Katalog > Multifunkční tiskárny > Epson WorkForce Pro WF-5620DWF

Epson WorkForce Pro WF-5620DWF

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 298 Kč
Dostupnost: Skladem
Popis produktu Epson WorkForce Pro WF-5620DWF Patří mezi rychlé barevné multifunkční tiskárny 4v1 s inkoustovým tiskem až do A4 formátu, které se hodí i podnikové nasazení do menších kanceláří. Tiskárna umožňuje tisknout, skenovat, kopírovat i faxovat dokumenty a se vyznačuje úsporným tiskem, který umožňuje ušetřit až 50% nákladů na tisk díky vysokokapacitním inkoustovým kazetám a až 80% elek...

Všechny nabídky pro Epson WorkForce Pro WF-5620DWF

Popis Epson WorkForce Pro WF-5620DWF

Popis produktu
Epson WorkForce Pro WF-5620DWF
Patří mezi rychlé barevné multifunkční tiskárny 4v1 s inkoustovým tiskem až do A4 formátu, které se hodí i podnikové nasazení do menších kanceláří. Tiskárna umožňuje tisknout, skenovat, kopírovat i faxovat dokumenty a se vyznačuje úsporným tiskem, který umožňuje ušetřit až 50% nákladů na tisk díky vysokokapacitním inkoustovým kazetám a až 80% elektrické energie díky ekonomickému provozu.
Určena pro podniky
Tiskárna je vybavena novou technologií tisku PrecisionCore a díky tomu poskytuje uživateli perfektní výstupní kvalitu. Kvalitní tisk ve vysokém rozlišení je podpořen vysokou rychlostí tisku a také použitými rychle schnoucí inkousty DURABrite Ultra, které snižují riziko rozmazání textu po vytisknutí stránky. Mezi další výhody patří vysoká kapacita vstupních zásobníků, díky níž odpadá časté doplňování papírů do tiskárny.
Tiskněte efektivně
Kromě úsporné technologie tisku a použití výhodných vysokokapaci...

Parametry Epson WorkForce Pro WF-5620DWF

Výrobce Epson
Rozlišení skeneru 1200x2400
Hmotnost 14.2kg
Barevný tisk Ano
Druh Inkoustová
Maximální formát tisku A4
Fax Ano
Scaner Ano
LCD Ano
Oboustranný tisk Ano
Wifi Ano
Kopírování Ano
Rychlost tisku Počet stran, které tiskárna vytiskne za minutu. 20stran

Podobné produkty

Podobné fráze: