Katalog > Nabíječky k mobilům > FSP/Fortron Micro CLA USB autonabíječka QC 2.0, 2.4 A (pro osobní i nákladní automobily)

FSP/Fortron Micro CLA USB autonabíječka QC 2.0, 2.4 A (pro osobní i nákladní automobily)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 248 Kč
Dostupnost: Skladem
Autonabíječka FSP/Fortron Micro CLA s USB výstupem  je výborným pomocníkem na dlouhých cestách autem a díky vysokému proudu 2,4A se Váš mobilní telefon, smartphone, tablet a jiný mobilní přístroj nabije daleko rychleji. Nabíječka je ideální pro uživatele, kteří potřebují své mobilní přístroje nabít prostřednictvím zapalovače osobních a nákladních automobilů. Během nabíjení bezpečně ochrání Váš p...

Všechny nabídky pro FSP/Fortron Micro CLA USB autonabíječka QC 2.0, 2.4 A (pro osobní i nákladní automobily)

Popis FSP/Fortron Micro CLA USB autonabíječka QC 2.0, 2.4 A (pro osobní i nákladní automobily)

MADER computer píše:

FSP Shining 16 nabíječka do auta je certifikována standardem Qualcomm třídy A. Pokud tak nabíjíte zařízení, které podporuje standard QC 2.0, nabíjíte až o 75% rychleji než běžné nabíječky a tím ušetříte svůj drahocenný čas.
* Qualcomm QC 2.0 standard, rychlejší nabíjení až o 75%, úspora času
* Rozsáhlé vstupní napětí 12-24V pro všechna vozidla
* Ultrakompaktní, stylový vzhled se hodí pro všechny vozy
* Výstupní výkon 12V/1A, 9V/1,8 A a 5V/2.4A
* 2.4A výstupní proud, který je ideální pro nabíjení iPadu
Za 30 minut až 50% kapacity
* QC 2.0 standard umožňuje nabít zařízení až na 50% kapacity během 30 minut, nikdy se tak nemusíte bát, že Vám dojde energie.
O 75% rychlejší než běžné nabíjení
* Při laboratorních zkouškách výsledky ukázaly, že nabíječka s QC 2.0 je o 75% rychlejší než běžná nabíječka, pokud i Váš chytrý telefon využívá nabíjení se standardem QC 2.0. Netrvá to ani 3 hodiny a Vaše zařízení je plně nabité.
Sp...

Digiboss.cz píše:

FSP/Fortron Micro CLA USB autonabíječka QC 2.0, 2.4 A (pro osobní i nákladní automobily) najdte na Digiboss.cz. FSP/Fortron Micro CLA USB autonabíječka QC 2.0, 2.4 A (pro osobní i nákladní automobily) nabízíme i na splátky. FSP Shining 16 nabíječka do auta je certifikována standardem Qualcomm třídy A. Pokud tak nabíjíte zařízení, které podporuje standard QC 2.0, nabíjíte až o 75% rychleji než běžné nabíječky a tím ušetříte svůj drahocenný čas.
* Qualcomm QC 2.0 standard, rychlejší nabíjení až o 75%, úspora času
* Rozsáhlé vstupní napětí 12-24V pro všechna vozidla
* Ultrakompaktní, stylový vzhled se hodí pro všechny vozy
* Výstupní výkon 12V/1A, 9V/1,8 A a 5V/2.4A
* 2.4A výstupní...

Svět Počítačů píše:

FSP Shining 16 nabíječka do auta je certifikována standardem Qualcomm třídy A. Pokud tak nabíjíte zařízení, které podporuje standard QC 2.0, nabíjíte až o 75% rychleji než běžné nabíječky a tím ušetříte svůj drahocenný čas. Qualcomm QC 2.0 standard, rychlejší nabíjení až o 75%, úspora času Ro

Parametry FSP/Fortron Micro CLA USB autonabíječka QC 2.0, 2.4 A (pro osobní i nákladní automobily)

Výrobce Fortron

Podobné produkty