Katalog > Multifunkční tiskárny > Epson Expression Premium XP-630

Epson Expression Premium XP-630

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 2 678 Kč
Dostupnost: Info v obchodě
od 2 678 Kč
Popis produktu Epson Expression Premium  XP-630 Bezdrátová tiskárna Epson patří mezi rychlé barevné multifunkční tiskárny 3v1 s inkoustovým tiskem až do A4 formátu, které se hodí i podnikové nasazení do menších kanceláří nebo pro použití v domácnostech. Tiskárna umožňuje tisknout, skenovat i kopírovat dokumenty a vyznačuje se úsporným tiskem, který umožňuje ušetřit náklady na tisk díky vysoko...

Všechny nabídky pro Epson Expression Premium XP-630

Popis Epson Expression Premium XP-630

Popis produktu
Epson Expression Premium  XP-630
Bezdrátová tiskárna Epson patří mezi rychlé barevné multifunkční tiskárny 3v1 s inkoustovým tiskem až do A4 formátu, které se hodí i podnikové nasazení do menších kanceláří nebo pro použití v domácnostech. Tiskárna umožňuje tisknout, skenovat i kopírovat dokumenty a vyznačuje se úsporným tiskem, který umožňuje ušetřit náklady na tisk díky vysokokapacitním inkoustovým kazetám a také velmi kvalitním tiskem s dlouhou trvanlivostí. Svými rozměry se vejde i na malý stůl a díky bezdrátovému připojení nabízí volnost při tisku.
Určena foto nadšence
Tiskárna vytiskne dokonale každou fotografii, stejně jako obyčejné dokumenty. Kvalitní tisk ve vysokém rozlišení je podpořen vysokou rychlostí tisku a také použitými inkousty, které snižují riziko rozmazání textu po vytisknutí stránky. Tiskne bez okrajů fotografie do velikosti 20 x 25 cm již do 20 sekund.
Tiskněte efektivně
Kromě úsporné technologie tisku a použití...

Parametry Epson Expression Premium XP-630

Výrobce Epson
Druh Inkoustová
Scaner Ano
LCD Ano
Wifi Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: