Katalog > Nabíječky k mobilům > Auto Nabíječka USB CL BLACK, USB MINI 5PM,GPS

Auto Nabíječka USB CL BLACK, USB MINI 5PM,GPS

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 54 Kč
Dostupnost: Skladem
Autonabíječka pro PDA, MP3 Přehrávače, GPS navigace či digitální fotoaparáty je výborným pomocníkem na dlouhých cestách autem.  Autonabíječka je ideální pro uživatele, kteří potřebují PDA, MP3 Přehrávače, GPS navigace či digitální fotoaparáty s výstupem na USB konektor nabít prostřednictvím zapalovače v automobilu. Autonabíječka je malá a velmi skladná. Autonabíječka má výstup na USB konektor, ...

Všechny nabídky pro Auto Nabíječka USB CL BLACK, USB MINI 5PM,GPS

Popis Auto Nabíječka USB CL BLACK, USB MINI 5PM,GPS

Autonabíječka pro PDA, MP3 Přehrávače, GPS navigace či digitální fotoaparáty je výborným pomocníkem na dlouhých cestách autem. 
Autonabíječka je ideální pro uživatele, kteří potřebují PDA, MP3 Přehrávače, GPS navigace či digitální fotoaparáty s výstupem na USB konektor nabít prostřednictvím zapalovače v automobilu.
Autonabíječka je malá a velmi skladná. Autonabíječka má výstup na USB konektor, do kterého lze připojit kterékoliv zařízení napájené přes USB kabel. Můžete tak dobíjet svá zařízení na cestách, nebo na chatě, aniž by muselo být v dosahu PC.
Vlastnosti
* Nabije Váš PDA, MP3, GPS navigace nebo digitální fotoaparát 
* Konektor USB A-MINI 5PM
* Malé rozměry
* Napájecí napětí: 12-12V
* Inteligentní obvody, které chrání zařízení před přepětím
* Barva: černá
 
Kompatibilita:
Autonabíječka má výstup na USB konektor a díky tomu je kompatibilní s téměř jakýmkoli zařízením, které lze nabíjet přes USB ka...

Parametry Auto Nabíječka USB CL BLACK, USB MINI 5PM,GPS

Výrobce Gembird

Podobné produkty

Podobné fráze: