Katalog > Myši > CANYON DOBÍJECÍ

CANYON DOBÍJECÍ

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 352 Kč
Dostupnost: Skladem
CANYON bezdrátová DOBÍJECÍ myš, 14dní/1nabití, nast. rozliš. 800/1600 dpi, 3 tlačítka, USB nano reciever Wireless Rechargeable Mouse, innovative solution for comfort usage, requires no batteries, the ability to charge from the USB port and from the usual outlets, up to 14 days on a single charge, sensor resolution 800/1200/1600 DPI, soft touch coating Input Devices - Mouse - DesignFeatures ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro CANYON DOBÍJECÍ

Popis CANYON DOBÍJECÍ

ONLINESHOP.cz píše:

Bezdrátová Nabíjecí Myš Zapomeňte na měnění baterií – tato myš je nepotřebuje! Pracovat s touto bezdrátovou myší je mnohem pohodlnější a snažší, protože místo měnění baterií ji můžete nabít přes USB vstup, nebo přes zásuvku. Jedno nabití bude stačit na dva týdny práce. CNS- CMSW7 myš je vybavena citlivým senzorem, přepínatelným v rozmezí 800, 1200 a 1600 DPI. Tato vlastnost dělá práci na velké obrazovce nebo na dvou monitorech mnohem pohodlnější. Myš je navržena pro perfektní úchop ve vaší...

Electro World s.r.o. píše:

Nabíjení myši prostřednictvím baterií je konec. Bezdrátová myš CNS-CMSW7G je mimořádně úsporná a umožňuje nabíjení přímo přes USB port nebo z klasické zástrčky. Svým elegantním šedo-černým provedením dokonale vynikne na každém pracovním stole. Působí elegantně a nadčasově zároveň. Bez pochyb Vás potěší i svou přijatelnou cenou. Disponuje třemi tlačítky a jedním rolovacím kolečkem. Očekávat můžete vysokou přesnost, citlivost i plynulý chod.

KASA.cz píše:

Zapomeňte na neustálou výměnu baterií. Tato myš je nepotřebuje! Díky zabudované baterii bude práce s touto bezdrátovou myší mnohem pohodlnější a snažší. Místo měnění baterií ji můžete nabít rovnou přes USB vstup, nebo přes klasickou zásuvku. Jedno nabití bude vystačí na dva týdny práce. Myš je vybavena citlivým senzorem, přepínatelným v rozmezí 800, 1200 a 1600 DPI. Tato vlastnost dělá práci na velké obrazovce nebo na dvou monitorech mnohem pohodlnější.

Ergonomický design
Díky ergonomickému designu myš skvěle padne do vaši pravé ruky. Konstrukce myši byla navžena tak, aby neunavovala ruku i při dlouhé a náročné práci. Navíc potěší vroubkované rolovačí tlačítko.
Vlastnosti:
Nepotřebuje baterie
Technologie šetření baterie
Pohodlné, snadné, ekonomické využití
Snadné nabíjení USB nebo zásuvkou
Pracuje 14 dní na jedno nabití (8 hodin denně)
Přepínatelné možnosti 800/1200/1600 DPI
Technická specifikace:
Připojen...

Parametry CANYON DOBÍJECÍ

Výrobce Canyon

Podobné produkty