Katalog > Náušnice > Naušnice tattoo ornament MS05

Naušnice tattoo ornament MS05

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 269 Kč
Dostupnost: Skladem
Chirurgická ocel14 x 4 mm

Všechny nabídky pro Naušnice tattoo ornament MS05

Popis Naušnice tattoo ornament MS05

Svět stavebnice píše:

Model Monti System MS 05.3 Renault Barum rally Service car v měřítku 1:35 je na úrovni BASIC. To znamená, že má malý počet dílů a je vhodný pro děti už od 6 let. Odpovídá tomu i obyčejnější zpracování dílků a nízká cena.Limitovaná edice, vyrobená v omezeném množství kusů.Stupeň obtížnosti: BASICDoporučený věk: od 6 letK sestavení není potřeba lepidlo a barvy. Předností je rychlá montáž. Modely Monti Systém js

Ajtrade.cz píše:

Monti System - Air Servis
Monti System je legendární česká stavebnice věrných modelů osobních a nákladních aut, s kterými si vyhrají malí i velcí. Modely jsou vyráběny v měřítku 1:48, 1:35 a 1:28.
Monti System sestavíte bez lepidla a nanášení barev!
Největší výhodou těchto stavebnic je, že k sestavení modelu autíčka nepotřebujete žádné lepidlo a barvy. Jednotlivé dílky jsou tak důmyslně vyrobeny, že s pomocí různých zacvakávacích zámků, úchytů a dalších pružných mechanismů sestavíte model bez jediné kapky lepidla. Vše do sebe jen zacvaknete nebo zasunete. Výsledkem je funkční model s úžasnými detaily, který je dokonalou replikou skutečné předlohy. Jednotlivé dílky jsou lisovány již barevné, takže nemusíte nic barvit. Navíc jsou některé dílky pochromované a u nových Monti Systémů mají některé stavebnice pro ještě realističtější vzhled gumová kola. V každém balení naleznete také samolepky, kterými si složený model můžete polepit.
Modely z řady BASIC a STANDAR...

Parametry Naušnice tattoo ornament MS05

Materiál Ocel

Podobné produkty

Podobné fráze: