Katalog > Myši > Manhattan Silhouette

Manhattan Silhouette

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 139 Kč
Dostupnost: Skladem
od 139 Kč
* Popis produktu:MYOE008 Manhattan Silhouette optická myš, bílá Dodejte vašemu PC moderní vzhled s optickou myší Manhattan Silhoutte. Její přesný 1000dpi optický senzor a moderní tvar dokáže bez zbytečného předražení a prvků navíc, keré kolikrát jen překážejí, splnit vaše vysoké nároky. Symetrický tvar a známá třítlačítková konfigurace s kolečkem poskytuje přímý a praktický přístup k zákl...

Všechny nabídky pro Manhattan Silhouette

Popis Manhattan Silhouette

* Popis produktu:MYOE008
Manhattan Silhouette optická myš, bílá
Dodejte vašemu PC moderní vzhled s optickou myší Manhattan Silhoutte. Její přesný 1000dpi optický senzor a moderní tvar dokáže bez zbytečného předražení a prvků navíc, keré kolikrát jen překážejí, splnit vaše vysoké nároky.
Symetrický tvar a známá třítlačítková konfigurace s kolečkem poskytuje přímý a praktický přístup k základním funkcím bez zbytečných technických vymožeností, které často zařízení zbytečně komplikují. Tato bezbateriová lehká a štíhlá myš je ideální pro dlouhodobé používání. Díky své váze namáhá zápěstí jen minimálně. Její lesklý povrch téměř bez viditelných hran poskytuje atraktivní dopněk pro váš pracovní prostor.
Plug-and-play instalace a kompatibilita s Windows XP/Vista/7/8 a Mac nabízí snadnou obsluhu. Bez mechanicky namáhaných součástek je optická myš Manhattan Silhouette téměř bezúdržbová a dlouhou dobu si udrží svůj vzhled a spolehlivost.
Vlastnosti
Elegant...

Parametry Manhattan Silhouette

Výrobce Manhattan
Herní Ano
Typ snímání Optická
Připojení USB
Bezdrátová Ano

Podobné produkty