Katalog > Myši > ROCCAT Kova

ROCCAT Kova

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 1 099 Kč
Dostupnost: Skladem
ROCCAT Kova, černá ROCCAT Kova je perfektní optická herní myš, která přináší uživateli bezkonkurenční výkon. Myš je vyzbrojena výkonným optickým senzorem Pro-Optic R6, možností změny barevného podsvícení myši nebo programovatelnými tlačítky. Využijte tuto perfektní výkonnou herní myš k dosažení vítězství v herních bitvách. Design Elegantní obouruká herní myš s matnou povrchovou úpravou a int...

Všechny nabídky pro ROCCAT Kova

Popis ROCCAT Kova

ROCCAT Kova, černá
ROCCAT Kova je perfektní optická herní myš, která přináší uživateli bezkonkurenční výkon. Myš je vyzbrojena výkonným optickým senzorem Pro-Optic R6, možností změny barevného podsvícení myši nebo programovatelnými tlačítky. Využijte tuto perfektní výkonnou herní myš k dosažení vítězství v herních bitvách.
Design
Elegantní obouruká herní myš s matnou povrchovou úpravou a intuitivně rozmístěnými tlačítky je to nejlepší pro vaše chvíle strávené u hraní her. Tyto vlastnosti přispívají k lepšímu držení myši a pomáhají snižovat únavu zápěstí, což přináší hráči maximální komfort při dlouhodobém hraní.
Přizpůsobitelné podsvícení
Myš je vybavena dvouúrovňovým typem podsvícení. Podsvícení lze nastavit u rolovacího kolečka a u zadního okraje myši a to nezávisle na sobě. Barvu lze vybírat až z 16,8 milionů různých odstínů. Díky tomu si můžete snadno vytvořit svůj vlastní jedinečný design myši.
EASY-SHIFT
Tato myš je vybavena 12 program...

Parametry ROCCAT Kova

Výrobce Roccat
Počet tlačítek 12
Herní Ano
Typ snímání Optická
Připojení USB
Bezdrátová Ano

Podobné produkty