Katalog > Multifunkční tiskárny > Canon PIXMA TS8053

Canon PIXMA TS8053

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Dárek při registraci zdarma Při nákupu do 31.10. máte možnost získat zdarma fotoalbum + balení 10ks fotopapíru 13x13cm. Pro získání dárku je zapotřebí se zaregistrovat zde PIXMA řady TS8050 Představujeme novou generaci multifunkčních fototiskáren. Užijte si vynikající kvalitu, bezdrátové připojení a velkou dotykovou obrazovku s uživatelsky přívětivým rozhraním. Vzpomínky zachycené ...

Všechny nabídky pro Canon PIXMA TS8053

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Canon PIXMA TS8053

Dárek při registraci zdarma
Při nákupu do 31.10. máte možnost získat zdarma fotoalbum + balení 10ks fotopapíru 13x13cm. Pro získání dárku je zapotřebí se zaregistrovat
zde
PIXMA řady TS8050
Představujeme novou generaci multifunkčních fototiskáren. Užijte si vynikající kvalitu, bezdrátové připojení a velkou dotykovou obrazovku s uživatelsky přívětivým rozhraním.
Vzpomínky zachycené v ohromující kvalitě
Užijte si výjimečnou kvalitu tisku s vylepšenou technologií tiskové hlavy tiskárny PIXMA řady TS8050. Systém 6 samostatných inkoustů, včetně šedého, zlepšuje vyjádření stínů, snižuje zrnitost a tiskne fotografie v sytých barvách a dokumenty s ostrými texty.
Malá velikost. Velký výkon
Výkonná technologie tisku je ukrytá v těle stolní velikosti, které je o 30 % menší než u předchozích modelů. Díky zrcadlovému povrchu a elegantně zaobleným rohům vypadá tiskárna PIXMA řady TS8050 stejně dobře jako snímky, které vytváří.
Buďte při...

Parametry Canon PIXMA TS8053

Výrobce Canon

Podobné produkty

Podobné fráze: