Katalog > Myši > ASUS GX950

ASUS GX950

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 939 Kč
Dostupnost: Skladem
Kvalitní laserovou myš ASUS GX950 precizního provedení a elegantního vzhledu v černé barvě ocení nejen hráči, ale každý uživatel vyžadující přesný pohyb po pracovní ploše. Jedná se o speciální herní myš z populární řady GX, která se vyznačuje přesnou laserovou technologií, možností nastavení hmotnosti a rozlišení myši a pozlaceným USB konektorem. Model ASUS GX950 je "drátovou" herní myší s las...

Všechny nabídky pro ASUS GX950

Popis ASUS GX950

Kvalitní laserovou myš ASUS GX950 precizního provedení a elegantního vzhledu v černé barvě ocení nejen hráči, ale každý uživatel vyžadující přesný pohyb po pracovní ploše. Jedná se o speciální herní myš z populární řady GX, která se vyznačuje přesnou laserovou technologií, možností nastavení hmotnosti a rozlišení myši a pozlaceným USB konektorem.
Model ASUS GX950 je "drátovou" herní myší s laserovou technologií snímání, která nabízí rozlišení snímacího prvku až 8200 dpi s možností změny rozlišení v hodnotách od 200 do 8200dpi.
Přepínání rozlišení je
řešeno velmi prakticky s rychlou možností změny. Přímo na těle myši, tedy bez potřeby instalace dodatečného softwaru, lze jediným stiskem tlačítka měnit její citlivost.
Myš samotná má velmi elegantní design v černé barvě. Kromě klasické sestavy tlačítek jsou k dispozici boční tlačítka, jedno pro přepínání rozlišení a jedno pro
přepínání profilu. K počítači se připojuje pomocí 1.8m dlouhého kabelu, který je z...

Parametry ASUS GX950

Výrobce Asus
Herní Ano
Typ snímání Laserová
Připojení USB
Bezdrátová Ne

Podobné produkty

Podobné fráze: