Katalog > Myši > E-Blue Iron Man Armor

E-Blue Iron Man Armor

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 941 Kč
Dostupnost: Skladem
Popis produktu Herní myš Iron Man Armor Myš ve stylu hrdiny Iron Man, ve které je zabudováno robustní kolečko s pogumovaným povrchem pro snadné scrollování. Bílé podsvícení dominuje celé periferii. Úchop myši Auroza Iron Man 3 je velmi komfortní. Unikátní design Herní myš Auroza Iron Man 3 je vyrobena z velmi odolného  ABS plastu s excelentní povrchovou úpravou pro vysokou stabilitu. Oplete...

Všechny nabídky pro E-Blue Iron Man Armor

Popis E-Blue Iron Man Armor

Popis produktu
Herní myš Iron Man Armor
Myš ve stylu hrdiny Iron Man, ve které je zabudováno robustní kolečko s pogumovaným povrchem pro snadné scrollování. Bílé podsvícení dominuje celé periferii. Úchop myši Auroza Iron Man 3 je velmi komfortní.
Unikátní design
Herní myš Auroza Iron Man 3 je vyrobena z velmi odolného  ABS plastu s excelentní povrchovou úpravou pro vysokou stabilitu. Opletený kabel vybavený pozlaceným USB konektorem navíc zaručuje spolehlivý přenos dat.
Vynikajicí optický senzor
AVAGO profesionální optický senzor nabízí rychlost pohybu až 60 palců / sekundu a zrychlení až 20G. 6 000 FPS zaručí ultra vysokou přesnost a skvělou reakci. Pro nastavení optimálního výkonu v různém herním prostředí má Auroza Iron Man 3 několik nastavitelných úrovní odezvy 125/250/500/1000 Hz. Citlivé OMRON mikrospínače zvládnou až 5 milionů kliknutí.
5 úrovní DPI
Díky jedinému tlačítku můžete na myši nastavit 5 různých úrovní DPI. Stačí jeden ...

Parametry E-Blue Iron Man Armor

Výrobce E-blue

Podobné produkty

Podobné fráze: