Katalog > Nahřívací natáčky

Nahřívací natáčky

Nalezeno:    5 produktů

Kevin Murphy Sewing Kit

Mnoho kadeřníků v salonech Kevin Murphy vytváří účesy pomocí unikátního způsobu přišívání vlasů na požadované místo. Jehla a nit poskytují pevnější a účinnější výsledek než jaký lze dosáhnout jinými vlasovými pomůckami. Perfektní je tento způsob pro květiny nebo šperky ve vlasech. Nyní můžete mít jedinečný účes jako z přehlídkového mola s touto sadou, která obsahuje dvě plastové jehly a pevné nitě v černé, hnědé a blond barvě. Použití: Naneste na vlasy Kevin Murphy Hair Spray Resort a dejte se do šití.

Více informací

Kevin Murphy Texture Net

Síťka na vlasy od Kevin.Murphy je perfektním nástrojem pro vysoušení zvlněných vlasů. Síťka funguje jako velký difuzér a absolutně eliminuje jakékoliv poletování vlasů. Lze použít i k zajištění části vlasů při práci s jinou sekcí.

Více informací

BaByliss PRO Jumbo BAB3025E nahřívací natáčky 12 x ⌀ 38 mm

BaByliss PRO Jumbo BAB3025E, , Natáčky do vlasů pro ženy, Vlastnosti:šetrně natáčí vlasy a vytváří moderní účesyrychlé nahřátíJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

Více informací

BaByliss Pro BAB3021E

Keramická technologie zajišťuje rovnoměrné rozložení teploty a umožňuje tak snadnější a dlouhodobější natočení vlasů. V balení najdete 20 profesionálních natáček. Vytvořte okouzlující lokny během několika málo minut s nahřívacími natáčky značky Babyliss PRO. Natáčky fungují na principu nahřívání v centrálním boxu, který má podobu kompaktního pouzdra s transparentním víkem. Technologie CERAMIC poskytuje u těchto natáček na vlasy lepší kontrolu teploty. Tím je tvarování vlasů lepší, účinější a lokny tak vydrží mnohem déle. Natáčky mají sametový povrch, který je velmi šetrný k vašim vlasům....

Více informací

BaByliss PRO Profesionální nahřívací jumbo natáčky 12 ks BAB3025E

12 vysoce kvalitních nahřívacích jumbo natáček pro extra velké vlny.

Více informací

Podobné fráze: