Katalog > Multifunkční tiskárny > Canon i-SENSYS MF623CN

Canon i-SENSYS MF623CN

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Multifunkční barevná tiskárna Canon i-SENSYS MF623CN Společnost Canon je firmou již s dlouholetou tradicí a zabývá se kromě jiného i výrobou tiskových zařízení, jako jsou tiskárny inkoustové, jehličkové či laserové a multifunkční zařízení. Nyní představuje tiskárnu Canon i-SENSYS MF623CN, která je určena pro malé a středně velké podniky s vyššími požadavky pro tisk. Pokud potřebujete tisknout na...

Všechny nabídky pro Canon i-SENSYS MF623CN

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Canon i-SENSYS MF623CN

Multifunkční barevná tiskárna Canon i-SENSYS MF623CN
Společnost Canon je firmou již s dlouholetou tradicí a zabývá se kromě jiného i výrobou tiskových zařízení, jako jsou tiskárny inkoustové, jehličkové či laserové a multifunkční zařízení. Nyní představuje tiskárnu Canon i-SENSYS MF623CN, která je určena pro malé a středně velké podniky s vyššími požadavky pro tisk. Pokud potřebujete tisknout na široké spektrum tiskovin až do formátu A4 černobíle i barevně, tak je tento model stvořen právě pro vás.
Praktické zařízení 3 v 1
V kompaktním těle tiskárny se snoubí hned tři praktické nástroje. Kromě poměrně rychlého tisku potěší i přítomnost skeneru a kopírky. Neztráceje čas používáním několika přístrojů v kanceláři a využijte pro svou práci tento multifunkční stroj. Budete tak mít všechny funkce na jednom místě tím si značně usnadníte kancelářskou práci.
Kvalitní tisk až do A4 formátu a USB host konektor
Tiskárny této vysoké řady umožňují potisknout papíry od ...

Parametry Canon i-SENSYS MF623CN

Výrobce Canon
LCD Ano
Oboustranný tisk Ne
Wifi Ne
Kopírování Ano
Rychlost tisku Počet stran, které tiskárna vytiskne za minutu. 18stran
Rozlišení skeneru 600x600
Hmotnost 26kg
Barevný tisk Ano
Druh Laserová
Maximální formát tisku A4
Fax Ano
Scaner Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: