Katalog > Myši > ROCCAT Kova

ROCCAT Kova

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 1 099 Kč
Dostupnost: Skladem
ROCCAT Kova, černá ROCCAT Kova je perfektní optická herní myš, která přináší uživateli bezkonkurenční výkon. Myš je vyzbrojena výkonným optickým senzorem Pro-Optic R6, možností změny barevného podsvícení myši nebo programovatelnými tlačítky. Využijte tuto perfektní výkonnou herní myš k dosažení vítězství v herních bitvách. Design Elegantní obouruká herní myš s matnou povrchovou úpravou a int...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro ROCCAT Kova

Popis ROCCAT Kova

ROCCAT Kova, černá
ROCCAT Kova je perfektní optická herní myš, která přináší uživateli bezkonkurenční výkon. Myš je vyzbrojena výkonným optickým senzorem Pro-Optic R6, možností změny barevného podsvícení myši nebo programovatelnými tlačítky. Využijte tuto perfektní výkonnou herní myš k dosažení vítězství v herních bitvách.
Design
Elegantní obouruká herní myš s matnou povrchovou úpravou a intuitivně rozmístěnými tlačítky je to nejlepší pro vaše chvíle strávené u hraní her. Tyto vlastnosti přispívají k lepšímu držení myši a pomáhají snižovat únavu zápěstí, což přináší hráči maximální komfort při dlouhodobém hraní.
Přizpůsobitelné podsvícení
Myš je vybavena dvouúrovňovým typem podsvícení. Podsvícení lze nastavit u rolovacího kolečka a u zadního okraje myši a to nezávisle na sobě. Barvu lze vybírat až z 16,8 milionů různých odstínů. Díky tomu si můžete snadno vytvořit svůj vlastní jedinečný design myši.
EASY-SHIFT
Tato myš je vybavena 12 program...

Parametry ROCCAT Kova

Výrobce Roccat
Počet tlačítek 12
Herní Ano
Typ snímání Optická
Připojení USB
Bezdrátová Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: