Katalog > Multifunkční tiskárny > Konica Minolta Bizhub 215

Konica Minolta Bizhub 215

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 923 Kč
Dostupnost: Skladem
Popis produktu Společnost Minolta asi není potřeba nějak představovat. Jedná se výrobce tiskáren, které jsou synonymem pro příznivé pořizovací náklady a vysokou spolehlivost. V tomto případě si pro nás Minolta připravila černobílou multifunkční laserovou tiskárnu, která najde své místo v menší kanceláři či domácnosti. Multifunkční laser je ideálním řešením požadavků na nízké provozní náklady a...

Všechny nabídky pro Konica Minolta Bizhub 215

Popis Konica Minolta Bizhub 215

Popis produktu
Společnost Minolta asi není potřeba nějak představovat. Jedná se výrobce tiskáren, které jsou synonymem pro příznivé pořizovací náklady a vysokou spolehlivost. V tomto případě si pro nás Minolta připravila černobílou multifunkční laserovou tiskárnu, která najde své místo v menší kanceláři či domácnosti. Multifunkční laser je ideálním řešením požadavků na nízké provozní náklady a vynikající kvalitu tisku. Oproti inkoustovým multifunkcím nabízí mnohem lepší ekonomiku provozu a ostrý tisk i na běžný kancelářský papír.
Tiskárna s označením Bizhub 215 se vyznačuje vysokou kvalitou tisku, který vyplývá z rozlišení a to 600 x 600 dpi, díky kterému produkuje ostré texty. Černobílý skener je vybaven solidním rozlišením a to až 600 x 600 dpi opticky. Tato kombinace skeneru a tiskárny umožňuje vysoce kvalitní kopírování dokumentů. Se skenerem můžete také využít skenování do USB paměti, složky na počítači, ve formátech PDF, JPEG a TIFF.
Konica Minolta Bizhub 21...

Parametry Konica Minolta Bizhub 215

Výrobce Minolta
Kopírování Ano
Rychlost tisku Počet stran, které tiskárna vytiskne za minutu. 21stran
Rozlišení skeneru 600x600
Hmotnost 26.5kg
Barevný tisk Ne
Bluetooth Ne
Maximální formát tisku A3
Druh Laserová
Scaner Ano
LCD Ano
Oboustranný tisk Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: