její filosofie je od počátků stejná – vyrábět a dodávat včas, plnit přání zákazníků a zvyšovat efektivitu multitoolů.
Leatherman WINGMAN je praktický multitool, který ve svém lehkém, kompaktním, těle skrývá 14 praktických nástrojů se širokým rozptylem upotřebení. Součástí tohoto modelu je také praktické černé nylonové pouzdro.
Nástroje:
• Kleště s jehlovou špičkou s pružinovým mechanismem
• Pružinové kombinačky
• Štípací kleště měkkých drátů s pružinovým mechanismem
• Odizolovací břit na kabely na otvíráku
• Nůž s combo čepelí z oceli 420HC
• Nůžky s pružinovým mechanismem
• Otvírák obalů ( blistrů)
• Pilník s diamantovou vrstvou
• Otvírák na lahve
• Otvírák na plechovky
• Pravítko (1,5 palce/3,8 cm)
• Křížový šroubovák Phillips
• Střední plochý šroubovák
• Malý plochý šroub...

Tadytuto s.r.o. píše:

Multitool WINGMAN, LEATHERMAN
Skvělý, velký, ale lehký nástroj se osvědčí všude tam, kde se může něco porouchat: na kole, na motorce, v kempu či na chatě, v domácnosti, při turistice nebo třeba na rybách. Navzdory nízké váze necelých 199g má dostatečně robustní konstrukci vybavenou 14 nástroji, které se vám budou dříve či později zaručeně hodit. Čepel ostří vybavená pojistkou proti samovolnému zavření je u tohoto typu kombinovaná ( Combo ) - ve své vnitřní části zubatá, na konci rovná. Elegantní design, bezchybné zpracování a výborná funkčnost jsou standardy firmy Leatherman, díky nimž může svým zákazníkům nabídnout nadstandardní záruku. U nás pořídíte pouze originální kus z oficiální distribuce, na který po registraci svého výrobku získáte záruku 25let! Materiál čepele: 420HC Stainless Steel - nerezová ocel se zvýšeným obsahem uhlíku, vysoce odolné ostří.
Chcete vědět víc o Leatherman?
Nástroje:
Kleště s jehlovou špičkou s pružinovým mechanismem ...

Parametry Leatherman Wingman

Výrobce Leatherman
Typ Multifunkční
Křížový šroubovák Ano
Nůžky Ano
Otvírák na konzervy Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: