Katalog > NAS servery > Asustor AS-609RS

Asustor AS-609RS

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 23 878 Kč
Dostupnost: Skladem
od 23 878 Kč
Porovnat 3 obchody
Popis produktu Společnost Asustor založená jako dceřiná společnost společnosti ASUS nabízí produkt v řadě dnes velice oblíbených NAS serverů určených pro středně velké firmy. Asustor přináší kompletní řešení zálohy dat jak na připojená zařízení, tak na vzdálený Rsync server. Nechybí podpora raidových polí podle počtu disků a bezpečnosti uložených dat. K dispozici je řada síťových protokolů a bez...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Asustor AS-609RS

Popis Asustor AS-609RS

Popis produktu
Společnost Asustor založená jako dceřiná společnost společnosti ASUS nabízí produkt v řadě dnes velice oblíbených NAS serverů určených pro středně velké firmy. Asustor přináší kompletní řešení zálohy dat jak na připojená zařízení, tak na vzdálený Rsync server. Nechybí podpora raidových polí podle počtu disků a bezpečnosti uložených dat. K dispozici je řada síťových protokolů a bezpečnostních funkcí. 2U rackový profesionální NAS server kombinuje vysokou kapacitu s vynikajícím výkonem. Server lze využít jako monitorovací systém po připojení IP kamer (4 licence jsou zdarma).
Asustor NAS server AS-609RS  přicházíí s vynikajícím výkonem dvoujádrového procesoru Atom a propracovaným softwarovým vybavením s neotřelým uživatelským prostředím. V jeho výbavě nechybí výkonné technologie jako SATA 6Gb/s, USB 3.0 či Gigabit LAN porty. Tento model není osazen pevnými disky.
Asustor AS-609RS  umožňuje připojit až devět interních Serial ATA disků formátu 3.5/2.5" II, ...

Parametry Asustor AS-609RS

Výrobce Asustor
Počet slotů Počet slotů pro vložení disku. 9
USB 3.0 Ano
eSata Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: