Katalog > Myši > A4tech Bloody TL5 Core 2

A4tech Bloody TL5 Core 2

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 634 Kč
Dostupnost: Info v obchodě
Herní myš A4tech Bloody TL5 Společnost A4tech přináší další přírůstek do řady exkluzivních herních myší Bloody Gamming. Fascinující design a ergonomický tvar poskytuje špičkové držení při hraní náročných her. Herní myš řady Bloody je zárukou precizního snímání, rychlé střelby a vždy zajistí náskok před protivníkem. Herní myši Bloody přináší řadu pokročilých technologií pro náročné hráče. Exkl...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro A4tech Bloody TL5 Core 2

Popis A4tech Bloody TL5 Core 2

Herní myš A4tech Bloody TL5
Společnost A4tech přináší další přírůstek do řady exkluzivních herních myší Bloody Gamming. Fascinující design a ergonomický tvar poskytuje špičkové držení při hraní náročných her. Herní myš řady Bloody je zárukou precizního snímání, rychlé střelby a vždy zajistí náskok před protivníkem. Herní myši Bloody přináší řadu pokročilých technologií pro náročné hráče.
Exkluzivní výbava
A4tech Bloody TL5 poskytuje laserový snímač Avago A9800 s rozlišením 100 – 8200 cpi. Součástí je 9 programovatelných tlačítek a 160K paměti pro uložení vlastních maker.16-ti stupňová kalibrace a přepínatelné 4 režimy odstřelování. Vysoce kvalitní Omron Micro přepínače na levém a pravém tlačítku zajistí dlouhou a bezproblémovou životnost až 20 milionů kliknutí.
Extrémně rychlá odezva
Pokročilá technologie nabízí maximálně 1ms zpoždění při střelbě po stisknutí tlačítka, což je oproti běžné myši 18násobně rychlejší.
Kovové podložky
Speciální k...

Parametry A4tech Bloody TL5 Core 2

Výrobce A4Tech
Počet tlačítek 9
Herní Ano
Typ snímání Laserová
Připojení USB
Bezdrátová Ne

Podobné produkty

Podobné fráze: