Katalog > Myši > Speed Link Contus

Speed Link Contus

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 299 Kč
Dostupnost: Info v obchodě
Popis produktu Speed Link Contus je zajímavou herní myší výrobce příslušenství k počítačům - Speed Link, která má 5 programovatelných tlačítek, přesný optický senzor a univerzální design. Myš je vhodná pro herní nasazení.Zejména při hraní akčních her jsou nutné rychlé reakce a vytrvalost. S myší Speed Link Scelus získáte optimální přesnost a to díky vynikající ergonomii a rozlišení senzoru až ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Speed Link Contus

Popis Speed Link Contus

Popis produktu
Speed Link Contus je zajímavou herní myší výrobce příslušenství k počítačům - Speed Link, která má 5 programovatelných tlačítek, přesný optický senzor a univerzální design. Myš je vhodná pro herní nasazení.Zejména při hraní akčních her jsou nutné rychlé reakce a vytrvalost. S myší Speed Link Scelus získáte optimální přesnost a to díky vynikající ergonomii a rozlišení senzoru až od 1200 až 3200 dpi.
Jistě uvítáte mód automatické palby až pro 50 kliknutí za sekundu.Pohodlnné používání vám usnadní pogumovaný povrch a kolečko. Myš je možné připojit k počítačové stanici nebo notebooku snadno a rychle prostřednictvím oblíbeného USB rozhraní, které se nachází na většině herních stanic v dostatečném množství. Kabel má dostatečnou délku 1,8 metru. LED osvětlení v 7 barvách.
 
 
Jak hodnotíte popis produktu?
Dobrý
Navrhnout úpravu
Technické parametry
Základní parametry
Rozhraní:
USB
Ergonomie:...

Parametry Speed Link Contus

Výrobce Speed Link

Podobné produkty

Podobné fráze: