Katalog > Myši > Defender Redragon Mammoth

Defender Redragon Mammoth

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 749 Kč
Dostupnost: Skladem
od 749 Kč
Defender Redragon Mammoth Laserová herní myš Defender Redragon Mammoth je určená pro náročné hráče počítačových her, kteří chtějí dělat svou zábavu na maximum. Díky svým bohatým funkcím představuje tato myš vysoký komfort při hraní i běžné činnosti. Myš je kompatibilní s operačnímy systémy Windows 8, Windows XP, Windows 7 a Windows Vista. Skvělé parametry Tato laserová myš Defender Redragon ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Defender Redragon Mammoth

Popis Defender Redragon Mammoth

Defender Redragon Mammoth
Laserová herní myš Defender Redragon Mammoth je určená pro náročné hráče počítačových her, kteří chtějí dělat svou zábavu na maximum. Díky svým bohatým funkcím představuje tato myš vysoký komfort při hraní i běžné činnosti. Myš je kompatibilní s operačnímy systémy Windows 8, Windows XP, Windows 7 a Windows Vista.
Skvělé parametry
Tato laserová myš Defender Redragon Mammoth vám skvěle padne do ruky. Délka kabelu 1,8 m pak umožňuje dostatečný prostor pro připojení myši a následnou manipulaci.
Technické parametry
Myš Defender Redragon Mammoth má výborné technické vlastnosti. Maximální rozlišení je 16400 DPI a frekvence zpracování snímků: 12000 snímků/sec. Doba odezvy 1 ms a myš disponuje klasickým USB rozhraním 2.0. Rychlost IPS činí 150 in/sec. a maximální zrychlení myši je 30G. Celkem myš obsahuje 10 tlačítek.
Elegantní a efektivní
Laserová myš Defender Redragon Mammoth má elegantní design v černo - červené kombinaci...

Parametry Defender Redragon Mammoth

Výrobce Defender
Počet tlačítek 10
Herní Ano
Typ snímání Laserová
Připojení USB

Podobné produkty

Podobné fráze: