Katalog > NAS servery > SYNOLOGY DS115j DiskStation

SYNOLOGY DS115j DiskStation

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 2 291 Kč
Dostupnost: Skladem
od 2 291 Kč
Porovnat 13 obchodů
Synology DS115j DiskStation PŘEHLED Kompaktní, lehký a energeticky úsporný DS115j je ideální pro domácí uživatele, kteří si hlídají svůj rozpočet a hledají jednoduchý NAS server s mnoha funkcemi. Zálohujte snadno dokumenty, sledujte živé přenosy z kamer nebo si vytvořte osobní cloud pro sdílení souborů s přáteli a rodinou. SPECIFIKACE PROCESOR model CPU * Marvell Armada 370 Frekvence CPU * 80...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro SYNOLOGY DS115j DiskStation

Popis SYNOLOGY DS115j DiskStation

Digiboss.cz píše:

Synology DS115j DiskStation najdte na Digiboss.cz. Synology DS115j DiskStation nabízíme i na splátky. Kompaktní, lehký a energeticky úsporný DS115j je ideální pro domácí uživatele, kteří si hlídají svůj rozpočet a hledají jednoduchý NAS server s mnoha funkcemi. Zálohujte snadno dokumenty, sledujte živé přenosy z kamer nebo si vytvořte osobní cloud pro sdílení souborů s přáteli a rodinou.
SPECIFIKACEPROCESORmodel CPU
Marvell Armada 370
Frekvence CPU
800 MHz
Plovoucí desetinná čárka
Ano
Systém hardwarového šifrování
Ano
PAMĚŤSystémová paměť
256 MB DDR3
ÚLOŽIŠTĚŠachta(y) pevného disku
1
Kompatibilní typ disku
3.5" SATA(III) / SATA(II) HDD 2.5"...

SOFTCOM.cz píše:

Zařízení neslouží pouze pro uložení dat - je integrací file serveru, zálohovacího zařízení a tiskového serveru s další bohatou aplikační nadstavbou jak pro kancelářské, tak i domácí nasazení. Je plně softwarově vybaven a má úzkou vazbu na internet i multimediální aplikace. Další aplikace lze snadno nahrát – k dispozici je několik desítek aplikačních balíčků jako např. Antivirus, VPN, Mail server, publikační, ERP a CRM systémy, nebo komplexní Dohledový systém (IP kamery).
All-in-1 server s jednoduchou instalací a širokou podporou OS
plná lokalizace s ovládáním přes web rozhraní
možnost instalace dalších aplikací - balíčků
možnost rozšíření svazku o další disky a migrace RAID
zabezpečení (přenos dat, systém skupin a uživatelů, firewall)
sdílení dat, tiskáren (i multifunkčních), USB disků
vzdálený přístup i z mobilních zařízení
možnost tvorby webu (Web station) s podporou PHP a MySQL
jednoduchá tvorba a správa blogů
Personal Cl...

MADER computer píše:

Kompaktní, lehký a energeticky úsporný DS115j je ideální pro domácí uživatele, kteří si hlídají svůj rozpočet a hledají jednoduchý NAS server s mnoha funkcemi. Zálohujte snadno dokumenty, sledujte živé přenosy z kamer nebo si vytvořte osobní cloud pro sdílení souborů s přáteli a rodinou.
Velikost (výška x šířka x hloubka) 166 mm X 71 mm X 224 mm
Hmotnost 0.71 kg
Počet LAN (RJ45) Gigabit X 1
Ventilátor systému 60 mm X 60 mm X 1 pcs
Podpora bezdrátového zařízení (hardwarový klíč)
Hladina hluku 18.1 dB(A)
Zotavení po ztrátě napájení
Jednotka/adaptér zdroje energie 60W
Spotřeba energie 12.6W (za chodu)
3.85W (hibernace pevného disku)
Maximální počet IP kamer (jsou nutné licence) 5 (2 licence zdarma)

ONLINESHOP.cz píše:

Pozice pro disky (ks): 1 Formát disků: 2,5" i 3,5" Podpora IP kamer: ANO Osazený disky: bez disků Režim RAID: Single Frekvence procesoru (MHz): 800 Velikost paměti RAM: 256MB DLNA: ANO HotSwap: NE iTunes: ANO Wake on LAN: NE České menu: ANO Podpora paměťových karet: ANO Počet ethernet portů: 1x Gb/s Počet USB 2.0: 2 Počet USB 3.0: 0 Další funkce : - Kompaktní, lehký a energeticky úsporný DS115j je ideální pro domácí uživatele, kteří si hlídají svůj rozpočet a hledají jednoduchý NAS server s mnoha...

MALL.CZ píše:

Synology DiskStation DS115j je kompaktní, lehký a energeticky úsporný disk NAS pro domácí uživatele, kteří si hlídají svůj rozpočet a hledají jednoduchý NAS server s mnoha funkcemi. Zálohujte snadno dokumenty, sledujte živé přenosy z kamer nebo si vytvořte osobní cloud pro sdílení souborů s přáteli a rodinou.

Electro World s.r.o. píše:

Datové úložiště Synology DiskStation DS115j najde své využití stejně u Vás doma, ale i v práci. Plynulý chod a bezproblémový provoz zajišťuje procesor s frekvencí 800 MHz a operační paměť 256 MB DDR3. Hlučnost tohoto spolehlivého pomocníka dosahuje jen 18 decibelů. Prostřednictvím něj jednoduše a komfortně zálohujete všechny své dokumenty, sledujete live přenosy nebo zabezpečíte cloud pro sdílení mezi vybranými osobami. Vaše sympatie si získá i přijatelnou cenou a elegantním provedením.

Parametry SYNOLOGY DS115j DiskStation

Výrobce Synology

Podobné produkty

Podobné fráze: