Katalog > Nabíječky k mobilům > BELKIN Micro USB autonabíječka, 5V, 1A

BELKIN Micro USB autonabíječka, 5V, 1A

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 317 Kč
Dostupnost: Skladem
Autonabíječka BELKIN Micro USB 5V je výborným pomocníkem na dlouhých cestách autem.  BELKIN Micro je ideální pro uživatele, kteří potřebují mobilní telefony, tablety, smartphony a jiné mobilní zařízení nabít prostřednictvím zapalovače v automobilu. Belkin během nabíjení bezpečně ochrání Váš přístroj i v případě neočekávaného přepětí. Autonabíječka je malá a velmi skladná. Při nabíjení nezab...

Všechny nabídky pro BELKIN Micro USB autonabíječka, 5V, 1A

Popis BELKIN Micro USB autonabíječka, 5V, 1A

MADER computer píše:

BELKIN UNIVERSAL MOBILE CHARGERS
Never suffer from the dreaded low battery again. Belkin Universal mobile chargers are able to charge the greatest number of devices on the market, making them the only chargers you'll ever need. The sleek, compact design is easy on the eyes and you can plug it in virtually anywhere, so a battery boost is always in reach.
Works with: Most Samsung, LG, Nokia and HTC smartphones
INCLUDES REMOVABLE MICRO-USB TO USB CABLE
The Belkin Universal Car Charger comes with a 1.2 meter Micro-USB to USB cable, so you can charge your smartphone at the fastest possible speed. And because it's removable, the cable can be used anywhere--plug it into your laptop to charge and sync, or use your own car charger to charge on the go. Great as a replacement cable or if you simply need an extra. Compatible with most smartphones with a Micro-USB port.
COMPATIBLE WITH THE MOST MOBILE DEVICES
The USB 2.0 Port is universal, so you can plug in a...

Patro.cz píše:

Micro nabíječka Belkin určena do elektrické sítě. Vhodná pro všechny zařízení s rozhraním USB. Výstupní proud 1A a napětí 5V. Balení obsahuje také micro USB kabel. ; Vlastnosti:; *Ultra-kompaktní; *5 V/1 Amp ; *Univerzální napájecí USB port ; ; Balení

F-mobil.cz píše:

Nabíječka BELKIN vč. kabelu micro USB je ideální pro uživatele, kteří potřebují nabít mobilní telefony, tablety, smartphony a jiné mobilní zařízení.
Barva této nabíječky je bílá.
Vlastnosti
Nabíjí Váš smartphone, tablet nebo jiné mobilní zařízení
Kompatibilní s jakýmkoliv USB nabíjecím kabelem
Inteligentní obvody, které chrání zařízení před přepětím
nabíječka včetně micro USB kabelu

Kompatibilita:
Nabíječka BELKIN má univerzální USB výstup a díky tomu je kompatibilní s téměř jakýmkoli zařízením, které lze nabíjet přes USB kabel.

Parametry BELKIN Micro USB autonabíječka, 5V, 1A

Výrobce Belkin

Podobné produkty

Podobné fráze: