Katalog > Nabíječky k mobilům > Apple iPhone Lightning Dock Gold (ML8K2ZM/A)

Apple iPhone Lightning Dock Gold (ML8K2ZM/A)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 699 Kč
Dostupnost: Skladem
od 699 Kč
Stolní dokovací stanice je stylový nabíjecí dok pro chytré mobilní telefony Apple iPhone. Nabíjejte a synchronizujte svůj iPhone, k propojení se využívá Lightning konektor Apple. Dokovací stanice je k dispozici ve čtyřech metalických barvách a bude tedy k Vašemu iPhonu dokonale ladit. Je možné si vybrat mezi stříbrnou, vesmírně šedou, zlatou a růžově zlatou. Dokovací stanice ve zlaté barvě slou...

Všechny nabídky pro Apple iPhone Lightning Dock Gold (ML8K2ZM/A)

Popis Apple iPhone Lightning Dock Gold (ML8K2ZM/A)

Stolní dokovací stanice je stylový nabíjecí dok pro chytré mobilní telefony Apple iPhone. Nabíjejte a synchronizujte svůj iPhone, k propojení se využívá Lightning konektor Apple.
Dokovací stanice je k dispozici ve čtyřech metalických barvách a bude tedy k Vašemu iPhonu dokonale ladit. Je možné si vybrat mezi stříbrnou, vesmírně šedou, zlatou a růžově zlatou.
Dokovací stanice ve zlaté barvě slouží i jako stojánek pro váš iPhone, takže jej máte stále na očích v ideálním pozorovacím úhlu. iPhone se Vám do dokovací stanice vejde, i když ho máte v pouzdru Apple a můžete ho odemknout nebo používat Touch ID bez vyndavání z doku.
Stolní dokovací stanice pro Apple iPhone - zlatá
Stolní dokovací stanice bude nepostradatelným doplňkem a už nikdy nezmeškáte hovor nebo důležitou zprávu a Váš mobilní telefon Apple iPhone bude stále nabitý.
iPhone Lightning Dock je možné používat následujícími způsoby:
Připojte dok k počítači USB kabelem (dodávaným s iPhonem...

Parametry Apple iPhone Lightning Dock Gold (ML8K2ZM/A)

Výrobce Apple

Podobné produkty

Podobné fráze: