Katalog > Myši > 3Dconnexion SpaceMouse PRO Wireless

3Dconnexion SpaceMouse PRO Wireless

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis produktu 3D myš 3Dconnexion SpaceMouse Pro Wireless 3D myši 3Dconnexion poskytují konstruktérských týmů ty nejvyšší výkony. SpaceMouse Pro je špičková profesionální bezdrátová 3D myš, která vám usnadní práci v CAD aplikacích a zvýší vaši produktivitu. Její precizní design s vysokou ergonomií a skvělé funkce si okamžitě zamilujete. Přináší úroveň přesnosti, kterou profesionálové v oboru ...

Všechny nabídky pro 3Dconnexion SpaceMouse PRO Wireless

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis 3Dconnexion SpaceMouse PRO Wireless

Popis produktu
3D myš 3Dconnexion SpaceMouse Pro Wireless
3D myši 3Dconnexion poskytují konstruktérských týmů ty nejvyšší výkony. SpaceMouse Pro je špičková profesionální bezdrátová 3D myš, která vám usnadní práci v CAD aplikacích a zvýší vaši produktivitu. Její precizní design s vysokou ergonomií a skvělé funkce si okamžitě zamilujete. Přináší úroveň přesnosti, kterou profesionálové v oboru CAD vyžadují. Když spojíte výkon 3D myši SpaceMouse Pro Wireless s myší CadMouse a podložkou CadMouse Pad, získáte nepřekonatelné nástroje pro své projekty.
Bezdrátová svoboda
SpaceMouse Pro Wireless poskytuje připojení bezdrátovou technologií v pásmu 2,4 GHz. Stačí připojit miniaturní USB přijímač do PC nebo Mac a můžete používat spolehlivé bezdrátové ovládání na stejné úrovni jako v případě drátového připojení. 3D myš může pracovat až dva měsíce bez nabíjení, a když dojde energie, stačí připojit USB kabel a pokračovat v práci, myš se zatím nabije.
Přesný pohyb ve ...

Parametry 3Dconnexion SpaceMouse PRO Wireless

Výrobce 3dconnexion

Podobné produkty

Podobné fráze: