Katalog > NAS servery > Asustor AS-604RD

Asustor AS-604RD

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 19 990 Kč
Dostupnost: Skladem
od 19 990 Kč
Porovnat 2 obchody
Popis produktu Společnost Asustor založená jako dceřiná společnost společnosti ASUS nabízí produkt v řadě dnes velice oblíbených NAS serverů určených pro malé firmy. Asustor přináší kompletní řešení zálohy dat jak na připojená zařízení, tak na vzdálený Rsync server. Nechybí podpora raidových polí podle počtu disků a bezpečnosti uložených dat. K dispozici je řada síťových protokolů a bezpečnostní...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Asustor AS-604RD

Popis Asustor AS-604RD

Popis produktu
Společnost Asustor založená jako dceřiná společnost společnosti ASUS nabízí produkt v řadě dnes velice oblíbených NAS serverů určených pro malé firmy. Asustor přináší kompletní řešení zálohy dat jak na připojená zařízení, tak na vzdálený Rsync server. Nechybí podpora raidových polí podle počtu disků a bezpečnosti uložených dat. K dispozici je řada síťových protokolů a bezpečnostních funkcí. Verze AS-604RD je NAS server pro zabudování do rackové skříně a je osazen dvěma zdroji (základní a redundantní). Server lze využít jako monitorovací systém po připojení IP kamer (4 licence jsou zdarma).
Asustor NAS server AS-604RD  přicházíí s vynikajícím výkonem dvoujádrového procesoru Atom a propracovaným softwarovým vybavením s neotřelým uživatelským prostředím. V jeho výbavě nechybí výkonné technologie jako SATA 6Gb/s, USB 3.0 či Gigabit LAN porty. Tento model není osazen pevnými disky.
Asustor AS-604RD  umožňuje připojit až čtyři interní Serial ATA disky formá...

Parametry Asustor AS-604RD

Výrobce Asustor
Počet slotů Počet slotů pro vložení disku. 4
USB 3.0 Ano
eSata Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: